Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, emarti napisał:

Mam teraz Extra z Canal+ i jestem na okresie bezterminowym z wysłanym wypowiedzeniem . 

Jak zaczną wydzwaniać to kręć nosem na wszystko i może ewentualnie Comfort byś wziął bo i tak nie ma co oglądać itp. Weź goły  comfort za 22.50 bo niżej chyba dzisiaj się nie da. Patrz zestawienie kolegi shevchenko1987. Od Ciebie zależy za ile to wyrwiesz. Dopełnienie dostaniesz na miesiąc i HBO albo coś tam na 2-3 miechy,może teraz dłużej tego nie wiem. Ale o HBO musisz się zapytać bo sami to raczej nie zaproponują.Po miesiącu zostawiasz prośbę o kontakt na stronie cyfry w sprawie rozszerzenia pakietu i pytasz o dopełnienie. Może 10? Najpewniej 15. Zapytaj o  miesiące darmowe na dopełnienie.Zaproponuje 2  powiedz,że słyszałeś o trzech. Po "konsultacji" z przełożonym będą trzy. Nieco ponad 13 zyla wyniesie Cię dopełnienie. I promocje różne Cię nie ominą będąc na umowie. Tak wyglądała moja ścieżka.

Życzę udanych negocjacji i pozdrawiam konsultantów. Tych kumatych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mam VIP+, multiroom standard,  najem WiFi Premiumbox+, tunery PremiumBox, WiFiBox+, VOD+, Mistrzowska piłka, HBO GO, umowa 2 lata kończąca się we wrześniu, abonament 149.99zł, wypowiedzenie złożone i już spod tel 012 zaczynają mnie atakować.... podpowie mi ktoś czy taki zestaw można dostać za mniejsze pieniądze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Radio napisał:
  • Mam VIP+, multiroom standard,  najem WiFi Premiumbox+, tunery PremiumBox, WiFiBox+, VOD+, Mistrzowska piłka, HBO GO, umowa 2 lata kończąca się we wrześniu, abonament 149.99zł, wypowiedzenie złożone i już spod tel 012 zaczynają mnie atakować.... podpowie mi ktoś czy taki zestaw można dostać za mniejsze pieniądze?

Przewiń na samą górę strony i przeczytaj.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam.... mam czas ?

Na obecną chwilę konsultant zaproponował 145 zł, pogoniłem go bo sporo jest jeszcze czasu, ale jestem ciekaw czy chciał mnie jak zwykle wyrolować i wcisnąć ofertę, czy faktycznie już nic nie można urwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie póki co wisi oferta na goły comfort za 29,99zł przez pierwsze 9 msc, później 39,99. Do tego wymiana mediabox na 4k za 5zł msci multiroom za 10zł msc, miesiąc dopełniania do extra i 2msc HBO . Umowa do końca lipca, wypowiedzenia jeszcze nie złożyłem. Konsultanci dzwonią i proponują dużo gorszą umowe aniżeli ta, która wisi na moim koncie.

 

Chcę wyrwać goły comfort za 29,99 na cały okres umowy (2 lata), do tego mediabox za 0zł/msc, multiroom za 10zł/msc,  dopełnienie 1msc extra i 2msc HBO.  Zobaczymy, czy się uda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, derik napisał:

Jeszcze jedno, czy jak dostałeś ofertę do zaakceptowania na maila, to miałeś wzmiankę o wymianie dekodera?

Bo właśnie zadzwonili i przedłużyłem umowę, obiecał wymianę dekodera na 4K z dyskiem 2TB za 5zł mc, ale nie mam żadnej informacji w ofercie o wymianie

Nie wiem czy akceptować.

Jak to powinno wyglądać? 

dzięki

A to oferta którą ma do zaakceptowania:

wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, FOX Play, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Ge o Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99  zł

Oferty jeszcze nie zaakceptowałem, ponieważ nie wiem kiedy udam się do punktu z wymianą. Mam na kliknięcie 7 dni i potem kolejne 7 na wymianę sprzętu - tak mnie zapewniał konsultant. Z tego co się orientuje, to zawsze nie ma żadnej wzmianki o wymianie dekodera na warunkach wysłanych na maila. Jeśli się mylę to niech mnie koledzy poprawią. 

Wrzucam moje warunki:

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom)
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multi room Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99  zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w poniedziałek podpisałem nowa umowę 5 zł więcej czyli 89.90, zadzwoniłem w sprawie aby wymienili mi sagecoma.  Zgodziłem się na 5 zł podwyzszyki żeby wymienić go na 4k ultrabox, teraz mają mnie gdzieś i mówią że niemoge tego dekodera wymienić tylko dekoder główny pvr. Co teraz zrobić anulować nową umowę? Czy można to jakoś naprawić, mam dwa cameleony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można mieć dwóch dekoderów pvr w mr. Jeżeli pace jest jako główny to prawdopodobnie w okresie nieoznaczonym umowy możesz zrezygnować z najmu sprzętu dodatkowego w Twoim przypadku z sagemcoma.Tylko pytanie czy jeszcze możesz odstąpić od umowy?

Ja tak zrobiłem, tylko u mnie było odwrotnie; sagemcom był jako gł. i teraz mam 1 dek i dwie karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa mi się kończy w sierpniu, ale już wydzwaniają. Mam Comfort z Canalami + dopełnienie do Extra + Polsaty Premium za 69,99

Ostatnia i ch propozycja do Comfort + Piłka Mistrzowska+ 10 x Canal. Ma to sens cenowo czy czekać do ostatniej chwili?  Ktoś może doradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ww6 napisał:

Nie można mieć dwóch dekoderów pvr w mr.

.....

Oczywiście, że można mieć. Warunek jeden. Były Cyfrowicz musi mieć 2×Pejs. Jeden wymienia na 4k i ma dalej 2×PVR.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Tresor napisał:

Umowa mi się kończy w sierpniu, ale już wydzwaniają. Mam Comfort z Canalami + dopełnienie do Extra + Polsaty Premium za 69,99

Ostatnia i ch propozycja do Comfort + Piłka Mistrzowska+ 10 x Canal. Ma to sens cenowo czy czekać do ostatniej chwili?  Ktoś może doradzić?

ale nie napisałeś jaka cena za ich propozycję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory miałem Pakiet Extra+ 6x CANAL+  69,99 2 x PACE PVR 0 zł MULTIROOM O zł.

 

Umowa do końca czerwca, wypowiedzenie dopiero co wysłane bo konsultanci x 5 szt. nie mogli / nie chcieli przedstawić mi propozycji na samo Extra+. Dostawałem informację, że bez C+ dojdą koszty dekoderów i wyjdzie na to samo co dotychczasowy pakiet. Mogę jeszcze ew zamienić c+ na HBO w tej samej cenie. Czy ktoś ma może doświadczenie w redukowaniu pakietu z dekami po starej cyfrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...