Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, bobo235 napisał:

2 albo 4 lata temu przy przedłużaniu umowy miałem pakiet extra z pakietem kanałów c+ właśnie za 69 zł. Akurat trafił się plus miesiąca że paczka HBO była na 2 miesiące gratis. To sobie włączyłem z zamysłem wyłączenia po tych 2 miesiącach. Zaraz po tym złożyłem wypowiedzenie i jak zadzwoniła babka i sprawdziła co mam to zaproponowała ta sama cenę czyli 69 zł za to co mam w pakiecie. Nie zauważyła że HBO mam włączone jako plus miesiąca.

 

To tłumaczy dlaczego osoby, którym kończy się umowa nie mają dostępu do promocji na HBO na Black Friday.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, connor07 napisał:

Cena za pakiet Superpremium+ o 10 zł wyższa zapewne przez to, że umowa jest na 12 miesięcy, spytaj o umowę na 24 miesiące. Wypowiedzenie oczywiście możesz wysłać.

No chcieli mi wcisnąć na 24 miesiące ale się nie zgodziłem bo jak coś zmienią wiadomo z czym to umowa potrwa tylko rok a nie dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bobo235 napisał:

Nie wiem. Ale tak mam. 2 albo 4 lata temu przy przedłużaniu umowy miałem pakiet extra z pakietem kanałów c+ właśnie za 69 zł. Akurat trafił się plus miesiąca że paczka HBO była na 2 miesiące gratis. To sobie włączyłem z zamysłem wyłączenia po tych 2 miesiącach. Zaraz po tym złożyłem wypowiedzenie i jak zadzwoniła babka i sprawdziła co mam to zaproponowała ta sama cenę czyli 69 zł za to co mam w pakiecie. Nie zauważyła że HBO mam włączone jako plus miesiąca. I tak zostało już do tego czasu. A teraz w tej cenie dołożyli jeszcze HBO go plus wymiana dekodera bez opłaty aktywacyjnej i miesięcznego haraczu.

czyli to raczej przypadek i szczęście. Negocjowałem coś podobnego nie dawno. 

7 godzin temu, connor07 napisał:

Pewnie ma HBO za 0 zł.

ma. ale nie spotkałem się żeby dawali HBO za 0 do C+(6).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Moja obecna oferta to:  Extra + z Canal + (6c ), Mistrzowska piłka,   dekodery: ultra box plux/pvr plus ,box+/hd (sagemcom) za 79,99 zł/mc. umowa do końca lutego.  interesuje mnie czy przy orzedłużeniu jest szansa wymiany dekoderów na coś nowszego ale przy zachowaniu cameleonów?  pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich umowa do końca stycznia wypowiedzenie wysłane. Mam teraz Extra z C+ 79,99, mistrzowską piłkę, Eleven za 7,99zł, 2 kolekcje Vod, Dekoder Wifi premium.

Propozycje:

Pakiet extra z C+ 79,99

Mistrzowska piłka 0zł

2 kolekcje Vod - 0zł

Eleven już za 11,90zł nie ma ponoć już za 7,95zł

Chciałem HBO za 0zł ale się nie da bo nigdy na tej umowie nie miałem HBO za 0zł ( mam drugą umowę i tam HBO z HBO GO za 0zł)

Dekoder 4K za 0zł

Cala + 4K - za 0zł

 

Jest to dobra oferta? czy coś można ugrać ? Eleven już nie ma za 7,95zł?

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rybak84 napisał:

Czy to dobra oferya ? 

Pakiet Nowy Comfort+ 29,99

CANAL+ 25.00 cały pakiet

Umowa na 15 miesięcy.

 

 

Obecnie:

Nowy Comfort+ zCanal+6 (6)live 59.99zł Eurosport 2HD 4.99 

Mistrzowska piłka 0.00zł.

Jeszcze eleven sport włącz wyłącz  był na początku za 7.99

 

Według mnie tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tej propozycji? 

Extra+ z Canal + , HBO z HBO Go, VOD+, multiroom standard - tak jak mam teraz + dodadzą mi Mistrzowską Piłkę i mam płacić tyle ile płacę do tej pory czyli 99pln. Jeśli chcę wymiana dekodera Pace na dekoder 4k to dodatkowo 5 PLN miesięcznie i do tego wtedy kanał C+4k za 0. Czyli byłoby to 104.99pln. Ale nie chcę przekraczać stówy. 

 

Niektórzy pisali o podobnych pakietach za 99pln jeszcze z Fox i Nat Geo a były też takie jak mój bez multirooma (przynajmniej nie wspomniany) za 84,99? 

