Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, cidik napisał:

mistrzowską piłkę wynegocjujesz spokojnie w trakcie trwania umowy za 5 zł miesięcznie

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

To zakceptować teraz ofertę a później negocjować mistrzowska piłkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować teraz. Ja rok temu zjechałem z Extra+, 6xCanal i multiroom na goły start z multiroom, by po tygodniu zadzwonić i dobrać 10xCanal+, 3xHBO z HBO GO, 3xEleven i mistrzowską piłkę. Wszytko wychodzi 67,89

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2020 o 16:57, PawelTSW napisał:

za 109,99 możesz mieć superpremium 4K z dekoderem za 0zł  :)

 

 

Co konkretnie trzeba zrobić żeby taką cenę dostać?

Mam wypowiedzenie, umowa kończy się 31.07 i od 2 miesięcy cały czas oferta na Superpremium+ 4k za 139,99. 

Cały czas konsultanci jak mantrę powtarzają, że taka oferta jest dla mnie przygotowana i nic nie da się zrobić.

Podczas ostatniej rozmowy po wymianie argumentów i rozmowie konsultanta z przełożonym ( hmm, jakoś w to nie wierzę), zeszli z ceny na 129,99, jako ofertę specjalną i ostateczną na przedłużenie tego pakietu.

Nie wiem czy się zgodzić, skoro tutaj piszecie, że ten pakiet można dostać za 109,99. Z drugiej strony mogę przedobrzyć i zostać z niczym..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno? To jest składak dają do składaków ta opcję za 5 zeta? Swoja droga dają teraz dopełnienie do Comfort za 10zł? Oraz co próbuja wcisniąć gdy ma się dwa gołe Camele? Moge bez problemu przytulić dwie gołe takie kartki obecnie jest na nich Superpremium ale będzie start już dają za ok 15 zeta albe docelowo ma być ten pakiet za 9.99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rafluk75 napisał:

Co konkretnie trzeba zrobić żeby taką cenę dostać?

Mam wypowiedzenie, umowa kończy się 31.07 i od 2 miesięcy cały czas oferta na Superpremium+ 4k za 139,99. 

Cały czas konsultanci jak mantrę powtarzają, że taka oferta jest dla mnie przygotowana i nic nie da się zrobić.

Podczas ostatniej rozmowy po wymianie argumentów i rozmowie konsultanta z przełożonym ( hmm, jakoś w to nie wierzę), zeszli z ceny na 129,99, jako ofertę specjalną i ostateczną na przedłużenie tego pakietu.

Nie wiem czy się zgodzić, skoro tutaj piszecie, że ten pakiet można dostać za 109,99. Z drugiej strony mogę przedobrzyć i zostać z niczym..

 

Za 109,99 i ani grosza więcej nie dawaj 

Wyru..ają cię na miękko jak dasz sobie wcisnąć za 139,99

Mi dali za 119,99 w trakcie trwania 1 umowy 

Najpierw comfort + dopełnienie do extra za 10 a potem za 119,99 superpremium-4k dostałem (a umowa jeszcze rok) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trafiam na takich konsultantów. Cały czas mówię, że nie interesuje mnie ta oferta w takiej cenie. Ale jak grochem o ścianę, cały czas to samo. Jedynie ostatnio te -10zł zaproponowali.

Teraz mam ten stary Superpremium za 129,99 + 4xMR za 40zł. Za najem dekodera 4k mam 0zł.

Teoretycznie miałbym w tej samej cenie dużo lepszą ofertę, bo w Superpremium+ 4K trochę jednak jest lepsza ta oferta. Sam nie wiem czy cisnąć ich dalej i skąd pewność, że się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cidik sam pakiet start ile Cie kosztowal? I uzyskales taka cene przed koncem umowy? Czy jednak po wylaczeniu sygnalu? 
na początku start, a dokładnie nowy start+ kosztował 9,99 zł miesięcznie,. Sygnał nie był zablokowany. Po dobraniu dodatkowych kanałów cena pakietu nowy start+ spadła z 9,99 zł na 5,99 zł miesięcznie

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie dobrał tych dodatkowych kanałów, to płaciłby platformie 9,99 miesięcznie, a po dobraniu, platforma obniżyła za Start+, ale łącznie dostanie 67,89 miesięcznie.

 

Wysłałem we wtorek wypowiedzenie, bo APS był zamknięty, widziałem że już dotarło do adresata, ale czekam na zarejestrowanie.

W tej chwili mam Extra+, Canal+ (6), Eleven Sports i dekoder Wifi Premiumbox (z dyskiem, ale dysk chyba kupiłem i mam na własność, już nie pamiętam). Płacę za to 84,99 PLN miesięcznie. Teraz mam oferty w ICA za 79,99 Extra i Canal+ (we tej samej cenie do wyboru zarówno 6 i 9 Canal+ (bo nie mam dekodera 4K, zresztą telewizora też nie, więc mi to 4K niepotrzebne, tak by chyba było 10 Canal+), więc nie wiem czym się różnią te dwie opcje), plus możliwość dobranie Eleven w cenie 11,99 PLN.

