Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Martinos

@puuceek

Nie ma co się przejmować ofertami w Strefie C+.

 

@grzesiek22krosno Niektórzy przy większym pakiecie dostają dekoder 4k za free. Przeważnie to jest 5 zeta.  Zdaża się, że i za 10 wcisnąć potrafią.

Ty masz 99,9% szansy, że za 0 dostaniesz WifiPremiumbox. 

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Superpremium 4K i chcę zejść z ceny, umowa do 30.10.20.
Czy wasz zdaniem jest szansa na zejście do ceny 79,90?

Edytowane przez Barti
Usunięto ostatnie zdanie w poście, napisan bełkotliwie. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, puuceek napisał:
U mnie te same oferty...

A u mnie wersja z Netflixem za 119. :/

 

7685037a5e339a6d306db2b5de992274.jpg

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono pozycję obrazka w poście. Obrazki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory miałem Start+, C+, C+4K za 0 zł, HBO, Moduł za 0 zł - wszystko za 69, ale w ofercie przez pół roku za darmo - co wychodziło 52 zł miesięcznie.

Teraz niestety moduł ECP nie trybi z szajsungiem, więc zostaje niestety dekoder. :/ 

Chciałem to utrzymać z Dekoderem 4K i dopłatą tylko za MR, ale nie da rady, rozsądna oferta z MR i dekoderem to ta Optimum za 89,99 - tak twierdzi babka na infolinii.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie trybi z Szajsungiem? Konsul może sobie dużo twierdzić i mówić, że za 10 minut będzie padał śnieg, bo potem już nie :-D . Nie daj się nabrać na ich teksty.

 

Swoją drogą. Umowa do końca lutego 21.

Comfort 19,99

Dop.do E+ 10

C+ całą paczka 25

MR 10

W Strefie Canal+ oferty:

Nowy Comfort 22,50

Optimum+ 24,99

E+ 44,49

Nowy Comfort z C+ 69,99 z E+ na 2 m. za free. 

E+ z C+ 79,99

Optimum z C+ 99,99

Superpremium+ 99,99

Superpremium 4k 109,99

Oferty na wymianę WifiPremiumbox na 4k nie ma. 

Wszystkie oferty nie są do zaakceptowania na dzień dzisiejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ircios napisał:

Jak nie trybi z Szajsungiem? Konsul może sobie dużo twierdzić i mówić, że za 10 minut będzie padał śnieg, bo potem już nie :-D . Nie daj się nabrać na ich teksty.

Szajsung nie wspiera ECP i jak go w końcu uruchomią to zostanę bez 4K przy Premier League... Chociaż ostatnio i tak mało co go dają w 4K. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak uruchomią...Może za rok lub więcej, to wtedy zajmij się wymianą modułu. Być może już wtedy będziesz miał nowszy TV, albo dekodery 4k będą za 0 rozdawali, bo ten sprzet nie jest już pierwszej świeżości. Ma wejść do oferty nowy dekoder z OTT i sat na Androidzie. Puki co, daj sobie na luz i nie przepłacaj za dekoder marnej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz i mnie dopadają konsultanci. Umowa do 28.02.2021r. 
Nowy Comfort+ z HBO za 49,99zł.

Mediabox+ za 5zł miesięcznie.

Wypowiedzenie oczywiście złożone.

Dzisiaj dzwonił konsultant który proponował mi to samo w tej samej cenie albo Nowy Comfort+ za 29,99zł i do tego HBO na 5 miesięcy za darmo i 5 zł za dekoder Mediaboxa+. Według konsultanta taniej nie będzie ( jak zwykle), oraz Optimum+ za 34,99zł.

Da się wywalczyć Mediaboxa za 0 zł za wynajem?  Jest jeszcze Comfort za 19,99zł? Czym się różni Optimum+ od nowego Comfortu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, escapers napisał:

Taka oferta przedłużenia (po złożeniu wypowiedzenia - miesiąc do końca umowy):

  • Optimum - 29,99
  • C+ (10) - 25 zł
  • 4k - 0 zł
  • HBO/GO - 20 zł
  • Dekodet 4K+ dysk  - 5 zł
  • MR - 10 zł

Całość 89,99 zł na 24m - ma to w takiej cenie w ogóle sens?

 

Drogo, skoro Optimum dawali za 29 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelTSW Przecież zaproponowali mu Optimum za 29,99.

Znów czytanie się kłania. Drogo? Szansa minimalna na zabicie tylko 5 zł. Optimum 24,99

 

@puuceek Super oferta. I dekoder 4k za free  :-D . A już się martwiłeś tym co jest w Strefie ;-)

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak mamy to rozegrać teraz, aby zostać przy Comforcie za 19,99? Raczej nic z tego nie będzie i pozostanie Optimum za 24,99 + dop.do E+ 10.

Co do kolegi @puuceek...to on schodził z dużo większego pakietu. Więc wcale na jedno nie wychodzi.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...