Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Chcialem się poradzić u doswiadczonych:

 

Wypowiedzenie przyjęte umowa do końca maja.

Obecnie:

Superpremium + z filmboxami (w ogole ich nie ogladam) i HBO z HBO go w cenie 109,99

 

Jestem po trzech rozmowach z DUK i mówiłem im, że. Chce extra+ z canal+ 8 i HBO z HBO GO do tego wymiana dekodera na najnowszy i w cenie do 80 zł. 

 

Pani z DUK powiedziała, że może mi dać to co mam teraz bez cinemaxow i filmboxow za 94,99 i nowy dekoder za 5zl/mies umowa na 24 mies.  Razem 99,99 zł 

 

Ewentualnie proponują Nowy Comfort+ z Canal+ 8 i HBO i HBO GO za 79,99, ale tu nowy dekoder za 10zl/mies 

 

Nie satysfakcjonuje mnie to, bo faktycznie chciałbym płacić nie więcej niż 90 zł, ale z pakietem extra+ z canal+ 8 i HBO z HBO GO

Moje pytanie brzmi: czy przy moim obecnym pakiecie zejda aż tyle z ceny. Mogę czekać cierpliwie do końca umowy, tylko czy w ogóle coś jeszcze się uda osiągnąć.

 

 

 

Edytowane przez Guli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Extra+ wraz ze wszystkimi Canal+, Multiroom standard za 0 zł, opłata 5 zł za Mediabox całość 84.99 zł. Umowa dobiegła do końca i jestem pierwszy miesiąc na okresie nieoznaczonym w kwocie abo 93.99 zł. Wypowiedzenie wysłane. Z tego co tu czytam to realnie wydaje się otrzymanie tego co mam w podobnej cenie + "coś" za 79.99 zł  a to "coś" to Mistrzowska Piłka i może HBO na 2 miesiące. Chciałbym oczywiście wymienić Mediaboxa na 4K ale stracę tym sposobem Multiroom z kartą Cameleon. Oczywiście niby dni tej karty są policzone ale wolę ją nadal mieć aby potem nie żałować że jednak coś im znowu nie wyszło z wyłączeniem Seca. Wracając do moich spostrzeżeń to czy komuś z podobnym pakietem udało się ugrać go za mniej niż 79.99 zł czy może też otrzymali coś więcej niż Mistrzowska Piłka i HBO na 2 miesiące w tej cenie? 

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pisałem, może nie. A śmiga Ci na Cameleonie w prywatnym sprzęcie nowy kanał Biznes24? 
Na dzień dzisiejszy jest wyznaczona data. Lipiec. Cameleony nie znikną.  Wyłączą Seca. Karty będą działać tylko i wyłączenie w sprzęcie operatora. Pytałeś o umowę..odpowiedziałem.  A czy operator zrobi to co zapowiada w terminie to inna bajka. Masz odpowiedni temat o przyszłości nieparowanych kart.
Na TechniSat Digyboxx hd c+
Biznes24 śmiga bez problemu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, zonkil napisał:

Ja posiadam VIP+ + 4 multiroomy i jeden mam już od jakiegoś czasu darmowy teraz 10zł więcej niby za seveneleven i kanały sportowe oczywiście dekoder główny 4K

Skoro tak, to inna bajka. 

 

@qnik Nie Ciebie pytałem. W tym Technisacie działa bo ma czytnik w Nagra i był dedykowany dla C+. Nie działa w innych tunerach innych firm ten kanał na karcie Cameleon włożonej bezpośrednio do czytnika, czy w module innym niż od operatora.

 

@PawelTSW Przeczytaj o czym mowa była, a potem daj odpowiedź. Jeśli nawiązujesz do mojej wypowiedzi to bzdury piszesz. Chyba, że komuś innemu odpowiadasz, że te kanały działają z Caymanem.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qnik @PawelTSW z doświadczenia Wam powiem,że lepiej ignorować posty tego pieniacza nade mną. Gość wie wszystko najlepiej. Zna lepiej oferty jakie się wyświetlają w DUK od pracowników DUK.Lepiej wie od pracowników POS jaki dekoder do jakiej umowy i za ile. Ba on nawet wie lepiej od klienta czy ten ma być zadowolony z oferty i co ma oglądać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2020 o 18:27, toja00 napisał:

Dzień dobry. A jak to jest z Netflixem? Do jakiego pakietu można go dobrać? Ile kosztuje? Ma ktoś jakieś doświadczenie? Mam teraz comfort z 8 c+ i chciałbym do nowej oferty dołożyć w rozsądnej cenie Netflix.

Podbijam pytanie, bo nigdzie nie znalazłem odpowiedzi.