Wymyśliłem sobie, że chciałbym Eleven nadal mieć za 0 zł (nie wiem czy to możliwe, ale skoro mam za tyle obecnie to może się uda) oraz również za 0 zł Mistrzowską Piłkę. To są dwa najważniejsze elementy mojej nowej umowy, no ale trzeba mierzyć wyżej, więc kolejny cel to obniżenie abonamentu za dekoder (czyli -5 zł) oraz może jest szansa na Sportklub za 0 zł, teoretycznie nie ma tam nic ciekawego, ale 2 lata temu mieli prawa do Copa Libertadores i musiałem sobie dokupić za te 2 zł. Ewentualnie jeszcze jeden cel to HBO za darmo na pół roku, bo Filmbox dają na 1 miesiąc pewnie za automatu.

Proszę o opinie co myślicie o mojej strategii. Czy chciałbym za dużo, czy za mało, a może w sam raz?

Edytowane przez kleyo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro ma oddzwonić konsultant abym potwierdził, czy chcę przedłużyć umowę z Extra+, Canal+, Eleven, Mistrzowka Piłka i dekoder 4K za 106,89 zł (24 miesiące) lub 109,4 zł (15 miesięcy), lub też zrobić łamańca (Nowy start, Canal+, Eleven, Mistrzowska piłka, dekoder 4k) za 86,89 zł.

Interesuje mnie tylko sport i min 100 godzin nc+go. Z podstawowych pakietów do chyba Comfort + byłby optymalny (ma dodatkowo Eurosport 1, ale nie wiem czy warto, bo np skoki i tenis idą często równolegle na  TVP Sport) - jak byście to rozegrali?

 

Wziąć łamańca z Nowy start i ewentualnie podnieść w przyszłości do Comfortu, iść w łamańca na Comforcie, czy się szarpnąć na wspomniane na początku pakiety mimo, iż ich w całości nie wykorzystam (filmów od Canal+ nie potrzebuję)?

 

 

Edytowane przez Alf255
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden konkretny telefon od konsula i umowa przedłużona. Nie wiem czy mógłbym coś jeszcze zejść z ceny, ale pasowały mi warunki więc przedłużyłem:

 

Superpremium+ 4K

Eleveny

Canal+ 4K

Mistrzowska Piłka

HBO z HBO GO

Filmboxy

Kolekcje Nat Geo i Fox

 

Multiroom standard na dwóch niezależnych tunerach:

Ultrabox+ 4K z dyskiem (bez opłaty aktywacyjnej)

Pace PVR z dyskiem

 

Całość za 114,99 zł. przez 24 miesiące.

 

Do zobaczenia za dwa lata ;)

Edytowane przez puszczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś opuścić cene za Comfort z 39,99 nieco niżej. Dzwonią raz w tygodniu oferując comfort+ za 34,99, do tego MR 10zł i wymiana mediabox na 4k za 0zł i najem 5zł. Wydaje mi się, że nie jest to dobra oferta - całość za 49,99zł. Co myślicie ? Idzie coś jeszcze ugrać ? Wypowiedzenie wysłane,  umowa do końca lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, medalao napisał:

Udało się komuś opuścić cene za Comfort z 39,99 nieco niżej. Dzwonią raz w tygodniu oferując comfort+ za 34,99, do tego MR 10zł i wymiana mediabox na 4k za 0zł i najem 5zł. Wydaje mi się, że nie jest to dobra oferta - całość za 49,99zł. Co myślicie ? Idzie coś jeszcze ugrać ? Wypowiedzenie wysłane,  umowa do końca lipca

no przecież niektórzy piszą, że mają comfort za 22,50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.08, wypowiedzenie złożone 2 tyg temu.

 

propozycja z dziś:

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Cinemax 0 zł 5 m i 10 zł/m dla Abonentów (06/20), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Najem WiFiBox+ 5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 94,99 

 

Myślicie że można coś taniej jeszcze urwać?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PawelTSW napisał:

no przecież niektórzy piszą, że mają comfort za 22,50

 

 

Właśnie w ostatnim czasie nie zauważyłem, by komuś obniżyli Comfortu z 39,99zł na 22,50. Cały czas dostaje od nich informacje, że mogą mi zrobić comfort za 34,99 i ani grosza mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, marekpolek napisał:

39,99 zł za Comfort to nie jest oferta z DUK. Złóż wypowiedzenie a dostaniesz kilkanaście złotych taniej.

W panelu klienta mam propozycję 22.50zl ale za Nowy comfort+ (119 kanałów). Obecnie płace właśnie 22,50zl za 150 kanałów. A po okresie oznaczonym mam prognozę płatności 26.50zl. Czyżby okroili pakiet o 31 kanałów? Jeśli tak to nic nie przedłużam i zostaję na nieoznaczonym. A wypowiedzenia nie wysłałem jeszcze (umowa do 30.09)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z dzisiaj, sami od siebie zadzwonili :D Cena uwzględnia Multiroom x3. Jednak się udało utrzymać ofertę sprzed dwóch lat.

 

Wybrane usługi Pakiet Nowy Comfort+, CANAL+, Dopełnienie do Extra+, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD
Wybrane promocje Pakiet Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Dopełnienie do Extra+ 10 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 82,5 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...