Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Mikizncplus napisał:

Unicable 179 lub 199. 179 bodajże z konwerterem Inverto a 199 z Opticuma. 

 

@maniek357Jest jeszcze oferta Wyjątkowy prezent - rok bezpłatny rok 39.99zł na pakiet Comfort. Tylko umowa główna musi być w cenie raczej standardowej chyba z dopuszczalnym 5zł rabatem, a nie Comfort za 22,50 :D

 

 Ja mam teraz za 25 zł :P to o 2,50zl większą szansa. Dam znać co wskórałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest: 

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, HBO Go, CINEMAX, Filmbox, MMP, FOX Play, Nat Geo Play, NAJEM PVR,  2×Pejs 0, MR 0

Za wszystko 114,99

 

Czeka do akceptacji:

Pakiet Extra+ z CANAL+, Canal+ 4k, HBO, HBO Go, CINEMAX, Filmbox, FOX Play, Nat Geo Play, NAJEM PVR Ultrabox 4k z dyskiem, Moduł CI+ ECP,  MR 0

Za wszystko 99,99.

 

 

Wymiana Pejsa na moduł dzięki pomocy koledze @lukx95

Dzięki bardzo.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy. Cameleony były mi potrzebne tylko po to, aby mieć MR niezależny we własnym sprzęcie, który już nie działa  z Cameleonami. Niestety nie inwestowałem w E2, bo zmieniły się w życiu priorytety. Może któregoś dnia kupię jak będę w domu 70% czasu w miesiącu, a nie jak teraz 20%. Teraz będą Caymany, i MR dalej niezależny.  Nie ma sensu czekać, aż  wcisną na siłę MR w sieci i za jednego Pejsa do MR dostałbym to dziadostwo Wifiszrot.  Tak więc wolę moduł. Nie nagrywam, więc czy nagrywanie będzie działało na module, to mnie to lotto. Ma być odbiór i to wszystko  ;-)

MP nie chciałem. Po co mi to w pakiecie, jak i tak nikt tego nie oglada. Jakbym na ilość leciał, to pewnie bym się upomniał  o to.

 

 

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonią codziennie i ten comfort plus z canalem plus i 4k oferują po 74,99. Mówię że po co mam płacic tyle skoro teraz za 59,99 a później 63,99 zł. To straszą że po zakończeniu umowy canal może zerwać ze mną umowę. Nie wiem czy mogę coś ugrać więcej? W sumie to co mam mi wystarcza. Co prawda ten dekoder 4k to średnio jest mi potrzebny, ale nagrałem już kilka rzeczy na niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś (trzeci tel po wypowiedzeniu, umowa do końca stycznia): Extra+ Canal+, Canal+ 4K, HBO na 5 mies., MP, MR, wymiana Pace'a na Ultrabox 4K - wszystko za 89,99 zł. Coś uparli się na opłatę 10 zł za MR, choć do tej pory zawsze miałem za 0 zł (MR po Cyfrze). Ponoć nie można zrabatować, bo niedawno wymieniłem Cameleona na moduł. Jeszcze poczekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lukx95 napisał:

@michal007 Poproś konsultanta o konsultacje z kierownikiem odnośnie utrzymania bezpłatnie Multiroomu po Cyfrze+ z modułem CAM CI+ ECP do oferty na przedłużenie umowy.

Była właśnie konsultacja, ale po konsultacji usłyszałem, że nie ma możliwości, aby utrzymać Multiroom za 0 zł... Spróbuję ponegocjować przy kolejnym telefonie :) Dzięki za radę!

Edytowane przez michal007
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony z oferty której chciałem przedłużyć oraz zbiłem cenę dekodera do 5 zł 

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Paramount Play, Sportklub, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Sportklub 0 zł 1 m oraz 1,99 zł do końca czasu oznaczonego dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,99 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie i z góry dzięki za wskazówki:

posiadam:

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE1- 69,99

Opcje dodatkoweVOD+- 0,00

HBO - 0,00

Cinemax - 10,00

Filmbox Pack - 5,00

Opłata manipulacyjna

Multiroom - 10,00

Czynsz najmu sprzętu 2,00

Czyli za całość- 96,99 zł

Wiem, iż oferta jest dobra, ale aktualnie nie mam czasu na oglądanie tego wszystkiego i wraz w końcem umowy (wypowiedzenie już zarejestrowane) chciałabym zrezygnować z Canal+, HBO, Filmboxów oraz Cinemaxów...

Jak myślicie, na jaką cenę mogę liczyć?

