Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

5 godzin temu, maniek788 napisał:

Takiej oferty oczekuje.☺️ .Umowa kończy mi się w lipcu.Obecnie ma pakiet comfort+paczka Canal+ i C+4K i MP , Moduł CI+ ECP za 59.99.

Nie ważne co masz tylko za ile masz. Ceny za Comfort+ oscylują od 14,99 do 39,99. Z tej drugiej mało prawdopodobne jest zejście na Start za 9,99.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2021 o 23:15, sierpnik napisał:

Oki. Dzięki. A  mam jeszcze jedno pytanie- otóż zastanowił mnie fakt propozycji pozostania przy dotychczasowym pakiecie, z takimi samymi warunkami finansowymi i sprzętem bez naciskania na wymianę sprzętu- szczególnie MR. Czy to ma znaczyć, że MR z 2 kartami ( u mnie zdaje egzamin- dzieci "mam z głowy") dalej będzie hulał? Czy za chwilę wyłączą go i po temacie, trzeba będzie przesiać się na ich sparowany sprzęt za dodatkową opłatą?

 

W dniu 7.04.2021 o 22:29, ircios napisał:

@sierpnik

Superpremium 99,99

Eleven 11,90

Taniej nie zejdziesz.

 

I kolega @ircios miał rację.

Trudno będzie coś wynegocjować więcej do "mojego pakietu". Po rozmowie sprzed chwili, na moje pytanie czym konsultant mógłby mnie przekonać abym wycofał wypowiedzenie usłyszałem, że jedynym argumentem jest   Canal+ on line. Nic więcej nie są w stanie dorzucić. Wszystko opcje dodatkowe : Man Pack, Filmbox, History itd może mi zaproponować ale w cenie cennikowej. Na sugestię, że tracą LE i Bundesligę otrzymałem odpowiedź, że i tak powinienem się cieszyć nie nie podnoszą ceny za ten pakiet. Resumując - negocjacje w trakcie. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2021 o 22:01, kewalls napisał:

Cześć,

 

Jestem w okresie wypowiedzenia (umowa do końca kwietnia). Do tej pory miałem pakiet Extra+ z Canal+ (6) i Multiroom Premium (1 dodatkowy dekoder). Teraz chcę przejść na jak najmniejszy pakiet czyli Start+ i multiroom (1x). Dostałem już pierwsze oferty.

 

Mam do Was dwa pytania:

 

1. Konsultant twierdzi, że nie przedłużają już Multiroom Premium z rabatami (czyli za 0 zł lub za 10 zł). Jeśli zostanę przy tym rozwiązaniu i dotychczasowych sprzętach to chcą mi doliczyć 20 zł za ten dodatkowy dekoder. Konsultant stwierdził, że "stary" multiroom z rabatem mogą zrobić ale dla innych rozwiązań (chyba chodziło mu o starsze oferty z Cyfry+). Ściemnia, czy rzeczywiście nie rabatują Multiroom Premium? W wątku ze zbiorczym zestawieniem ofert jest info o multiroom po Cyfrze+ i po ITI, ale nie wiem czy któryś z tych punktów dotyczy konkretnie Multiroom Premium?

 

2. Od samego początku mój główny dekoder to Monsterbox z dyskiem 1 TB. Mam z nim problem bo codziennie zawiesza się po kilka razy. Konsultant proponuje wymianę na nowy dekoder 4K Ultrabox+ (+5 zł do abonamentu). Jeśli wezmę ten dekoder to wtedy proponują multiroom za 10 zł. Zastanawiam się co zrobią jeśli zostanę przy dotychczasowych sprzętach i zgłoszę w punkcie, że dekoder jest zepsuty? Wymienią mi dekoder na taki sam model czyli stary monsterbox?

 

sm

 

Dziękuję za Wasze odpowiedzi.

Wymieniłem główny dekoder i dostałem mediaBox+ z dyskiem 500GB w miejsce Monsterboxa 1TB, który szwankował.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). O usłudze Multiroom w Platformie CANAL+ jest inny, odpowiedni wątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ofertę na Superpremium+ 4K, CINEMAX, FOX Play, Fightbox HD, History HD_H2, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Sportklub, Ultrabox 4k z dyskiem za 129,97 zł.

