Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, lukx95 napisał:

@Zarys Zmieniłeś sobie wtedy w 2017 roku stary bezpłatny niezależny Multiroom po Cyfrze+ na nowy płatny łączony Multiroom, bo wtedy jeszcze nie dawali dekoderów 4K UltraBox+ przy tym MR post Cyfra+. Dopiero jakoś od sierpnia 2019 roku udostępniona została możliwość wymiany na dekoder 4K UltraBox+ przy usłudze MR post Cyfra+.

Zmieniłem jak piszesz cały multiroom, Ultrabox+ i WiFibox+.

Dekoder Pace wymieniłem kilka razy ponieważ cały czas się zawieszał (praktycznie każdy).Czara goryczy przelała się dopiero w 2017 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pakiet

  • Pakiet Extra+ Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18)
  • HBO HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów
  • CANAL+ (2) LIVE
  • Filmbox Pack
  • HBO GO
  • NAJEM PVR Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
  • CANAL+ (2) LIVE 0 zł/m dla Abonentów - canal+ seriale, canal+dokument

W styczniu 2021 kończy mi się umowa a już wydzwaniają, że mają dla mnie super ofertę na przedłużenie umowy.  Za 20 zł więcej pakiet 8 Canal+ bądź za 5 zł więcej pakiet Filmbox. A później już nie będzie takiej oferty i pakiet Extra+ będzie za 60 zł

Karta Cameleon i wolałbym przy niej zostać jak najdłużej.

 

Co można ugrać ???? jak postąpić?? Poproszę o porady.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wypowiedzenie złożone, umowa obecnie na czas nieokreślony i do końca września 2020 prezentuję się tak:

Comfort+

dopełnienie do Extra+

Canal + 10

Mulitiroom

dekoder stary turbobox z dyskiem za 0zł najmu

razem płace 71.50 (przy umowie terminowej było 67.50)

 

Propozycja wczorajsza z DUK  dziś mają dzwonić czy potwierdzam:

Nowy Comfort 22.50 zł

Canal+ 10 za 25 zł

Multiroom 10 zł

Dekoder 4k z dyskiem za 5 zł

ewentualnie po konsultacji z "kierownikiem" Canal 4k za 0zł

do tego HBO 5m gratis

Razem propozycja 62.50 zł umowa 24 m


Moje pytanie czy przy tej ofercie jest możliwy dekoder 4k z dyskiem za 0 zł, konsultant twierdzi, że przy takim "niskim" abo nie ma szans. Podobnie twierdzi o Fox play i NC play, że to tylko przy wyższym pakiecie. Co sądzicie? Jeszcze jedno czy do tego możliwy jest Extra + na miesiąc gratis?

Dzięki pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, drq napisał:

Chcesz schodzić do comfortu z extra za kilka złotych taniej?

Dek za 0 jest do zrobienia, ale bez c+ 4k, razem w opcji za 5zł to dobra cena.

 

Liczę na to, że w następnym miesiącu dobiorę dopełnienie do Extra za 10 zł.  Konsultant twierdzi, ze z poziomu DUK nie może włączyć takiej opcji dopełnienia ale, że później bez problemu można to dostać. Extra+ proponował za 44.50 chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam  obecnie superpremium  4k  umowa do listopada dzisiaj dzwonili z nową ofertą zapytałem o rezygnacje z 4k bo chciałem mieć dwa dekodery z nagrywarką dostałem odpowiedz że nie ma takiej możliwości . Coś się zmieniło nie można już mieć dwóch dekoderów z nagrywarką bo dawniej miałem  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marekmm_ napisał:

Jeszcze jedno czy do tego możliwy jest Extra + na miesiąc gratis?

 

 

Extra powinien być gratisowo na miesiąc z automatycznym wyłączeniem.Czy bez problemu dostaniesz go później za dychę trudno powiedzieć.Jedni dostają,inni nie.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spidi83, programy znikają niestety na dodatkowych kartach, ale tylko w takim wypadku, kiedy korzystasz ze sprzętu zewnętrznego, tj. moduł np AlphaCrypt + bloker. Wystarczy włożyć kartę do starego sagemcoma i wszystko jest ;)

55 minut temu, SowaLdz napisał:

Panowie i panie czy ktoś ostatnio brał Start+ i w jakiej cenie

Przedłużałam w maju umowę mojej babci, 5,99 na 24m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2020 o 11:05, Wojcieszko napisał:

 

Panowie, żeby była jasność mam już Canal+ z tym, że mam najniższy pakiet. Tak jak napisałem wysłałem wypowiedzenie. Pytam o ofertę, bo jednak obecnie posiadam bardzo niski pakiet. 

