Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

z końcem września kończy mi się umowa.

Obecnie mam Extra z C+(8)+Eleveny+MP - płacę 91,89zł.

Wypowiedzenie wysłane, pierwsza oferta od konsultanta: te same warunki+umowa 24msc+5m HBO+najem dekodera 0zł.

Możliwość krótszej umowy (bodajże 13 miesięcy) 2,5zł drożej miesięcznie.

Brać czy jest szansa na coś lepszego i jaki wybrać dekoder oprócz 4K (od 2011r. mam Pace i chciałbym do wymienić)?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, giecik napisał:

Podpisalem umowe na modul. Dostalem Komfort za 34,99 zl na 12 miesiecy i Hbo za darmo do konca roku. Do tego zapytalem o dopelnienie do extra za 10 zl na ktore Pani sie zgodzila i zaproponowala od razu 10 canal + za 25 zl. Bardzo dobra oferta i widac dalej te ceny sa dostepne ;)

10 zł byś mógł utargować, ale co kto woli :)

Jeden weźmie a drugiemu za drogo, pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z koncem pazdziernika konczy mi sie umowa, aktualnie mam Pakiet Superpremium+, Mistrzowska Pilka, FOX Play, HBO GO, Nat Geo Play, Multi Man Pack, Multiroom, WiFi PremiumBox+, WiFi Box+, place 135zl/mc.

Juz kilka razy dzwonili, ale nie odbieralem bo pewnie nic ciekawego narazie nie bedzie. W najblizszym czasie wysle wypowiedzenie i bede czekac do konca. Jak im odmawiac, czym argumentowac odmowy? Pakiet mam ok, nie zalezy mi na sporcie, bardziej dokument i dobry film. Jakiej oferty moge sie spodziewac ew czego zadac i za ile? Pewnie beda mnie kusic netflixem, ale netflix na umowe na dluuugo, prosciej bezposrednio u zrodla i bez umowy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, moja umowa kończy się 31 stycznia 2021. Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane w systemie obecnie mam pakiet Extra wszystkie Canal Plus i mistrzowska piłka płacę 82 zł. Chciałbym to samo w tej cenie plus MNP wypowiedzenie złożyłem bo już w sierpniu dzwonili proponując tylko HBO na 5 miesięcy gratis 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mario_xx napisał:

Hmm... to juz jakas wskazowka...Ale mysle ze moze sprobuje powalczyc :)

O ile to bylo do mojego posta

Możesz mieć superpremium 4k za 109,99 MMP 20 zł. Może dekoder za 0 i multiroom 10.

@jaroslaw34 nie ma szans z MMP.

 

@zibi4579,99 (69,99 + 10 zł za 4k)

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem sobie umowę bezterminową Extra+ Canal+ z multiroomem po Cyfrze z Pace PVR i modułem. Płaciłem 89zł.

Włączyłem w lipcu Eleven i wtedy przypomnieli sobie, że powinienem płacić 20zł za dekoder... Nie pomogły dwie reklamacje, więc posłałem wypowiedzenie.

Wtedy reklamacja została rozpatrzona pozytywnie i skontaktowała się ze mną konsultantka z DUK.

Jeszcze nigdy negocjacje nie były tak łatwe ;)

 

Teraz mam:

Pakiet Extra+,

CANAL+ z CANAL+4K,

MISTRZOWSKA PIŁKA,

FOX Play,

Nat Geo Play

Filmbox Pack do końca października

MULTIROOM STANDARD,

NAJEM PVR - wymiana Pace na 4K Ultrabox+

Suma: 74,99zł.

 

Umowa na 24m, ale mogłem to wziąć również na 15m.

 

I pomyśleć, że mogłem dalej płacić 14zł więcej korzystając ze starego dekodera, nie mieć MP, FOX Play i Nat Geo Play, ale ktoś postanowił mnie zdenerwować i uparcie żądać opłaty 20zł za 8-letni dekoder :D  Średnio się Canal+ ten biznes opłacił.

Byłem zdecydowany przejść na usługi lokalnego operatora internetu i tv, ale za taką cenę i brak zmian w instalacji oraz co najważniejsze, brak tłumaczenia zmian ojcu co ma kliknąć, to postanowiłem zostać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rybak84 napisał:

Witam! 

Umowa do stycznia, ale już pierwsze próby kontaktu telefonicznego były.

Obecnie:

Nowy Comfort+ zCanal+6 (6)live 59.99zł

Eurosport 2HD 4.99

Mistrzowska piłka 0.00zł.

Czekać do końca i wypowiedzenie ?

Co ewentualnie warto przemyśleć o co powalczyć ?

 

 

Comfort+ za 22.5 zł + 10 x C+ za 25 zł czyli razem 47,5 zł podstawa.

Dopełnienie do Extra+ za 10 zł

Mistrzowska piłka za 0 zł.

Razem masz za 57,50 zł i masz więcej niż miałeś w tym Eurosport 2 HD jest w Extra+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za przygotowanie zestawienia - mega pomocne chociaż dotarłem tutaj dopiero po moich "negocjacjach" z infolinią. Daje cudzysłów bo myślałem, że upolowałem niezłą ofertę, ale chyba szału jednak nie ma:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Paramount Play
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 82,50 zł 24 m, a po tym okresie 91,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 102,5 

 

Co sądzicie? Można jeszcze coś wywalczyć? Do tego miałem jeszcze opcję Eleven Sports za 11,9 zł, ale zrezygnowałem bo kanał włączam od czasu do czasu więc mogę dokupywać na bieżąco. Warto w to wchodzić? 

Nauczony radami z forum planuje nie aktywować propozycji złożyć wypowiedzenie na jakiś miesiąc przed zakończenie umowy (która kończy się 30/11), ale nie chce mi się w to bawić jeśli okaże się, że koniec końców dostanę tę samą umowę. Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, tweed77 napisał:

 

Comfort+ za 22.5 zł + 10 x C+ za 25 zł czyli razem 47,5 zł podstawa.

Dopełnienie do Extra+ za 10 zł

Mistrzowska piłka za 0 zł.

Razem masz za 57,50 zł i masz więcej niż miałeś w tym Eurosport 2 HD jest w Extra+

Dzięki Ci. 

A w tym pakiecie Eleven ile by kosztował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...