Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM HD, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem Box+ w cenie 0 zł/m bezpł. uż. dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 81,89  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Jest ok czy można jeszcze coś wywalczyć?

Dotychczas taka sama oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, torre24 napisał:

Na tym kontrakcie miała być wymiana Premiumbox-a na CAM (za pośrednictwem kolegi @lukx95) ale nie chcieli dać bez aneksu. No i wziąłem zestaw trochę inny niż zamierzałem pierwotnie.

Ale trzeba przyznać dobra oferta. Szczególnie  ta MP za free przy niskim pakiecie i opłatach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@woocash79 jeśli zależy Ci na Mistrzowskiej Piłce to raczej już niżej nie zejdziesz. Jeśli Ci na niej nie zależy to może być łamaniec Extra+ (44,99 zł) i wszystkie Canal+ (25 zł) - za tyle samo raz masz MP, raz 10xC+. Ja powalczyłbym jeszcze o wymianę dekodera i C+4K, czasem dają za 0 zł.

  

Teraz, czerstwy napisał:

Ale trzeba przyznać dobra oferta. Szczególnie  ta MP za free przy niskim pakiecie i opłatach.

Już mam jedną taką umowę więc nie mieli za dużo argumentów jeśli chodzi o pakiet.

Edytowane przez torre24
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, torre24 napisał:

@woocash79 jeśli zależy Ci na Mistrzowskiej Piłce to raczej już niżej nie zejdziesz. Jeśli Ci na niej nie zależy to może być łamaniec Extra+ (44,99 zł) i wszystkie Canal+ (25 zł) - za tyle samo raz masz MP, raz 10xC+. Ja powalczyłbym jeszcze o wymianę dekodera i C+4K, czasem dają za 0 zł.

 

 

Na Mistrzowskiej Piłce mi zależy - spróbuję powalczyć o wymianę dekodera i C+4K

Wielkie dzięki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Jacek87 napisał:

@camilo89 -  jakie warunki miałeś wcześniej?
 

 

Na mnie zrobili złoty interes, bo mnie podwyższali, ale zależało mi na bogatszej ofercie bo miałem 22 zł oferta start+

Ale sknerusy nie chcieli nic więcej dorzucić i temat odpuściłem już, bo bym musiał teraz odstępować i znowu przystępować do negocjacji. Gospodarstwo emeryckie, które korzysta z tego rozwiązania już nie chciało zachodu, więc stanęło na tym co jest.

 

Ale jeszcze do nich wrócę z umową brata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze,

w marcu 2018 roku wygasła mi umowa (stary nbox), pakiet Extra+ z Canal+ do tego HBO i HBO go za 79,90. Złożyłem wtedy wypowiedzenie, zadzwoniła Pani z inofrmacją, że gdy przejdę na czas nieokreślony rabaty zostaną zachowane i kwota się nie zwiększy i tak było przez kolejne lata, nagle z dnia na dzień w tym miesiącu otrzymałem rachunek na 205 zł za miesiąc, złożyłem wypowiedzenie, w międzyczasie sprawdziłem o co chodzi.... okazało się, że mieli błąd w systemie i powinni mi wcześniej podwyższyć rachunek. Teraz mam do zapłaty 205 za kwiecień i 205 za maj, ale jeżeli przyjmę ich aktualną ofertę anulują mi ten domiar. Czy ktoś miał taką sytuację? 

 

Aktualna oferta przedłużenia: pakiet Extra+ z Canal+ do tego HBO i HBO go za 89,99 po uwzględnienieniu 10 zł za wszelkie zgody.

 

Pisać się na to, ży robią człowieka w wała? 

 

Z góry dziękuję za podpowiedź

Edytowane przez Mikii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, Panowie,

Nie mam doświadczenia w boksowaniu się z nimi (w nc+ jestem raptem od kilku lat), ale gdy im mówię, że chcę utrzymać warunki i że na forach ludzie otrzymują takie oferty to mi bezczelnie mówią, że rozmawiam z konsultantami, a nie z uczestnikami forum. 

 

Tymczasem oferta coraz słabsza, kiedyś było po kilkanaście filmów bezpłatnych do odtworzenia w CANAL+ VOD, teraz bieda albo wszystko płatne, a oni świrują z cenami.

 

PS. Odczytałem maila od nich i jednak nawet jeśli w kwietniu podpiszę umowe nie anulują mi domiaru za kwiecień... 

 

Pozdrawiam życząc miłego weekendu!

Edytowane przez Mikii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa do końca kwietnia. Propozycja od konsultanta, zależy mi na Canal+, Eleven, Mistrzowskiej Piłce oraz HBO:
Pakiet Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24m 
HBO 0 zł 24m
CINEMAX 0 zł 24m
Eleven Sports 11,90 zł 24m
FOX Play 0 zł 24m
Filmbox Pack 0 zł 24m
HBO GO 0 zł 24m
MISTRZOWSKA PIŁKA 0 zł 24m
Nat Geo Play 0 zł 24m
Paramount Play 0 zł 24m.
Jak sądzicie, dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...