Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Kosmyk napisał:

Witam serdecznie.

Do tej pory

EXTRA +

CANAL +

CANAL + 4K

CANAL + VOD

HBO

HBO GO

ELEVEN

dekoder ULTRA BOX 

to mam do 31/12/2021 w cenie 99,99

 

Dziś propozycja telefoniczna  - bez wypowiedzenia

OPTIMUM

CANAL +

CANAL + 4K

CANAL + VOD

HBO

HBO GO

ELEVEN

NETFLIX na 3 urządzenia

Mistrzowska piłka

dekoder ten sam ULTRABOX

 

to w cenie 61,90 zł / 3 miesiące  + kolejne 121,90 zł / 21 miesięcy - daje średnią 114,40 za miesiąc umowa na 24 miesiące.

Co sądzicie, można o coś powalczyć jeszcze ? Z multiroomu nie korzystam

 

 

Co Ci po średniej skoro przez większość umowy płacisz więcej?? Nie kumam takiego podejścia. Liczy się stała opłata miesięczna. 3 miesiące szybko miną i potem bulisz.

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, emarti napisał:

Co Ci po średniej skoro przez większość umowy płacisz więcej?? Nie kumam takiego podejścia. Liczy się stała opłata miesięczna. 3 miesiące szybko miną i potem bulisz.

Teoretycznie tak, ale równie dobrze może sobie tą cenę rzeczywiście uśrednić, i płacić od pierwszego do ostatniego miesiąca taką samą kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, emarti napisał:

Co Ci po średniej skoro przez większość umowy płacisz więcej?? Nie kumam takiego podejścia. Liczy się stała opłata miesięczna. 3 miesiące szybko miną i potem bulisz.

To pomijając średnią to te 121 pln za ten pakiet to ok czy raczej  za drogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po 2. latach default_smile.png to moje pierwsze przedłużenie umowy z Canal+.

Mam obecnie Extra+, dekoder 4K i dekoder inny, Multiroom - za 59,99zł do tego dobrałem HBO z HBO Go za 25zł. Koniec umowy 31.12.2021r.

Umowa do 31.12, po wielu telefonach do mnie zadzwoniłem sam i chciałem mieć to samo bez HBO i Go za mniej niż 59,99zł.

Konsultant zaczął mi wmawiać, że to u tak dobra oferta, bo nowy klient ma to drożej. A ja mówię, że to dla mnie żadna okazja bo tak mam od 2. lat, a chciałbym jakiś bonus za lojalność. Chciał mi dać Canal+ na 4 miesiące gratis.

Także leci wypowiedzenie przez ICA i będę próbować urwać coś z ceny.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Kosmyk napisał:

...NETFLIX na 3 urządzenia..

Nie ma takiego pakietu. Jest na 1, 2 i 4 urządzenia.

 

2 godziny temu, Kosmyk napisał:

To pomijając średnią to te 121 pln za ten pakiet to ok czy raczej  za drogo?

Nie pchaj się w żadne średni opłaty. Najpierw zapoznaj się z ofertami i pakietami, bo widzę, że nie do końca wiesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pchaj się w żadne średni opłaty. Najpierw zapoznaj się z ofertami i pakietami, bo widzę, że nie do końca wiesz .
Jak wyglądają ceny z a netflix?
I mam następne pytanie. Za ile można dostać comfort+ , może do tego mistrzowską piłkę, c+ cały pakiet i man pack?

Wysłane z mojego HD1900 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.12.2021:

Pakiet Comfort+

dopełnienie do Extra

multiroom z Pace i Sagecom

32,50 miesięcznie

wypowiedzenie złożone

 

Walczę o to samo tylko bez mr. plus ewentualnie HBO na 2m.

Jak myślicie, czy w tej sytuacji jest szansa, że zamienię Pace na Ultraboxa 4k z dyskiem bez dodatkowych kosztów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z numeru komórkowego dzwonili kilka razy.

Dwie rozmowy i dwie różne oferty:

Opcja 1.

