Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, sławek72 napisał:

Rabat na Eleven czy na dysk?

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 91,89 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios - w tym wątku zbiorcze zestawienie ofert którego jesteś współautorem jest nadal rozbicie w zależności od ilości C+ (6 i 8 różnica 10 zł w cenie). Konsultant mi mówi że już tego nie ma, to znaczy że teraz jest już tylko PEŁNY pakiet c+(pomijając 4k) czy mi bajki opowiada? Właśnie o to pytam bo nie wiem czy mogę negocjować opcję tańszą czy już zostaje droższa. Jeżeli rozbicie już nie istnieje to warto chyba to zaktualizować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, chris35 napisał:
Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 91,89 

 

A masz dysk to ultraboxa ? Bo tu nie widzę żeby był uwzględniony. Ja właśnie za dysk te 5 zł place 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@borys82 @ircios W tabelce z ofertą na przedłużenie umowy u użytkownika @chris35 jest wymieniona promocja "Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów" i odnosi się ona w tym przypadku do dekodera Pace PVR. Pod nazwą ultraBox+ kryją się dwa stare dekodery, takie jak Pace PVR 500 GB oraz z dawnej platformy n dekoder nBox recorder 250 GB. Jeśli chodzi o najnowszy dekoder to nazywa się on 4K UltraBox+ i ma w nazwie ujęte 4K. Ewentualna oferta na wymianę sprzętu do przedłużenia umowy jest widoczna po akceptacji oferty dla pracownika salonu CANAL+, a w tabeli widnieje jeszcze stary dekoder, bo taki jest obecnie na umowie.:)

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Moja obecna umowa (wypowiedziana, do końca bieżącego miesiąca):

 

Nowy Comfort+

Dopełnienie do Extra+

CANAL+ (& VOD)

HBO (& HBO GO)

MULTIROOM STANDARD

CAMELEON (2x)

WiFi Box+ (2x)

Cena 77,50zł

 

Z tego co widzę na forum i słyszę od konsultantów to nic lepszego nie ugram niż wycofanie wypowiedzenia i uwolnienie umowy. Przy umowie na czas nieokreślony abonament wzrośnie mi o 4zł i będzie wynosił 81,50zł. Przy próbie przedłużenia żadna propozycja nie jest w stanie zbliżyć się do tej kwoty, a dochodzi wtedy jeszcze okres zobowiązania na 15 lub 24 miesiące.

 

Jedyna oferta, którą próbowałem rozważyć to dołączenie CANAL+ 4K i wymiana jednego z dekoderów na 4K z dyskiem (sparowanie jednej karty). Propozycja była taka, że za to samo co dotychczas (Extra+ zamiast Comfortu+ z dopełnieniem) plus opcja CANAL+ 4K i dekoder 4K z dyskiem (wymiana sprzętu) zapłacę 91zł miesięcznie. W skład tej kwoty wliczono opłatę 5zł za dzierżawę dekodera (aktywacja wynosi 0zł).

 

Jednak na razie chyba zdecyduję się wycofać wypowiedzenie i pozostać na umowie bez okresu zastrzeżonego. Obiecałem konsultantowi, że do środy podejmę decyzję.

 

A jak Wy myślicie? Jest jakaś inna możliwość zbicia tej ceny za moją aktualną ofertę lub za tą drugą opcję, którą rozważam? Warto pchać się w dekoder 4K czy lepiej zostać przy nędznym DSIW74? Pytam bo przejrzałem ostatnie kilkanaście stron tego wątku i nie za wiele mi to pomogło.

 

Z góry dziękuję za okazaną pomoc...

Edytowane przez musiolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ircios napisał:

Możesz zostać przy tej samej cenie. Wymiana dekodera max 5 zł. Są tacy co dostali za 0. C+4k też za 0. Masz czas 2 i pół tygodnia. Czekaj. 

 

1) Czy chodziło Ci o to, że mogę utrzymać obecną cenę (77.50zł) w kolejnych miesiącach? Co zrobić żeby zachować taką cenę? Muszę przedłużyć umowę aneksem czy przejść na czas nieokreślony?

 

2) Czyli jest realna szansa żebym (przedłużając umowę) po wymianie dekodera na 4K i włączeniu C+4K płacił nadal 77.50zł lub ewentualnie 82.50zł? Dobrze zrozumiałem?

 

Napisz coś więcej jeśli możesz...

Edytowane przez musiolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Możesz. Powiedz, że chcesz taka samą ofertę jaką masz.

2. Dobrze rozumiesz. Jeszcze jest prawdopodobnie opcja wymiany drugiego WiFiboxa z Cameleonem na moduł CI+ ECP. Wtedy MR pozostanie niezależny i nie będą mieli przełączenia Cie na MR od ITI czytaj w sieci, ale czy to możliwe  to musiałby się wypowiedzieć kolega @lukx95.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory:

Start+ za 9.99zl + 5zl za UltraBox 4k

Dzieki @lukx95 wymiana deka na modul i od razu przedłużenie umowy na kolejne 2 lata na pakiet Nowy Start+ za 9.99zl

Wynajem modułu za 0zl miesięcznie (to samo w przypadku gdybym zostawił deka).

Czyli za wszystko wychodzi 9.99zl

0-AA52-A76-18-F9-4-C3-A-95-D7-D61-DAF2-A

Edytowane przez koraspl
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2021 o 12:04, ircios napisał:

Miałem taką propozycję. 

Kiedy? Bo dziś konsultat powiedział ,że nie ma takich kombinacji...

2 godziny temu, dominik_fil napisał:

Witam,

rodzice mają w tej chwili pakiet w cenie 69,99 zł.

Koniec umowy za 3 m-c.

 

Dzwonili kilka dni temu z taką ofertą:

- cena zostaje 

- plus 5 zł za C+ Seriale, Dokument, C+ Sport 3 i Sport 4

 

Ja jeszcze chcę mulitiroom to + 10 zł

 

czyli razem 84,99 zł

 

Czy to dobra oferta?

 

Dziś miałem taką extra+ 11 canal+ 69,99 + HBO 6 ms gratis

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...