 

Z opisu kolegi Czerwstwy wynika to tak:

Extra+ C+ to 79.99 zł

Eleven - 11,90

Mistrzowska Piłka - może dostanę za free

2x Multiroom - +20zł

zapewne będą chcieli najem za Ultraboxa choć idzie ugrać za free.

 

Czyli przy dobrych wiatrach

111,89, a przy złych dojdzie opłata za Mistrzowską piłkę i Ultrabox.

 

Czyli o to mam walczyć?

 

 

 

Dostałem propozycję 116,89 w umowie na 24 miesiące oraz +2,5zł jeżeli umowa na 15 miesięcy.

Umowa mi się kończy w grudniu, także myślę, że chyba nie ma o co dalej walczyć...

 

Pytanie tylko czy w tak skonstruowanej umowie, mogę trakcie jej trwania zrezygnować a później jak coś ponownie włączyć pakiet Eleven sport?

I jak tak jaka wtedy będzie wysoka opłata?

 

Dzisiaj mam wieczorem potwierdzić, a jest to dla mnie ważna informacja także będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Edytowane przez Wojcieszko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację czy to najlepsza możliwa oferta w tej cenie, mam 2x cameleon i swoje dekodery.  Dzięki.

 

Edycja: Na jednej z poprzednich podstron widziałem że ktoś miał podobny zestaw za 79,99zł vs 84,99zł mój

---- co ma lepsze:

Canal+ (10) zamiast (6)

Canal+ Vod

Canal + 4k

Paramount Play (+5zł)

-- czego nie ma a jest u mnie

Filmbox Pack (+5zł)

History, H2, Adventure i Sportklub (+5zł)

 

Myślicie że jest opcja wynegocjować Canal+ (10) i coś jeszcze np Canal+ Vod w tej samej cenie (84,99) jaką mi zaproponowali ?

 

 

PROPOZYCJA KOGOŚ PARĘ STRON WCZEŚNIEJ:

Cytat

 

-Extra+

-CANAL+ (10)

-Canal+Vod

-HBO

-HBO GO

-Multiroom po C+ 

+

-dekoder 4K (0zł aktywacja + 5zł najem/m-c)

-CANAL+4K

-Mistrzowska Piłka,

-Fox Play,

-Nat Geo Play,

-Paramount Play

-Filmbox Pack (do końca września gratis)

Łącznie 84,99zł na 24 miesiące (79,99zł pakiet + 5zł najem za dekoder). 

Oferta oczywiście zaakceptowana. 

 

 

 

PROPOZYCJA DLA MNIE:

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Adventure TV HD, FOX Play, Filmbox Pack, H2, HBO GO, HISTORY HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Sportklub
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 74,99 zł 24 m, a po tym okresie 81,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), History, H2, Adventure i Sportklub za 5zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,99 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl



ABY AKTYWOWAĆ OFERTĘ, KLIKNIJ PONIŻEJ:

Edytowane przez qler85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiadam:

Pakiet Superpremium+

Eleven Sports 15,90 zł/mies. 0,00 zł/mies. 01-11-2020 Wyłączenie nie jest możliwe w Strefie CANAL+.

 

Man Pack 15,00 zł/mies. 0,00 zł/mies. 01-11-2020 Wyłączenie nie jest możliwe w Strefie CANAL+.

 

MISTRZOWSKA PIŁKA 30,00 zł/mies. 0,00 zł/mies.    

 

Najem HD Multiroom 20,00 zł/mies. 0,00 zł/mies.  
MULTIROOM STANDARD 20,00 zł/mies. 0,00 zł/mies.  
NAJEM PVR 20,00 zł/mies. 0,00 zł/mies.

 

dodatkowo dekoder WiFi Box+ / SAGEMCOM DSIW74 (MR), UltraBox+/PVR PACE oraz dwa camele za 116,84

Teraz proponują mi :

superpremium 4k (109,99), multiroom standard, dekodery te same, wszystko to samo oprócz Man Pack-a - bo tego już nie maja w ofercie, ale w zamian jakiegoś Multi Man Pack-a z HBO GO. Za to wszystko chcą 129zł czyli o 12 zł więcej. 

Czy da się coś z tego jeszcze urwać, bo wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem a mam do końca października i czy da się dobrać ewentualnie wymienić jedną kartę camela na moduł CI. Pani konsultantka powiedziała że teraz już modułów CI nie dają nawet nowym abonentom, a po okresie promocyjnym musiał bym płacić 166zł.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Edytowane przez facjata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...