Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Rychu78 napisał:

Wiem od kolegi który jest klientem niemal od początku istnienia platformy, że takie warunki uzyskać to jest cud. Mimo że mu wyłączyli sygnał oferowali jedynie Comfort za 34.90 albo extra za 54.90. No to więc oddał sprzęty i się rozstał. A miał pakiet extra, canal plus 10, dekoder mediabox łącznie za 85 zł 

Cud??. Napewno żaden cud.  99% abonentów, którzy negocjują i mają małe opłaty, dostaje to samo w tej samej cenie. Kolega po prostu miał pecha. Nie umiał rozmawiać lub trafił na konsula ścianę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , 

Umowa kończy się za ok. 2tyg ,wypowiedzenie złożone jestem od początku nc+ bez przerwy z nimi .

Na obecną chwilę mam :

- Pakiet superpremium +

- Multi Men pack 

- Flimobox pack 

- Multiroom standart 

Dekodery starego typu za 124,99 zł

proponują mi przedłużenie 

Wszystko to co jest + liga mistrzów i nat geo .

Dekoder 4K + drugi do multiroom po Wifi za 139,99 .

Upierają się ,że lepiej się nie da ponieważ mam multiroom wynegocjowany kiedyś za 0zł ,a teraz tak nie można . 

Warto, czy sobie odpuścić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 4 telefonie- wciąż dowiaduję się, iż mogę utrzymać dekoder 4k za 15 zł i w tym miesiącu nie ma żadnej oferty umożliwiającej zrabatowanie najmu do 0 Zł więc nie ma opcji , abym to wynegocjował.

Pierwotna propozycja na 24 miesiące opiewa na kwotę 106 zł, dziś dowiedziałem się, iż jest możliwość podpisania umowy za 109,40, ale tylko na 15 miesięcy.

Co myślicie- nie jest to korzystniejsze w kontekście praw autorskich Polsatu do Ligi Mistrzów do czerwca przyszłego roku? Jest to dobra oferta (do końca lipca płacę za to samo (bez HBO) 138 zł....

 

Extra+ z CANAL+ 82,50 zł 15 m, a po tym okresie 91,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20)

Cinemax 0 zł 5 m i 10 zł/m dla Abonentów (06/20)

HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 10 zł/m dla Abonentów (03/20)

Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

W cenie jeszcze Eleveny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawel napisał:

Dokładnie.Ceny w zasadzie standardowe przy przedłużaniu poza multiroomem.Bardzo rzadko byli abo n mają go za 0 zł.

 

Mogę też kontynuować na starym sprzęcie w tej samej cenie z dołożoną ligą + nat geo , ale te dekodery to już zabytki ;)  . 

Myślisz ,że nic więcej nie uda się wynegocjować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Nowy Comfort+ 24,99 zł 24 m, a po tym okresie 28,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów. Z możliwością wymiany dekodera  wifi premium box na 4k za 5 zł. Co sądzicie pewnie powiecie ,że standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy przedłużeniu umowy, gdy wymieniam dekoder na inny jest jakiś określony okres w którym muszę się zmieścić z tą wymianą? 

Pytam dlatego, ponieważ jestem poza miejscem zamieszkania.

Pozdr.

edit.

Czy ten dekoder  (tak mam zapisane na swoim koncie):

Box+/HD SAGEMCOM DSI83(S) (MR) to oznaczenie jest, że to jest dek. dodatkowy do multiroom i czy można go wymienić na ultrabox 4k?

Drugi zapis na koncie to: WiFi Box+ / SAGEMCOM DSIW74 i nie wiem , czy on jest jako gł.

 

Dziękuję za odp. @Pawel @ircios

Edytowane przez ww6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypowiedzeniu umowy dostałem taka ofertę. 

Nowy Start+, CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Nowy Start+ 14,99 zł 24 m, a po tym okresie 18,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 10 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 
24mies. 
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 66,89 zł 

W zasadzie brakuje tylko mistrzowskiej piłki 

Edytowane przez Kummer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...