 

Dekoder stary, mediaBox+ ale z nagrywarką i w zasadzie nie widzę potrzeby jego zmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ircios napisał:

44,99 za samo E+. Będzie ciężko,  ale możliwe. 

Dzięki 😀właśnie też tak znalazłam w "ściągawce" i wiem iż przy "downgradzie" jest ciężko ale miejmy nadzieję, iż uda mi się coś wywalczyćw takim razie.

Za multiroom rzecz jasna nie ma problemu dla mnie by płacić, wiem iż to nie rozdmuchana opłata a realna. Może uda mi się wywalczyć ten dekoder już bez opłat.

Jestem ich klientką od samiusieńkiego początku (jak jeszcze byli tylko N...) i to już moje czwarte jak nie piąte chyba wypowiedzenie/przedłużenie

Edytowane przez sicilpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zakończenie umowy z końcem lutego 2021r. Wypowiedzenie złożone.

Oto moje obecne warunki:

Pakiet Extra+ Canal+(6) - 69,99 zł

Canal+ (2) = 5 zł

Eleven Sports 10 zł

Multi Man Pack - 15 zł

Multiroom - 10 zł

Najem dekodera - 5 zł

Mistrzowska Piłka - 0 zł

HBO i HBO GO na 5 lub 6 msc gratis było dodatkowo za 0 zł.

Razem: 114,99 zł miesięcznie.

 

1. Czy jest szansa na zejście z ceny za powyższy pakiet zyskując np. dekoder 4K z dyskiem za 0 zł? Gdzieś na forum czytałem, że ktoś coś podobnego uzyskał..

2. Czy przy ewentualnym wyłączeniu Multi Men Pack i zostawieniu tylko 6C+, Eleven Sports, Mistrzowskiej Piłki i Multiroom jest szansa na wymianę na dekoder 4K z dyskiem za 0 zł?

Wyglądałoby to mniej więcej tak:

Pakiet Extra+ Canal+(6) - 69,99 zł

Eleven Sports 11,90 zł

Multiroom - 10 zł

Dekoder 4K z dyskiem - 0 zł

Mistrzowska Piłka - 0 zł

HBO i HBO GO na 5-6 msc gratis

Razem: 91,80 zł miesięcznie

 

Jak co dwa lata proszę o pomoc? PS umowa do końca lutego 2021 i narazie nie dzwonią..

Z góry dzięki i pozdrowienia

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem w grudniu nową umowę na siebie agencyjną SuperPremium 4K z Ultraboxem 4K z dyskiem za 80 zł miesięcznie, gdzie niestety jedyną opcją sprzętową był nieszczęsny dek operatora.
Odkąd pamiętam gdy TV Sat była w domu rodzinnym korzystaliśmy z modułów. Ciężko ale szło się przyzwyczaić do Ultraboxa jednak nie dało się przeskoczyć faktu, że powodował błędy z Soudbarem podłączonym po ARC do TV oraz problemów z HDR na C+ 4K.
Dzięki pomocy kolegi @lukx95 udało się załatwić wymianę na Moduł, zarówno osoba dzwoniąca z C+ jak i w APS wspomniały jedynie o opłacie aktywacyjnej 99 zł ,której co ciekawe w tej agencyjnej  umowie nie było na Ultraboxa.
Podpisałem zdanie i odebranie sprzętu a w domu ku mojemu zaskoczeniu p przeczytaniu dokumentów  jest umowa wymiany na moduł z dzierżawą 0 zł za to w prognozie płatności podanej w papierologi jest mowa o podniesieniu kosztów o 10 zł do 90 miesięcznie.
Sprawdziłem i w ICA w prognozach płatności mam na ostatni miesiąc dalej 80 zł.
W dokumentach elektronicznych do umowy to samo co w papirologi o najmie bez kosztów ale prognoza zmieniona.
Zadzwoniłem na infolinie i potwierdzono mi brak opłaty za najem oraz cenę 80 zł.
Pytanie czy mogę w tej sytuacji wierzyć konsulowi? Wiadomo, że w to co mówią trzeba nie do końca wierzyć.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w którym miejscu masz informację o opłacie 10zł za moduł? Przy wydaniu sprzętu dostajesz standardowy druk gdzie jest adnotacja w tabelce ze moduł kosztuje 10zł przy cenie standardowej, przy promocyjnej zapewne 0zł. Jeżeli w prognozie masz abonament bez zmian to znaczy, a konsultant Ci to potwierdził to znaczy że nie masz się czego obawiać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...