Optimum - 24,99

Canal+ - 19,90

Mistrzowska Piłka

Eleveny - 12,90

Dekoder 4k - chyba bo zapomniałem czy aby na pewno

HBO 5 m free

57,79 - 24 miesiące 

 

Opcja 2. 

To samo. Ale najpierw za około 65 zł. Potem za około 62 zł. 24 lub 12 miesięcy.

 

Chyba zdecyduje się na opcję 1 bo nic więcej nie da się ugrać... 

chyba że się mylę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dyz Opcja 1, którą napisałeś to max i kanały Eleven Sports masz pewnie proponowane tam za 11,90 zł/m, a nie za 12,90 zł/m. Także ta propozycja to max co mogłeś uzyskać i radziłbym ją brać póki masz ją proponowaną. Możesz jeszcze poprosić do tego o kolekcje internetowe FOX Play i Nat Geo Play za free i jak wymieniasz sprzęt na dekoder 4K UltraBox+, to możesz uzyskać do tego jeszcze kanał CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m.

Opcja 1 pewnie wygląda u Ciebie tak cenowo:

• Pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m

• CANAL+ za 19,90 zł/m

• Mistrzowska Piłka za 0 zł/m

• Eleven Sports za 11,90 zł/m

• HBO z HBO GO na 5m free

• Wymiana na dekoder 4K UltraBox+ za 5 zł/m

Także pakiet z opcjami dodatkowymi wychodzi w tej pierwszej propozycji zapewne za 56,79 zł/m + trzeba pewnie doliczyć do tego te 5 zł/m opłaty za najem dekodera 4K z dyskiem, jeśli byś dokonał na niego wymiany.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

umowę mam do końca roku.  Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane. Miałem jeden telefon ale z droższą oferta niż obecnie.

Aktualnie mam: 

Pakiet Extra+ z CANAL+ 79,99

FOX Play0,00 zł/mies

Eleven Sports 11,90 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00 zł/mies

Nat Geo Play 0,00 zł/mies

Najem PVR 0,00 zł/mies.

Najem WiFi Premiumbox+ 10,00 zł/mies.

MULTIROOM STANDARD  0,00 zł/mies.

 

Suma 101,89

 

Proponowali mi zostawienie multiroomu na 2 osobnych kartach, ale rozbicie abonamentu na 2 umowy i eleveny tylko na głównej umowie. Sumarycznie wychodziło 25 zl drozej. Co więcej mogą zaproponować ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2021 o 14:49, wienieku napisał:

Witam.

Obecnie posiadam VIP+ MAX z MultiManPack 2xCameleon 199zł, umowa do 30.11.  Interesuje mnie obecnie Superpremium bez MultiManPack tylko History i H2 (za 2.99) na jak najlepszych warunkach z multiroom std i 2x ultrabox oraz ta druga umowa dla posiadaczy MR Cameleon.

    - Czy da się na tą drugą umowę dostać moduł CAM,

    - Czy Wypowiedzieć umowę (niestety załapięsie na umowę na czas nieokreśłony,

    - Czy jeśli wypowiem to nadal mam szansę na tą drugą umowę na promo warunkach za 25zł

Jeszcze pytanie czy można gdześ znaleźć co wchodzi w skłąd tych dodatkowych pakietów które są do wyboru przy niższych pakietach (np "Fox Play" , "Nat Geo Play"....)

Z góry dzięki za pomoc.

@wienieku Napisałem Ci na priv jakie masz możliwości przedłużenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lukx95 napisał:

@dyz Opcja 1, którą napisałeś to max i kanały Eleven Sports masz pewnie proponowane tam za 11,90 zł/m, a nie za 12,90 zł/m. Także ta propozycja to max co mogłeś uzyskać i radziłbym ją brać póki masz ją proponowaną. Możesz jeszcze poprosić do tego o kolekcje internetowe FOX Play i Nat Geo Play za free i jak wymieniasz sprzęt na dekoder 4K UltraBox+, to możesz uzyskać do tego jeszcze kanał CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m.

