Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.12.2020 o 23:24, ircios napisał:

Dla jednych możliwe dla innych nawet przy Superpremium niemożliwe.

 

A ktoś wie od czego te możliwe i niemożliwe jest zależne? Na pewno jakieś warunki muszą być spełnione, nie wierzę, że system działa losowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2020 o 14:18, ircios napisał:

Jest wiele takich "krówek dojnych"

No niestety, albo na szczęście, bo inaczej My byśmy więcej płacili. Sam jakiś czas temu kolegę z pracy oświeciłem, że przepłaca jakieś 40 zł na umowie, a wystarczy wysłać wypowiedzenie. Teraz za każdym razem jak mu się umowa kończy to dzwoni i pyta jaki mam teraz pakiet i ile płace. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem sporo telefonów z kiepskimi ofertami, po wypowiedzeniu zadzwonili z Krakowa i przedstawili mi to:

 

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE
Eleveny 11,90zł
Mistrzowska piłka za free
Wymiana dekodera na 4K Ultrabox+ i najem za free
Dodali HBO i HBO GO do maja 2021 za free.

 

Razem 81,89zł miesięcznie

Myślę, że to dobra oferta.

 

Zaakceptowałem. Dzięki za pomoc forumowiczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2020 o 15:35, lukimann napisał:

Jakie obecnie są widełki cenowe przy zejściu z Superpremium 4K do pakietu Start+ paczka C+ / 4K i HBO/ HBO GO?

W dniu 12.12.2020 o 15:48, ircios napisał:

Start+ 19,99 , C+ 25, C+ 4k 0 lub 10, HBO z Go 20.

 

A Mistrzowska Piłka do tego w jakiej mogłaby być cenie (u mnie ewentualne zejście z Extra+ z C+, HBO i Mistrzowską Piłką  za 84,9) ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejna umowa podpisana...schodziłem z 110.99zł...trochę przepychanek przez telefon i długo się Pani upierała przy 59.99 ale chyba mam gadane i mam swoje 54.99 zł:)

 

Wybrane usługi Optimum+, CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, Filmbox Pack, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Optimum+ za 29,99 zł 24 m a po tym okresie za 33,99 zł/m dla Abonentów (09/20) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mdmdm napisał:

@astalavista czy miałeś jakieś problemy z wynegocjowaniem dekodera za darmo?

Myk polegał na tym że chciałem Optimum za 24.99 zł a za dekoder z dyskiem 5zł/m...miła Pani nie mogła tego przeskoczyć (niby) i zaproponowała sama Optimum za 29.99 zł a dekoder za 0zł...czyli suma ta sama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam , czy dużo przepłaciłem ? z góry dziękuje za informacje
 
 
Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Najem Dysk, Najem Wifi PremiumBox+ (G5)
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 114,99 zł/m oraz za 129,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem Dysk PVR 500 GB za 2 zł/m dla Abonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 116,99 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Edytowane przez maxxik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, astalavista napisał:

Myk polegał na tym że chciałem Optimum za 24.99 zł a za dekoder z dyskiem 5zł/m...miła Pani nie mogła tego przeskoczyć (niby) i zaproponowała sama Optimum za 29.99 zł a dekoder za 0zł...czyli suma ta sama :)

Lepiej płacić tego piątaka niż brać o 5 zeta droższy pakiet. Za 2 lata zeszliby na 0 z dekoderem,  a Ty nie dostaniesz taniej oferty niż 29,99. Sorki, ale Pani urobila Ciebie jak małe dziecko w piaskownicy.

 

54 minuty temu, darios_k napisał:

Mam pakiet Extra+ i pakiet HBO. Umowa do końca stycznia. Płacę 69.99zl. Dzisiaj kolejna super propozycja przedłużenia umowy na 15 miesięcy w cenie 64.99zl a sam pakiet Extra+ to 59.99zl. Dobra to oferta czy mogę liczyć na coś tańszego? 

Extra samo 44,99

HBO 20

 

Teraz pmomyśl czy dostaniesz coś lepszego.

