Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Jax napisał:

Najprościej sprawdzić  na stronie Canal+.

Niestety na stronie Canal+ nie ma możliwości sprawdzenia ceny tego pakietu. Wiem, że jest Superpremium+ ze wszystkimi C+ jest za 99,99 lecz nie oglądam wszystkich i zastanawiam się czy jest opcja z 6 C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adamk102 napisał:

Panowie pytanie. Muszę wymienić stary dekoder (turboboxa wszystko z nim ok, ale nie ma wifi tylko kabel). A mi niestety jest potrzebny dekoder z modułem Wi-Fi. Do tej pory nie płacę dzierżawy za niego. Czy jest opcja by wymienić dekoder i nadal nie płacić? Żeby nie zaśmiecać proszę o odpowiedź na priv
Pozdrawiam

Wysłane z mojego HD1900 przy użyciu Tapatalka


 

Za free to i przy anrksowaniu nie jest łatwo wymienić. Zadzwoń na infolinię i dowiedz co Ci proponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ircios napisał:

Za free to i przy anrksowaniu nie jest łatwo wymienić. Zadzwoń na infolinię i dowiedz co Ci proponują.

a ja będąc na bezterminowce co chwila dostaję telefony, że dekoder nie jest już wspierany i MUSZĘ wymienić na nowy albo będę miał problemy z odbiorem(nie mam multiroom)   :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem w ICA  i nie mam propozycji aneksu, w którym miejscu powinna się tam pojawić? Umowę podpisałem na początku grudnia 2019r

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Bushiken napisał:

Posiadam Superpremium 4K w ofercie agencyjnej za 80 zł na miesiąc. Umowa do końca grudnia.

Już wczoraj dostałem 1 telefon z opcją przedłużenia w tej samej cenie z umową na 2 lata. Obecnie miałem na rok i te agencyjne zazwyczaj są zawsze przedłużane na rok.
Zastanawiam się, czy nie zgodzić się, oczywiste  jest, że nie ugram nic taniej a tak będę miał zapewnioną dobrą cenę na więcej niż rok jakby chcieli robić podwyżkę.

 

Ponawiam pytanie bo się codziennie dobijają i nie wiem czy ich spławić czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kiedy podobno był tu jakiś pracownik Nc/Canal+ ? Jeśli ktoś tu taki istnieje proszę wiadomość na priv

Wysłane z mojego HD1900 przy użyciu Tapatalka


@Bushikenja bym poczekał co z LM, czy dalej będzie gwarancja Polsatu sport premium 
A coś jest na rzeczy bo obecnie posiadam w ofercie

Wysłane z mojego HD1900 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, PawelTSW napisał:

Gwarantują te kanały do czerwca 2021

Czyli dziś podpiszesz umowę a 30 czerwca ci wyłączą bo nie są gwarantowane i będziesz je musiał wykupić ponownie :)

Nie będę musiał wykupić ich ponownie  tylko po prostu rozwiąże umowę w związku z usunięciem z oferty pakietu Mistrzowska Piłka. 

Pakiet który miałem zagwarantowany na cały okres umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Regulaminy promocji i ofert przedłużeniowych zawierają taki wpis pod pakietem Mistrzowska Piłka: Jeżeli świadczenie Opcji dodatkowej zostanie przedłużone po 30 czerwca 2021 r., zgodnie ze Szczegółowymi Warunkami świadczenia Opcji dodatkowej Mistrzowska Piłka z dnia 28 stycznia 2019 r.

 

Ponadto w/w warunki mówią o dostępie do tych kanałów do 30.06.2021 r., także nie są to kanały gwarantowane. Brak podstaw do rozwiązania Umowy bez ponoszenia kary.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Marky79 napisał:

Nie będę musiał wykupić ich ponownie  tylko po prostu rozwiąże umowę w związku z usunięciem z oferty pakietu Mistrzowska Piłka. 

 

Nie będziesz mógł rozwiązać umowy bo nie masz go gwarantowanego na stałe. Mylisz pojęcia. 

Kto ci go niby gwarantował i gdzie? :D

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...