Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Obecnie posiadam  pakiet comfort+ za 22.50, w Grudniu konczy się umowa. Wczoraj dostałem telefon z propozycją optimum, za ok 23zl na 24 miesiace, plus canal+ na 4 msc i hbo na 2msc. Czy jest to opłacalne czy lepiej czekac do grudnia. Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie dekodera, teraz posiadam turbo dekoder z dyskiem 500giga, czy oplaca się wymienić go na dekoder 4K i czy w tej ofercie jest szansa dostać go za darmo z dyskiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grzybekxl napisał:

Otrzymałem taką propozycję 

Co o tym sądzicie?

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, CINEMAX, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 109,99 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Jaki miałeś pakiet, do kiedy umowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Moja umowa kończy się 31.12.2020, narazie nie składałem wypowiedzenia.

Ostatnio dostałem taką

propozycję:

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Adventure TV HD, Eleven Sports, FOX Play, H2, HBO GO, HISTORY HD, Nat Geo Play, Paramount Play, Sportklub, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), History, H2, Adventure i Sportklub za 5zł/m dla Abonentów, Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
Początek okresu oznaczonego 01-01-2021
Koniec okresu oznaczonego 31-12-2022

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 96,89 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Aktualnie płacę 91,89 za prawie to samo (bez History, H2, Adventure i Sportklub). Odrzuciłem tę propozycję; zastanawiam się czy da radę wymienić Mediaboxa na dekoder 4k z dyskiem, bez dopłaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ashes napisał:

Witam serdecznie

Obecnie posiadam  pakiet comfort+ za 22.50, w Grudniu konczy się umowa. Wczoraj dostałem telefon z propozycją optimum, za ok 23zl na 24 miesiace, plus canal+ na 4 msc i hbo na 2msc. Czy jest to opłacalne czy lepiej czekac do grudnia. Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie dekodera, teraz posiadam turbo dekoder z dyskiem 500giga, czy oplaca się wymienić go na dekoder 4K i czy w tej ofercie jest szansa dostać go za darmo z dyskiem?

Bardzo małe szanse na dekoder 4k za 0 zł.Co do oferty to raczej więcej nie wyciśniesz. Optimum pięćdziesiąt groszy drożej niż płacisz obecnie za Comfort obecnie to wg mnie dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grzybekxl napisał:

Otrzymałem taką propozycję 

Co o tym sądzicie?

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, CINEMAX, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 109,99 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Jeśli chcesz zwiększyć pakiet to jest to propozycja świetna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawel napisał:

Bardzo małe szanse na dekoder 4k za 0 zł.Co do oferty to raczej więcej nie wyciśniesz. Optimum pięćdziesiąt groszy drożej niż płacisz obecnie za Comfort obecnie to wg mnie dobra oferta.

Czekac do świąt czy brac to co daja? Narazie nie składałem wypowiedzenia. ,za ile mógłbym w tym pakiecie dostac dekoder 4k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, drq napisał:

 

@Ronczester zauważ, że większość MP dostaje za 0, a tak czy tak mamy minimum rok LM.

drq, MP jest za 0 zł wyzszych pakietach, gdzie w składaku wychodzi to samo, zwyciezce przetargu poznamy w tym roku nie wiem tylko dokładnie kiedy a LM konczy sie w maju wiec od konca mojej umowy to 6 m-cy

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to wszystko i co miesiąc płacę krocie ... Może pokaże mi ktoś jakiś dobry film na HBO lub C+ Premium lub C+ Film ? Rezygnacja z tego badziewia za 3 miesiące i nie przedłużam umowy za żadne pieniądze czy promocje . Mam to jedynie dla piłki nożnej ,ale pół roku nic nie grało z powodu wirusa , a C+ kazał sobie płacić bez żadnych zmian .Mam wrażenie że piłka nożna dalej będzie ograniczana z powodu wirusa i dlatego nie przedłużę z C+ umowy na następne dwa lata . Filmy bez reklam nadaje TVP 1 i 2 oraz TVP Kultura i Historia za darmo, i to filmy z wyższej półki ,nie ta sieczka co w TVN czy Polsacie .Mecze piłki nożnej nadaje też TVP i to co teraz nadają wystarczy ,  do tego w HD i za darmo. Eleven sport przez Internet na telewizorku za 15 zł/m ,Eurosport to samo ,a i kino CDA to samo 19,90/m . Nigdy więcej stałej umowy i żadnych stałych abonamentów !!! 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stan07 HBO ma bardzo dobre treści.. tylko jakość kiepską, że nie warto oglądać... ale jedne z największych ekranizacji to właśnie ze stajni HBO wychodzą..

co do piłki to niestety covid dotknął wszystkich ale powoli się to zmienia - ja właśnie C+ tylko dla sportu w 4K inne treści to w serwisach VOD (Netflix, Amazon, Apple TV/iTunes, Disney+)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet Extra+ z paczką Canal+ (chyba 10 kanałów), do tego Mistrzowska Piłka i Eleven Sports, Wifi Premium Box. Za całośc płaciłem dotychczas 104,99. Dzięki temu forum wiem, że prawdopodobnie za dużo, ale taka była wówczas (2 lata temu) oferta dla nowych klientów.

Do tej pory otrzymywałem telefony z numeru 661 511 799, gdzie oferty przedłużeniowe byłe droższe od obecnej o około 10-15 zł. Zbliżał się ostateczny czas złożenia wypowiedzenia (umowa do końca października).

Wypowiedzenie złożone i parę dni później telefon z numeru 12 294 79 99. Rozmowa zapowiadała się dobrze, ale po tym jak konsultantka przedstawiła mi ofertę przedłużeniową z tymi samymi pakietami i dekoderem 4k z dyskiem za 106 zł ręce mi opadły. NIe zgodziłem się przedłużyć na tych warunkach. Pani obrażonym głosem stwierdziła, że nie znajdę lepszej oferty i jak nie zgadzam się to mi przypomina o terminie zwrotu sprzętu i że umowa zostanie rozwiązana z dn. 31.10.2020. Wg tego co zamieszczacie powinieniem płacić około 96, 97 zł. Czy czekać dalej na kontakt z ich strony, zadzwonić samemu czy w ostatnim momencie przejść na bezterminową umowę i czekać np. na świąteczne promocje?

Edytowane przez ms118611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie cos:

Pakiet Superpremium+

Koniec obecnego okresu minimalnego: 31-10-2020

Liczba kanałów: 242

Dodatkowo:

         SportKlub                           0,51 zł a mies.

 

Nat Geo Play   0,00 zł/mies.    
Eleven Sports   11,90 zł/mies.    
Adventure TV HD   0,51 zł/mies.    
FOX Play   0,00 zł/mies.    
H2 HD   1,99 zł/mies.    
HISTORY HD . 1,99 zł/mies.

 

 

 
     

Złozono wypowiedzenie

Konsultant zaproponował ze dorzuci polsat premium , wymiana na dekodera ultrabox, aktywacja za darmo

Cena 123 zł w tym dekoder 5 zl

Opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, AwesomeCharlie napisał:

Drodzy forumowicze..

telefon z DUK -> extra+ dekoder 4k z dyskiem 54,99  - zaakceptowałem

Pozdrawiam

 

Bogatemu wszystko wolno ;-)

 

@kamillowad Superpremium z MP, F P, NG P 99,99

Eleven 12

Dekoder 5, a przy dobrych porywach 0.

Resztę sam sobie dopisz.

Lepiej się opłaca Superpremium 4k za 109,99 z Cinemax, który można

 za free wyrwać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...