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ircios napisał:

Lepiej płacić tego piątaka niż brać o 5 zeta droższy pakiet. Za 2 lata zeszliby na 0 z dekoderem,  a Ty nie dostaniesz taniej ofertyvniz 29,99. Sorki, ale Pani urobila Ciebie jak małe dziecko w piaskownicy.

 

Zeszliby albo nie zeszli. Pakiet zawsze można obniżyć a dzierżawa może się ciągnąć latami. Do dzisiaj są tacy co za mediaboxa płacą, o premium boxach nie wspominając. Jak ktoś nie planuje zakupu własnego dekodera pozbycie się dzierżawy moim zdaniem przyniesie więcej korzyści niż obniżka ceny pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę przeskoczyć tej opłaty za dekoder 4k.

Aktualnie płacę 5 zł za hbo go (przy poprzednim aneksie udało mi się tylko na 5m za darmo) i teraz mogę zejść z tej opłaty ale wtedy jak wymienię dekoder (aktualnie pace darmowy) to za niego chcą 5 zł najmu.

Pewnie żeby się im suma zgadzała.

Udało się komuś ich przepchnąć w podobnej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawel napisał:

Zeszliby albo nie zeszli.Pakiet zawsze można obniżyć a dzierżawa może się ciągnąć latami. 

U Ciebie może i latami.

Ta...Przy aneksowaniu obniżyć pakiet, czyli z Optimum na Start za 2 dychy :-D

No tak, zawsze to obniżka, tyle, że z obniżką zawartości programowej. Masz predyspozycje na konsula. Grunt, aby operator zyskał  :-D

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ircios napisał:

Lepiej płacić tego piątaka niż brać o 5 zeta droższy pakiet. Za 2 lata zeszliby na 0 z dekoderem,  a Ty nie dostaniesz taniej oferty niż 29,99. Sorki, ale Pani urobila Ciebie jak małe dziecko w piaskownicy.

 

Extra samo 44,99

HBO 20

 

Teraz pmomyśl czy dostaniesz coś lepszego.

 

sorki ircios ale [beep]czysz głupoty :)..teraz mam dekoder za 0zł to przy następnych negocjacjach jest mocny argument żeby dalej było 0 zł....a jakie będą ceny pakietów i jak się będą nazywały to się dowiemy dopiero za dwa lata...jeszcze nie dawno odpisywałeś że nie ma szans zejść z 110zł na taką cenę   i życzysz powodzenia jak będzie to poniżej 60zł... jak widzę dużo udzielania się na forum ale wiedza to taka ze szklanej kuli ;)  pozdro za dwa lata :)

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mdmdm napisał:

Nie mogę przeskoczyć tej opłaty za dekoder 4k.

Aktualnie płacę 5 zł za hbo go (przy poprzednim aneksie udało mi się tylko na 5m za darmo) i teraz mogę zejść z tej opłaty ale wtedy jak wymienię dekoder (aktualnie pace darmowy) to za niego chcą 5 zł najmu.

Pewnie żeby się im suma zgadzała.

Udało się komuś ich przepchnąć w podobnej sytuacji?

Ktoś coś?

@Pawel@ircios jakieś rady z Waszej strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś telefon o przedłużenie umowy zaproponowano mi to samo w tej samej cenie czyli

 

Extra + CANAL + (6) LIVE 69,99

Mistrzowska piłka 0 zł

Eleven 11,90

mediabox 5 zł msc  ( wymiana na jakis lepszy dekoder tez za 5 zł msc)

 

Razem płace 86 i tyle by miało zostac ale chciałem jeszcze multiroom czyli 10 zł wiecej, 

 

Jak myślicie opłaca sie to czy sie wstrzymać i czy idzie coś ugrać jeszcze?

 

Z góry dziękuje! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mdmdm napisał:

Ktoś coś?

@Pawel@ircios jakieś rady z Waszej strony?

Jedyna rada wymienić z opłatą a za dwa lata negocjować jej zdjęcie. Nie kojarzę aby opisywane były przypadki wymiany za 0 zł i dzierżawy również za 0. Ja przez 1,5 roku tez płaciłem piątaka co miesiąc ale udało się przedłużyć umowę już bez tej opłaty. Możesz oczywiście jeszcze negocjować.To nic nie kosztuje a co ugrasz to Twoje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...