Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, lukx95 napisał:

@SJa08 na specjalnych warunkach za 10 zł/m lub za 25 zł/m z dekoderem lub modułem CAM? Wtedy zostanie Ci choć jedna karta Cameleon. . :)

Jesteś pewien, że zostanie koledze Cameleon? Bo ja myślę, że z nim się pożegna na 100%, a kolega chce oglądać na innych sprzętach. Tak więc proponuję aby odrazu wziął moduł, bo jak na dekoder wymieni, to może się grubo zdziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie obecnie mam superpremium 4K z netflix 4K gdzie pierwszy rok płaciłem 109zł a kolejny rok 161.99. Umowę mam na samą kartę cameleon i własny sprzęt do końca roku i od nowego roku przechodzi ona na czas nieokreślony. W jakiej nainiższej cenie mogę ugrać to co mam bez znaczenia czy na 24m-ce czy krucej. Było sporo telefonów i wizyta w salonie ale najniżej to 127zł przez pół roku a później u jednego "tyle co teraz" czyli 169zł (porażka) a kolejny proponował coś w okolicach 190zł bo to najkorzystniejsza oferta. Dziś pewna pani z numeru 736630078 zaproponowała 109zł przez 6m-cy a później poraz kolejny "tyle co płacę obecnie czyli" 169zł bo to jest najtańsza oferta w tej chwili i netfliks podrożał podczas gdy ja płaciłem po dziś dzień 161.99. Wcześniej śledziłem oferty z pewnego forum o tematyce RTV i tv satale go zamkli więc myślę, że tu dostanę jakąś sensowną odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ircios napisał:

Jesteś pewien, że zostanie koledze Cameleon? Bo ja myślę, że z nim się pożegna na 100%, a kolega chce oglądać na innych sprzętach. Tak więc proponuję aby odrazu wziął moduł, bo jak na dekoder wymieni, to może się grubo zdziwić.

@ircios Jak uda mu się przedłużyć obecną umowę z pozostawieniem głównego dekodera z karta Cameleon i rezygnacją z Multiroom, to zostanie mu jedna karta Cameleon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem dokładnie kiedy i o ile podrożał netflix ale mnie chodzi czy jeśli obecnie płacę 162 zł za pakiet z netflix to jest szansa zejsć z ceny między 125 a 140 na cały okres umowy. Pytam o jakieś konkrety bo przewertowałem temat troszkę do tyłu i żadnych konkretów. Z wypowiedzeniem się wstrzymam narazie ale jak będą jakieś konkrety i nie będą chcieli na to pójść to bez zastanowienia to zrobię a narazie zostanę na bezterminowce. kiedyś jakiś ktoś proponował pakiet za 127zł ale raz twierdził, że to na 6 mc a po chwili podawał, że jednak na 15 lub 24m-ce w zależności jaka ma być długośc umowy i z braku czasu i pewności zrezygnowałem.

 

Tak z ciekawości pakiet extra z netflix c+ i sportem czyli takie superpremium tylko bez hbo i filmbox da się za ile najtaniej  łamańcami lub bez da się wydrzeć. Oczywiście jeśli jest opcja zachować netflix tak jak jest teraz przy tym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, aktualnie moja oferta to Comfort z C+ i Multiroom na Cameleonach z 2 dekoderami za łącznie 49.90.

Niestety zadzwonił konsultant do Taty na ktorego jest umowa ( rocznik 1940) i wcisnął taką ofertę która została zaakceptowana:

Screenshot-20211225-110812-Acrobat-for-SWidzę że oferta nie jest ok. Można za 49zl  zdobyć Comfort z C+ z Multiroom i mistrzowską piłką?

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o pomoc.

Teściowej wygasa umowa 31.12, złożyła rezygnację. Dzień po tym dzwonili, ale nie chciała rozmawiać, bo była zdecydowana na definitywne zakończenie współpracy. Jednak rozważa pozostanie i pytanie za ile można wyciągnąć obecny pakiet, który ma? Jest to comfort+. Opcjonalnie chcąc dobrać wszystkie kanały c+ i hbo jakie byłyby opłaty? 

 

Opcja druga to przejście na extra+ i ewentualnie dobranie wszystkich c+ i hbo.

 

Przedłużając umowę za ile można wyciągnąć dekoder 4k?

 

Z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ircios napisał:

Przepraszam bardzo Cie kolego @zuchu. Czy czytać nie potrafisz Czy o co tu chodzi z Twoim pytaniem? Pytam bo odpowiedź masz podaną. Kilka stron do Tyłu i odpowiedź jest na wszystkie Twoje nurtujące Cie pytania. 

 

Nie przepraszaj. Post jak twój jest zbędny. Nie chcesz odpowiadać, nie rób tego. Zamiast strugać z siebie wszystko wiedzącego.

 

Dla twojej wiadomości czytam to forum regularnie. Tylko jedni piszą, że mają np optimum+ za 30, inni za 25 itd.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zuchu napisał:

...Dla twojej wiadomości czytam to forum regularnie. Tylko jedni piszą, że mają np optimum+ za 30, inni za 25 itd.

Pytałeś o Comfort, a tu teraz o Optimum. Sam nie wiem czego chcesz. Troszkę kultury, bo ja Cie nie obrażam. Jak nie ma co się odpowiedzieć  to trzeba posisnąć. 

Walka z wiatrakami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin80 Różnica w cenie, bo w Optimum jest więcej kanałów

 

@Tsv

Nikt mi tu prawdy nie powiedział. Ja się nie obrażam na posty śmieciowe, bo komuś się nie podoba, że zwróciłem uwagę osobie która ma zaszczepionego lenia i nie chce się przejrzeć kilku stron gdzie są odpowiedzi. Często nad postem z pytaniem jest odpowiedź.  Nie ruszają mnie posty typu jaki tu sklekotałeś w niewaiadomo jakim  celu, który i atak pójdzie do śmieci. 

A wypowiedź kogoś kto ma 16 postów, to już całkiem lotto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...