Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, tommiyacht napisał:

Witam. Umowa do konca lipca b.r., nie mialem jeszcze zadnych telefonów ale pewnie niedlugo tel sie rozdzwoni. Skladac juz wypowiedzenie czy czekac na propozycje tel jeszcze ze 2-3 tygodnie ?

Obecnie:
Extra+CANAL+(6)LIVE HBO HBOGO ELEVEN MR NAJEM-PRV, za wszystko place ok 102pln.

 

Chciałbym dołożyć Mistrzowską Piłke. I taki zestaw na ile oceniacie kwotę do wytargania w nowej umowie ?

Też miałem umowę do końca lipca. Poprzednio :

HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów

Najem UltraBox+ 0zł dla Abonentów

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18)

Po 5 miesiącach dobrałem :

C+ Dokument i C+ Seriale za 5 pln

Hbo+HboGo 20 pln

Wymieniłem Pace na WifiPremium Box za 5 pln

Łącznie płaciłem 99,99 pln

 

Bez wypowiedzenia zgodziłem się na :

Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18)

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów

Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)

Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów

Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L

Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów

CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów

Łącznie 106,89

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeczytałem kilkadziesiąt stron tematu i nie znalazłem odpowiedzi.

 

Czy udało sie komuś otrzymać dekoder wifi premiumbox za 0 zl przedłużając umowę z gołym Comfortem? Dodam jeszcze, że płacę 22.5zl i posiadam mr po cyfrze za 0zl. Dekodery sagemcomy

 

Edytowane przez Canla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy przedłużał ktoś z Was umowę w maju mając 2 karty "cameleon" ? Inaczej mówiąc czy jest możliwe pozostanie z tymi kartami i 2 tunerami od Cyfry, czy też trzeba wymienić je na parowane?

I drugie pytanie - jeśli umowa dobiegnie końca okresu oznaczonego i się jej nie wypowie to co się dzieje?

Pozdrawiam

kerad16

Edytowane przez kerad1632
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ircios

Dzięki.

Wypowiedzenie wysłane jakis czas temu. Na ta chwilę dostaje propozycje wymiany na ultrabox 4k bez dysku za 5z lub premiumbox tez za 5zl (nie majątek ale nie chcę płacić za dzierżawę sprzętu).

Myślę zaryzykować i poczekać do lipca. Może będą chcieli zachęcić klientów, którzy stracą możliwość korzystania z własnych dekoderów, najmem za 0zl

Edytowane przez Canla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kerad1632 napisał:

Witam

Czy przedłużał ktoś z Was umowę w maju mając 2 karty "cameleon" ? Inaczej mówiąc czy jest możliwe pozostanie z tymi kartami i 2 tunerami od Cyfry, czy też trzeba wymienić je na parowane?

I drugie pytanie - jeśli umowa dobiegnie końca okresu oznaczonego i się jej nie wypowie to co się dzieje?

Pozdrawiam

kerad16

Dzwonili do mnie  z propozycją przedłużenia umowy i jak zapytałem czy zostawia mi Cameleony na kolejne 24 mieś ? Bez zastanowienia konsultantka powiedział, że tak.

Ja mam jeden ich decoder i drugi swój(VU+DUO) i na nim najbardziej mi zależy.

Czy jest opcja wymiany dekodera na 4K i pozostawienie sobie jednego cameleona do mojego VU+DUO?

Edytowane przez alpin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie chcesz wymieniać sprzętu można zostać na cameleonie, możesz również wymienić 1 sprzęt z nową kartą (cayman), druga zostaje w cameleonie i MR niezależny na starych zasadach.

2 godziny temu, kerad1632 napisał:

I drugie pytanie - jeśli umowa dobiegnie końca okresu oznaczonego i się jej nie wypowie to co się dzieje?

Zerknij do ICA na prognozowane opłaty, przeważnie jest to kilka złotych więcej, ale zależy od promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, drq napisał:

Jeżeli nie chcesz wymieniać sprzętu można zostać na cameleonie, możesz również wymienić 1 sprzęt z nową kartą (cayman), druga zostaje w cameleonie i MR niezależny na starych zasadach.

Zerknij do ICA na prognozowane opłaty, przeważnie jest to kilka złotych więcej, ale zależy od promocji.

 

a to ciekawe co mówisz. Bo ja mam 2 cameleony, jeden na vu+ a drugi na ichnim sprzęcie. A to nie jest tak ze na caymanie multiroom musi byc podłączony w tej samej sieci domowej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, drq napisał:

Jeżeli nie chcesz wymieniać sprzętu można zostać na cameleonie, możesz również wymienić 1 sprzęt z nową kartą (cayman), druga zostaje w cameleonie i MR niezależny na starych zasadach.

Zerknij do ICA na prognozowane opłaty, przeważnie jest to kilka złotych więcej, ale zależy od promocji.

 

Po co miałbym wymienić tuner jak oba są od cyfry? Ana ICA nie mam zakładki prognozowane ceny.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tommiyacht napisał:

 

a to ciekawe co mówisz. Bo ja mam 2 cameleony, jeden na vu+ a drugi na ichnim sprzęcie. A to nie jest tak ze na caymanie multiroom musi byc podłączony w tej samej sieci domowej ?