 

I jest w miarę ok według mnie, tylko jeden problem. Chcę zmienić MR na taki z kilkoma dekoderami i ponoć nic się nie da zrobić z opłatą aktywacyjną od nowych dekoderów (49 zł wersja kabel lub 99 zł wersja wifi). Później opłata 10 zł za dekoder to standard czy powinien mi ją gdzieś zapisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma aktywacji wcale przy większej ilości też. Jak masz czas to przetrzymaj i ciśnij o swoje.

 

 

5 godzin temu, zdzislaw140 napisał:

 ....ponoć nic się nie da zrobić z opłatą aktywacyjną od nowych dekoderów (49 zł wersja kabel lub 99 zł wersja wifi)...

Dokładnie,  nic nie da się zrobić,  bo dostaniesz kolejne dekodery z Wi-Fi, czyli Wifiboxy. Więc nie słuchaj bzdur. Nie dostaniesz dekodera tylko po kablu sieciowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam umowę do 30.06 i pakiet Extra+ z CANAL+ i dodatkowo Eleveny i Mistrzowską piłkę. Dekoder - WiFi Box+ / SAGEMCOM. Płacę obecnie 93,89 zł. Na dodatkowych kanałach mi nie zależy, ale dekoder mógłbym wymienić. Czy da radę obniżyć cenę takiego pakietu ? Co da radę ugrać ewentualnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

chcę zapytać co sądzicie nt. oferty przedłużeniowej:

  • najem dekodera wifi premium box z dyskiem 2 zł/m
  • Pakiet Nowy Comfort+ 22,50 zł
  • Mistrzowska Piłka za 5 zł/m
  • HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m - z tego będę chciał zrezygnować (5miechy za free).
  • Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m
  • CANAL+ 25 zł
  • dopełnienie do extra na 1 m. za free.

Wszystko wyszło za 64,5. Czy wycisnąłem z nich wszystko co było możliwe (w tej kwocie), czy jeszcze januszowo idzie coś ugrać?

Edytowane przez camilo89
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 zł w tą czy w tamtąd nie ma znaczenia. A powiedz mi proszę czy dało jeszcze powiększyć pakiet do extra (dopełnić go, w podobnej cenie lub w rozsądnych pieniądzach), bo konsultant twierdził, że nie... że potem będę mógł coś ogarnąć jak mi sie okres promocyjny skończy (ten jeden miesiąc)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dadzą za 5 zł. Mnie dziś to proponowali za taką właśnie kwotę ale powiedziałem, że chce ofertę identyczną jak na drugim moim kontrakcie i temat na razie zawieszony. Dostałem też info, że nie wymieniają dekoderów na 4K przy aneksie bo mają braki magazynowe.
Co do pakietu - Extra to Extra, niezależnie od jakiego będziesz dopełniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@camilo89 -  jakie warunki miałeś wcześniej?

 

Wczoraj przedłużyłem identyczną umowę schodząc z 111,89 (Extra+, 6C+, MP, Eleven, HBO GO, MR ) na 69,99 zł

 

Zastanawiam się jak na składaku dostałeś taniej Comfort, MP i C+ (u Ciebie 52,5 lub 54,5 licząc najem dekodera). W wątku zbiorczym to minimum 59,99 chyba że ceny już nie są tam aktualne.

 

U mnie to wygląda tak:

 

59,99 - Nowy Comfort+, Mistrzowska Piłka, paczka C+
10       - MR
0        - wymiana turboboxa na WiFi Premiumbox z dyskiem

 

HBO GO - 2m gratis (na początku nie chcieli mi dać w ogóle gratisu bo HBO miałem włączone, o 5m nie chciało mi się już zdzierać)
Dopełnienie do Extra 1m gratis

 

Zastanawiam się czy w tej cenie nie powinienem walczyć o pakiet Optimum, ale ogólnie i tak jestem zadowolony 😉

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE

Filmbox Pack

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18)

Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów

Za wszystko płacę 76,99. Czy jest możliwość aby utrzymać to co mam i tą samą cenę + żeby dołożyli do pełnej paczki Canal + i HBO na pół roku za darmo ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem kolejną umowę.

Było: Start za 9,99 zł, WiFi Premiumbox 0 zł.

Jest: Optimum+ 24,99 zł, Canal+ 25 zł, Canal+ 4K 0 zł, Mistrzowska Piłka 0 zł, Filmbox Pack 0 zł, wymiana dekodera głównego na Ultrabox 4K 0 zł, dobranie WiFi Box, MR 10 zł (dekodery bez opłaty aktywacyjnej).

 

e200ee5e963d0557e088acdec9fa28ec.md.png

 

Edytowane przez torre24
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...