Na jaką kwotę za taki pakiet mogę liczyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o tym sądzicie ? 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 101,89 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 101,89
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

 

Dekoder ma być 4K.Dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim witam serdecznie bo forum przeglądam już od +10lat czyli jak zaczynałem z Canal+ i bardzo mi pomógliscie przy negocjacjach podczas przedłużania umów. Do rzeczy. Umowa do końca grudnia br. Wypowiedzenie wysłane. Nie dzwonili, więc zadzwoniłem ja do DUK. Powiedziałem że chce to co mam teraz w tej samej cenie. Pan Konsultant bez zdednego sciemniania przystał na moją propozycję i przyjąłem co poniżej. Był tylko mały problem bo chciałem 2 dekoder z dyskiem (mam wifi box bez dysku) ale podobno nie ma takiej opcji tzn nie można mieć 2 deko pvr. Obniżka względem obecnego abo 5zl jeśli zostawię sobie Pace'a. I mam to co poniżej. Przyjąć czy zrezygnować i jeszcze coś wycisnąć bo mam 24h na rezygnację?

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, History HD_H2, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play, NAJEM PVR Pace 500GB

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 82,98 zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szeryfzkansas napisał:

Przede wszystkim witam serdecznie bo forum przeglądam już od +10lat czyli jak zaczynałem z Canal+ i bardzo mi pomógliscie przy negocjacjach podczas przedłużania umów. . ..

 

Był tylko mały problem bo chciałem 2 dekoder z dyskiem (mam wifi box bez dysku) ale podobno nie ma takiej opcji tzn nie można mieć 2 deko pvr....

Gdybyś czytał od 10 lat to byś wiedział, że nie ma opcji dobrania drugiego PVR od lat.

Możesz tylko sobie wynienić dekoder do MR na moduł CI+.

Reszta tak jak kolega @czerstwy wspomniał. Kopana do tego za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 
Negocjuje umowę za szwagra. Do tej pory Extra z canal+(99), Hbo hd(0), hbo go(10),  MP(0), Eleven (11.90) dek. Turbobox(5) + filmboxy, cinemaxy i kolekcje nat. Geo oraz fox w gratisie.

 

Umowa była do 31.12. ale spóźnione wypowiedzenie i czasu jeszcze miesiąc. Rozumiem, żeby powyłączać te dodatki i celować superpremium + 4K za 109,99. Miała być wymiana tunera na 4K tylko on jest w kraju do którego nie ma wjazdu. Razem 126,99.


Czy można w trakcie umowy to jakoś wymienić- normalnie tylko 7 dni? Macie jakiś pomysł jak to ogarnąć?

3 minuty temu, Gryca napisał:
Edytowane przez Gryca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ircios napisał:

Gdybyś czytał od 10 lat to byś wiedział, że nie ma opcji dobrania drugiego PVR od lat.

Możesz tylko sobie wynienić dekoder do MR na moduł CI+.

Reszta tak jak kolega @czerstwy wspomniał. Kopana do tego za free.

Kopana mnie nie interesuje. Pytam czy coś jeszcze można wycisnac poza tym. I z tymi 2 pvr to nie do końca jak piszesz. Miałem swego czasu 2 deko od c+ pace pvr 500GB i philipsa 250GB oba na kameleonach kilka dobrych lat działały aż do sierpnia br. roku gdy Philips przestał odbierać na cameleonie. 

Wracając do wątku - dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Szeryfzkansas napisał:

.... I z tymi 2 pvr to nie do końca jak piszesz. Miałem swego czasu 2 deko od c+ pace pvr 500GB i philipsa 250GB oba na kameleonach kilka dobrych lat działały aż do sierpnia br. roku gdy Philips przestał odbierać na cameleonie. 

Wracając do wątku - dobra oferta?

A ja mam dodzisiaj 2×Pejs PVR. 

Nie istotne co dostałeś kiedyś.  Istotne jest to, że od lat nie ma takiej możliwości i powinieneś o tym wiedzieć skoro tyle lat czytasz to forum. 

 

Oczywiście taniej tego nie dostaniesz. To jest max co możesz wycisnąć. Nie jeden chciałby taką ofertę.

I to też powinieneś wiedzieć. 

 

 

2 godziny temu, PawelTSW napisał:

Może się udać za 10

Albo za 15 ;-)

 

2 godziny temu, Gryca napisał:

...Czy można w trakcie umowy to jakoś wymienić- normalnie tylko 7 dni? Macie jakiś pomysł jak to ogarnąć?

Wymieniasz podczas umowy.  Tyle, że pewnie aktywacja dojdzie. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet ekstra z canal+, eleveny, mp,Multi standard i 2 dekodery. Chciałem obniżyć stawkę bo płace teraz ponad 104,90.

W rozmowie zaproponowali utrzymanie stawki i bo chęci wymiany sprzętu próbował wcisnąc dekoder 4 k za 8zł dodatkowo. 

 

Z tego co piszecie to powinien uzyskać:

 

Ekstra z canal+ 79,99

Mp 0

Eleveny 11,90

Multi 0

 

Czyli wychodzi ok. 92zł

Dostane 2 dekodery na wynajem za 0? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...