Opcja 1 pewnie wygląda u Ciebie tak cenowo:

• Pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m

• CANAL+ za 19,90 zł/m

• Mistrzowska Piłka za 0 zł/m

• Eleven Sports za 11,90 zł/m

• HBO z HBO GO na 5m free

• Wymiana na dekoder 4K UltraBox+ za 5 zł/m

Także pakiet z opcjami dodatkowymi wychodzi w tej pierwszej propozycji zapewne za 56,79 zł/m + trzeba pewnie doliczyć do tego te 5 zł/m opłaty za najem dekodera 4K z dyskiem, jeśli byś dokonał na niego wymiany.

Z tymi opłatami pewnie coś pomieszałem. Ale koniec końców suma zbliżona wychodzi.

Jutro klepnę umowę.

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile najmniej można wyciągnąć Superpremium 4K z Netflix lub ewentualnie sam Superpremium 4K?

 

obecnie proponuja standardowe ceny 139,99 przez 6 mies. Później 182,99 (opcja z Netflixem) lub 139,99 (opcja bez Netflixa). 
 

oczywiście się jeszcze zapierają że to najlepsza oferta bo dla nowych jest drożej 😂
 

Obecną umowę mam do końca stycznia, wypowiedzenie złożone w punkcie w dniu dzisiejszym. 
 

Czy można liczyć, że w grudniu pojawi się jeszcze jakaś oferta świąteczna?

Edytowane przez extor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chyba dałem ciała albo nie wiem o co chodzi, bo nikt do mnie nie dzwoni po złożeniu rezygnacji.

 

Zestawienie ofert ze strefy abonenta

Elementy oferty:

 

Pakiet Superpremium+ 4K

FOX Play

MISTRZOWSKA PIŁKA

Nat Geo Play

Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł

 

Eleven Sports

 

Pakiet Superpremium+

MULTIROOM STANDARD

Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł

 

Płace 119,99zł

 

Wiadomo, człowiek zawsze chce coś ugrać, więc złożyłem rezygnację, ale nie dopilnowałem terminu, bo byłem przekonany, że umowa do końca grudnia. Okazało się, że Umowe mam do końca listopada, ale ze względu, że rezygnacje złożyłem 03.11.2021, to umowa mi się przedłużyła do końca grudnia. Jednak wiadomo, oczekiwałem na ruch z ich strony, a od złożenia rezygnacji cisza, telefony się urwały, choć wcześniej trąbili codziennie, a ja konsekwentnie odrzucałem propozycje umowy,a minęły 3 tygodnie i nikt nie zadzwonił.

Co robić, czekać? Cofnąć rezygnację? A może samemu do nich dzwonić, kiedyś krążyły numery do ludzi z Biura Utrzymania Klienta czy jak to się tam nazywa, ma ktoś numer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zadzwoniła pani z APS z informacją, że mam się zgłosić  do punktu po inny sprzęt bo wchodzi nowa technologia i moja karta w module  od MR przestanie działać. Mam moduł 4K i dekoder 4K sprzęt  był wymieniony w trakcie umowy miałem Peace i gołego Cameleona. Umowa do końca stycznia pakiet EXTRA 6 C+. Czy już taki MR nie jest przedłużany? Umowa jeszcze nie wypowiedziana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca grudnia schodzę z superpremium 4k+multiroom) 149,99. 
przygotowałem sobie notatkę negocjacyjną ;D 
Optimum+ 24,99+10zł dopełnienie do exstra
C+z c+4k19,99
HBO 20zł
Mistrzowska piłka 0zł 
Multiroom 10 zł
Daje to niecałe 85zł 
Czy komuś udało się zejść ze 149 na 85 przy pierwszym przedłużeniu? optymalnie byłoby 12 lub 15 miesięcy ale może być 24 jeśli udało by się w takiej cenie ;D dobra notatka czy coś pokręciłem?

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...