Nie. Jak za jakiś czas znikną Cameleony to za kartę, która teraz jest w Twoim sprzęcie dostaniesz moduł CI + ECP z Caymanem. Zaś ich sprzęt co masz z Cameleonem wymienisz na 4k z Caymanem. I jak taki zestaw ma pracować w sieci? :-D

 

@Canla Oczywiście, że szanse są wielkie za 0. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2020 o 12:41, zonzi napisał:

Do tej pory miałem Pakiet Extra+ 6x CANAL+  69,99 2 x PACE PVR 0 zł MULTIROOM O zł.

 

Umowa do końca czerwca, wypowiedzenie dopiero co wysłane bo konsultanci x 5 szt. nie mogli / nie chcieli przedstawić mi propozycji na samo Extra+. Dostawałem informację, że bez C+ dojdą koszty dekoderów i wyjdzie na to samo co dotychczasowy pakiet. Mogę jeszcze ew zamienić c+ na HBO w tej samej cenie. Czy ktoś ma może doświadczenie w redukowaniu pakietu z dekami po starej cyfrze ?

 

Już mam zarejestrowane wypowiedzenie w systemie. Niestety cały czas mam propozycję za Extra+ i 2 x Pace za 55 PLN po zgodach marketingowych i e-fakturze. Podobno goły Extra podrożał ale z tego co widzę to do poziomu 59,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, rotter napisał:

Czy w dalszym ciągu po przedłużeniu umowy jest możliwe wykupienie po miesiącu/dwóch dopełnienia do Extra+ za 10 zł ?

Ciężko. Za 15 dają ale pytasz o kilka darmowych miesiącach. Dawali trzy,teraz może ktoś napisze świeższą informację. Wychodzi mniej niż 13 zyla do końca oferty 24m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tommiyacht napisał:

 

a to ciekawe co mówisz. Bo ja mam 2 cameleony, jeden na vu+ a drugi na ichnim sprzęcie. A to nie jest tak ze na caymanie multiroom musi byc podłączony w tej samej sieci domowej ?

Zdecydowanie nie musi być w tej samej sieci domowej.Wiem bo korzystam obecnie z dwóch kart Cayman.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kerad1632 napisał:

Po co miałbym wymienić tuner jak oba są od cyfry? Ana ICA nie mam zakładki prognozowane ceny.......

Ad.1 Np żeby wydzierżawić nowy lepszy? obsługujący choćby 4k, oczywiście masz prawo zostać na starych.

Ad.2 Moje płatności -> prognoza płatności -> pierwszy miesiąc okresu nieoznaczonego

 

3 godziny temu, tommiyacht napisał:

a to ciekawe co mówisz. Bo ja mam 2 cameleony, jeden na vu+ a drugi na ichnim sprzęcie. A to nie jest tak ze na caymanie multiroom musi byc podłączony w tej samej sieci domowej ? 

Nie musi. Mam 1 cameleona w dekoderze i 1 caymana w module. Nigdy nie pracowały w tej samej sieci domowej.

Kluczem jest stary MR bo cyfrze, niedostępny dla nowych klientów.

Edytowane przez drq
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamyk8831 napisał:

ile razy będą dzwonić z ofertami umowa do lipca wypowiedzenie wysłane i 1 tel. z tydzień temu gdy odmówiłem to ze później będą droższe oferty tylko .

Ja mam to samo, też po odmowie cisza. Może się konsultant obraził, że odmówiłem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, alpin napisał:

Czy ten moduł CL+EPC będzie bez problemu współpracował z VU+DUO ?

Do czasu jak nie załączą ECP będzie działał poprawnie .Chyba że znajdą lekarstwo i na ECP w postaci jakiejś wtyczki.

 

8 godzin temu, tommiyacht napisał:

Czyli co, zbliza sie  koniec canal+ na swoich linuxach ? Owszem, byc moze ten modul zabangla na moim VU+ ale podejrzewam ze bedzie jednostrumienowy. Goła karta to jednak goła karta

Są tacy co mają conax lub Caynama w czytniku.Oczywiście że jedno strumieniowy.Jak chcesz nagrywać dwa kanału na raz to VTI załatwi sprawę jak dzielić to nie z karty w module.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam,

 

Do końca czerwca mam pakiet Comfort+, HBO, HBO Go, Filmbox, dekoder Mediabox+ 500 GB za cenę 65,51 zł

Dzwonili do mnie wczoraj z DUK i z racji tego, że chcę pozostać na tym samym pułapie cenowym lub niższym dostałem ofertę Start+, HBO, HBO Go, Filmbox za 42 zł + dekoder Wifi PremiumBOX 500 GB za 5 zł/m-c. Z dekoderem 4K 10 zł/m-c + 99 zł aktywacja.

Pytanie: czy jest możliwość otrzymania dekodera 4K za 5 zł/m-c i bez opłaty aktywacyjnej z tym pakietem?

Ewentualnie w jakiej cenie można dostać to co mam obecnie ale z dekoderem 4K Ultrabox z dyskiem?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, drq napisał:

Nie musi. Mam 1 cameleona w dekoderze i 1 caymana w module. Nigdy nie pracowały w tej samej sieci domowej.

Kluczem jest stary MR bo cyfrze, niedostępny dla nowych klientów.


w jaki sposób udało Ci się uzyskać multiroom na module i dodatkowej, niezależnej karcie?
Mnie dział utrzymania abonentów (Kraków) cały czas powtarza, że moduły mają tylko dla nowych i nie ma opcji wymiany jednego starego pejsa na moduł... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...