Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę za wcześnie abyś dostał coś dobrego, więc przestań już marudzić.

 

 

1 godzinę temu, pawdoe napisał:

Witam ,
Pakiet Extra + z canal + , canal +4K ultra hd , mistrzowska piłka , najem WiFi premium box , 1 x multiroom . Cena jaka place aktualnie to 109,99. Umowa kończy mi się 31.01.2022r.
Czy jestem coś w stanie tutaj negocjować ? Prosiłbym o cenne wskazówki ...

Cenne wskazówki są pisane codziennie, tak wiec do końca roku już będziesz wiedział co możesz ugrać. Na dzień dzisiejszy to trochę za wcześnie abyś się martwił o dobrą ofertę. Złóż wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie jestem na etapie wypowiedzenia umowy jest Superpremium+ 4K 24m (09/19), Multiroom Standard 10 zł 24m (09/19) (czyli 20zł) to 169,99zł a akceptacją przedłużenia oferty i udało się to wynegocjować: Optimum+ 24,99 zł 12 m i 28,99 zł/m dla Abonentów (09/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21),

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk

PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20) za 64,89zł na 12 miesięcy  ewentualnie za 11,90 Eleveny i 20zł HBO z GO (czyli za wszystko wyjdzie około 96zł i tu pytanie czy po miesiącu dopełnienia do ekstra za 0zł będzie możliwość jego ponownym uruchomieniu za te 10zł co tu wcześniej było opisywane?

Edytowane przez Grzwoz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wypowiedziana umowa Superpremium 4K, multiroom standard, MP, ultrabox 4k z dyskiem 1TB +wifibox - płaciłem 129,99. Umowa do 31/12, dzisiaj pierwszy tel z DUK. Dostałem dwie opcje (niestety prowadziłem i nie miałem jak notować szczegółów) 

  1. Extra+ , Canal+, Canal+ 4k, MP, Multiroom, Eleven - 96,79
  2. Optimum+, Canal+, Canal+ 4k, MP, Multiroom, Eleven - 76,76 - pewnie to samo co dostał @Grzwoz

Dużo bliżej mi do opcji numer dwa, nawet jeśli nie uda się poźniej dopełnić do Extra+.

Po lekturze kilkunastu stron widzę że można dostać to taniej ale niekoniecznie schodząc z wyższego pakietu. Czy ktoś wie ile maksymalnie są skłonni zjechać z ceny i czy można ugrać dużo więcej z opcją numer 2 startując z obecnej kwoty 129,99? W piątek mają dzwonić ponownie. 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca grudnia. Pierwszy kontakt ze mną wrzesień początek października., brak dobrych ofert w systemie więc podziękowałem. Później przez ponad miesiąc cisza. Wczoraj telefon z DUK i rozmowa z konkretną Panią. Przedstawiłem swoje warunki, Pani musiała skonsultować tylko Mistrzowską Piłkę za 0 zł. 

 

Było: Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem 4K UltraBOX+ w cenie 10 zł/m dla Abonentów ŁACZNIE: 79,99

 

Nowa propozycja zaakceptowana od 1 grudnia: Optimum+ 24,99 zł 12 m i 28,99 zł/m dla Abonentów (09/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20) ŁACZNIE: 61,79

 

Jestem bardzo zadowolony. Pewnie można było uszczknąć najem dysku na 0 zł ale o "piątaka" kłócił się nie będę. Umowa na 12 miesięcy tez super bo za rok będzie można znów przeanalizować dostępne opcje. 

Edytowane przez wojtmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pawdoe napisał:

Witam ,
Pakiet Extra + z canal + , canal +4K ultra hd , mistrzowska piłka , najem WiFi premium box , 1 x multiroom . Cena jaka place aktualnie to 109,99. Umowa kończy mi się 31.01.2022r.
Czy jestem coś w stanie tutaj negocjować ? Prosiłbym o cenne wskazówki . Interesuje mnie raczej pozostanie przy podobnej konfiguracji .
Czytając wypowiedzi pozwoliłem sobie już złożyć wypowiedzenie i dostałem informacje ze umowa zostanie rozwiązana z dniem 31.01.2022 . I tutaj tez chciałem spytać czy ktoś jeszcze będzie dzwonić do mnie w sprawie ewentualnego przedłużenia ??
Dzięki z góry za podpowiedzi


Właśnie coś takiego odrzuciłem jednak będę walczył o optimum z ewentualnym dopełnieniem do ekstra które i tak chyba nie jest mi do szczęścia potrzebne...... teraz i tak wszystko jest w stramingu...... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą odebrałem telefon i może byłem zaspany bo postanowiłem posłuchać "propozycji"..

Podstawa w cenie  "cennikowej"  za pakiety  start, czy optimum.

Super cena 20 zł za paczkę Canal+.

I  co pan podkreślał obniżka o całe 5 zł za jakieś zgody marketingowe. :lol2:

Także...ten tego konsul przypomniał mi na koniec pasjonującej rozmowy, że do 14 stycznia mam oddać dekoder.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PawelTSW napisał:
Można nawet optimum za 25 i dopełnienie do extra za 10 = 35 a nie 45 czy 50

Właśnie rozmawiałem z działem utrzymania klienta i twierdzą, że najtaniej co mogą zrobić to Extra za 44,99zł.
Jak zapytałem o Optimum i dopełnienie do Extra, to pani stwierdziła, że nie wyjdzie taniej, a już na pewno nie za 25+10.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pietro_m napisał:

Właśnie rozmawiałem z działem utrzymania klienta i twierdzą, że najtaniej co mogą zrobić to Extra za 44,99zł.
Jak zapytałem o Optimum i dopełnienie do Extra, to pani stwierdziła, że nie wyjdzie taniej, a już na pewno nie za 25+10.

@pietro_m Było pisane niedawno tu na forum żeby nie pytać konsultantów działu przedłużenia umów o dopełnienie do Extra+, bo to tylko ich denerwuje. Dopełnienie się włącza osobno po przedłużeniu umowy. Inna sytuacja, gdy się już ma Optimum+ z dopełnieniem, to wtedy negocjuje się od razu o odtworzenie tych warunków. Negocjuj po prostu na początek w dobrej cenie pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m + ewentualnie jakieś dodatki.

Edytowane przez django
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z dzisiaj:

Optimum 29 z groszami

canal+ z 4k 20zł

Hbo 20zł

dekoder 4k z dyskiem 5zł

MP 10zł

 

Razem wychodzi 85zeta

 

Pani zapytała, czy wycofuję wypowiedzenie, które mam do końca grudnia a ja pomyślałem sobie w myślach, czy pieką ją sutki🤣

Na tym rozmowa się skończyła.

Moja propozycja dla niej:

Optimum 25zł

canal+ z 4k 20zł

Hbo 20zł

dekoder 4k z dyskiem 0zł

MP 0zł

 

Czekam na lepsze czasy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie posiadam extra+ w cenie 44,99 do tego dekoder wifipremium box w cenie 5zl. 

Wypowiedzenie wysłane 

Proponują ponownie extra+ w cenie 44,99zł i wymianę na dekoder 4k w cenie 5zł, hbo za free na 2 miesiące, canal plus za free na 3 miesiące i filmboxy na dwa miesiące. Idzie ugrać chociaż ten dekoder za free? Bo konsul powiedział że nie ma możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...