W jakiej cenie do pakietu Superpremium 4K mógłbym dobrać Netflixa? (zakładając, ze wezmę główny pakiet za 109,99).

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Kolejna propozycja:

superpremium 4K, mistrzowska piłka, cinemax na cały okres umowy. Dekoder 4K z dyskiem + 2 dekodery MR Standard

za 142,99 zł.

Bez cinemaxów 139,99

 

Warto czy można coś ugrać? 

Edytowane przez duri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, emarti napisał:

Chciałbym oczywiście wymienić Mediaboxa na 4K ale stracę tym sposobem Multiroom z kartą Cameleon.

Wymieniasz 1 kartę na caymana i ta zostanie przypisana do dekodera 4k, ale druga zostaje i masz dalej niezależny MR, tak jak do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, drq napisał:

Wymieniasz 1 kartę na caymana i ta zostanie przypisana do dekodera 4k, ale druga zostaje i masz dalej niezależny MR, tak jak do tej pory.

A to nie jest tak że decydując się na wymianę dekodera na 4K z nagrywarką traci się Multiroom? Może nie jestem na bieżąco bo takie informacje jakiś czas temu się tu przewijały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem przy Extra+ wraz z wszystkimi Canal+ z abonamentem 84.99 zł (w tym 5 zł za Mediaboxa), Multiroom za 0 zł można dekoder 4k z nagrywarką otrzymać za darmo co najwyżej za 5 zł zachowując podobną kwotę abonamentu czy jest to nierealne? Zmieniło to postać rzeczy bo dotychczas myślałem że biorąc 4k pozbywam się Multiroomu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium+ 4K / 109zł

Cinemax / 8zł

SunDance / 2,99zł

Sportklub , History, H2, Adventure TV  / 5zł

Mistrzowska piłka

Kolekcje: Paramount Play, Fox Pay, National Geographic Play

Wymiana Ultrabox+ (Pace) na 4K Ultrabox+ / 5zł miesięcznie

Multiroom

129,99 / miesięcznie (płaciłem 138,85zł bez HBO GO, i Polsat Sport Premium)

Dobre ludki brać, czy jeszcze się kłócić ?

 

Edytowane przez aqq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, aqq napisał:

Superpremium+ 4K / 109zł

Cinemax / 8zł

SunDance / 2,99zł

Sportklub , History, H2, Adventure TV  / 5zł

Mistrzowska piłka

Kolekcje: Paramount Play, Fox Pay, National Geographic Play

Wymiana Ultrabox+ (Pace) na 4K Ultrabox+ / 5zł miesięcznie

Multiroom

129,99 / miesięcznie (płaciłem 138,85zł bez HBO GO, i Polsat Sport Premium)

Dobre ludki brać, czy jeszcze się kłócić ?

 

 

wysyłałeś wypowiedzenie? Z czego ta oferta z DUK? sami dzwonili? Bo ja dostaje to samo ale bez sundance, sportklubu i history za 133. I do kiedy masz umowe?

 

Edytowane przez duri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, duri napisał:

 

wysyłałeś wypowiedzenie? Z czego ta oferta z DUK? sami dzwonili? Bo ja dostaje to samo ale bez sundance, sportklubu i history za 133. I do kiedy masz umowe? 

 

Wypowiedzenie wysłałem. Sam zadzwoniłem, na numer który dostałem sms od nich. Umowa do 30 czerwca 2020r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ircios napisał:

Na pół umowy za free. Potem +52/m.

Znowu bredzisz. Nie rozumiem czemu żyjesz ofertami z przed paru miesięcy. Jak masz tak doradzać ludziom to lepiej zamilcz. Brakuje żebyś pisał,że comfort jest warty max 14.99 i 3 miesiące bezplatne.,bo kiedyś ktoś coś takiego dostal.... Od paru miesiecy do pakietu superpremium4k za 109.99 dają Netflixa na 2miesiace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok może dla Ciebie jest tyle wart,ale większość co pyta o ten pakiet wzięła go wcześniej za 39.99. Podawanie nieaktualnych cen nie jest pomocą. @ircios powiadomił innego uzytkowanika,że do superpremium 4k za 109.99 jest Netflix do wyrwania na rok za darmo.Tej oferty od bardzo dawna już nie ma. Mnie nikt nie musi pomagać,bo jestem pracownikiem POS i widzę jakie są najlepsze oferty. Denerwuje mnie to,że pisze się o ofertach,które nie istnieją jako pewniak do wywalczenia

PS. Zejdę teraz do Twojego poziomu i napisze abyś sformułowania "pruje się"kierował do swoich najbliższych 

Edytowane przez P_Canal+
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...