Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Kończy się umowa na koniec kwietnia i obecnie mam to:

Nowy Comfort+ z CANAL+ 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów

Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów

Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów

Dopełnienie do Extra+ 10 zł/m dla Abonentów

 

Tutaj padają ofert po przedłużeniu typu:

Pakiet Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 67,5 zł

 

 
Wybrane promocje Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21), CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów
   
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 76,89 

 

Czy w moim przypadku to jest możliwe żeby takie oferty dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o podpowiedź o jaką ofertę mogę walczyć. Umowa kończy mi się pod koniec kwietnia. W chwili obecnej mam pakiet Extra+ za 60zł , Filmbox za 0 , Cinemax za 0 zł oraz multiroom (2 dekodery, każdy po 10 zł) plus dekoder 4k za za 0 zł. Czyli razem 80 zł. Teraz proponują mi to samo, ale bez Cinemax za 77,50. 

Kompletnie się nie znam i nie wiem jaką ofertę mogę wywalczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba warto przeczytać kilka kilkanaście stron tematu skoro się nie znasz i nie wiesz. Potem zadać pytanie jak czegoś nie zrozumiesz. Na bank oplata za MR pozostanie.

Mozesz dostać to samo w tej samej cenie +HBO na parę miesięcy za free. A najlepiej pozostawić E+ i zejść do 44,99. Potem dobrać Cinemax za 8 i FBox za 5.

Masz na samej górze zestawienie ofert. Zapoznaj się z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, cezary1020 napisał:

Proszę o podpowiedź o jaką ofertę mogę walczyć. Umowa kończy mi się pod koniec kwietnia. W chwili obecnej mam pakiet Extra+ za 60zł , Filmbox za 0 , Cinemax za 0 zł oraz multiroom (2 dekodery, każdy po 10 zł) plus dekoder 4k za za 0 zł. Czyli razem 80 zł. Teraz proponują mi to samo, ale bez Cinemax za 77,50. 

Kompletnie się nie znam i nie wiem jaką ofertę mogę wywalczyć. 

@cezary1020 Jeśli masz obecnie Cinemaxy za 0 zł/m, to negocjuj twardo o odtworzenie także opcji Cinemax na tych warunkach co miałeś, czyli za 0 zł/m i proś o konsultacje z kierownikiem odnośnie odtworzenia Cinemaxów za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam obecnie pakiety w porządku, w satysfakcjonujących mnie cenach oraz Multiroom Standard za 0zł dwa poniższe dekodery:

- główny- MEDIABOX+ (karta CONAX)

- dodatkowy- SAGEMCOM DSI83 CPL (karta CAMELEON)

 

O ile z MEDIABOX+ jestem zadowolony od wielu lat i raczej nie narzekam, to DSI83 sprawia coraz więcej problemów, mianowicie częste zawieszki, konieczność restartowania itd.

 

Co polecacie? Co jest najbardziej optymalnym i rozsądnym rozwiązaniem jeśli chodzi o dekodery? Umowa kończy mi się z końcem maja i jestem w trakcie negocjacji.

 

Pzdr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

Za Sagemcoma DSI83 możesz dostać kolejne padło zwane Wifibox. Nic innego nie ma.

Z Mboxa dekoder 4k

To lepiej wymienić na kolejnego DSI83 czy Wifibox jednak? Czy raczej odpuścić sobie taką zamianę bo można jeszcze bardziej wtopić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jako że 31 marca kończy się moja umowa, wypowiedzenie złożone dziś telefon z DUK Kraków i propozycja Superpremium za 99,99 zł, do tego HBO GO za 0 zł, Canal+ 4k za 0 zł i wymiana deka na 4k z dyskiem za 5zł/m-c.

Do tej pory Superpremium za 99,99 zł, HBO GO za 5 zł, Mistrzowska Piłka 0 zł (na tym mi nie zależy), Fox Play, NG Play, dek turbacz bez opłat.

Teraz pytanko czy idzie jeszcze coś ugrać tzn. dek z dyskiem bez opłat, HHD i HHD 2 za 0 zł ?

Mam się zastanowić, będą dzwonić w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2021 o 12:17, ircios napisał:

Chyba warto przeczytać kilka kilkanaście stron tematu skoro się nie znasz i nie wiesz. Potem zadać pytanie jak czegoś nie zrozumiesz. Na bank oplata za MR pozostanie.

Mozesz dostać to samo w tej samej cenie +HBO na parę miesięcy za free. A najlepiej pozostawić E+ i zejść do 44,99. Potem dobrać Cinemax za 8 i FBox za 5.

Masz na samej górze zestawienie ofert. Zapoznaj się z nim.

 

To jesli teraz mam 44,99 za Extra+ to nie wynegocjuje nic więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...