Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WYBRANE USŁUGI: Wybrane usługi	Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, H2, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, NAJEM TURBOBOX+Wybrane promocje	Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem turb oBox+5zł dla AbonentówCzas trwania umowy(okres oznaczony umowy)	od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +24 mies.KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 104,49  zł Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl


Pierwsza oferta po wypowiedzeniu. Zostawiłem na ostatni miesiąc Start+.
Zastanawiam się czy jest szansa na Comfort+ za 14.99 bo mam CP jeszcze i aż tak wiele nie zyskuję. Jakieś porady czy klepnąć?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojego doświadczenia wiem, że poniżej 22,50 za Komfort+ będzie Ci bardzo ciężko zejść.

Przerabiałem ten temat w marcu tego roku.

104,99 to dość dużo .Nie śpieszyłbym się z tą decyzją za mocno.

Canal + za 25 - z tym nie ma na ogół problemu (nawet na 6 mies.)

HBO + GO - przy przedłużeniu możesz dostać na 3 mies. gratis i w tym kierunku bym szedł( jak tak dostałem) ,a później możesz sobie dobrać za 20zł  HBO +GO na mies.do końca umowy .

H2 bez History?- w opcji wł/wył oba kanały są za 2,99(1,50 na mies)
Decyzja należy do Ciebie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważałem wznowienie umowy. Wtedy najkorzystniejsze warunki. Tutaj są 3 multiroom więc 30 zł dochodzi. Pytałem o zrabatowanie jednego mr na 0 zł ale otrzymałem info, że takiej opcji nie ma.
History mam w CP więc nie potrzebuję go.
Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Stasio777 napisał:

Comfort za 22,50 mam ale dopełnienia za dyszkę to już ni jak wyrwać nie mogę. Może dlatego,że mam multiroom za zero?

Ja wziąłem za 15zl, 3miesiace gratis i na 2 miesiące HBO po tym jak żona była świadkiem piątej rozmowy i słuchania że się nie da za 10zl, wyśmiała mnie i powiedziała żebym nie dziadował??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem za 15zl, 3miesiace gratis i na 2 miesiące HBO po tym jak żona była świadkiem piątej rozmowy i słuchania że się nie da za 10zl, wyśmiała mnie i powiedziała żebym nie dziadował

Comfort za 15 czy dopełnienie do Extra?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

umowa do 31.05 - wypowiedzenie złożone.

 

telefon sprzed kilku minut i oferta na cały okres trwania umowy 24m-ce:

Pakiet Extra+,

CANAL+,

HBO,

Eleven Sports,

Filmbox Pack,

HBO GO,

MULTIROOM STANDARD (3 dekodery),

MISTRZOWSKA PIŁKA 

KWOTA 126,89zł

 

w tej chwili mam (do końca maja) jak powyżej bez MISTRZOWSKIEJ PIŁKI w cenie 125,89zł

 

pytanie do fachowców - brać czy czekać na lepszą ofertę?

co ewentualnie można dodatkowo w tej cenie otrzymać lub za ile ten pakiet jest realny do wyrwania?

 

dekodery mam stare -

turboBox+/PVR ADB 5720SX - główny

Box+/HD ADB 2849/50ST - 3x multiroom

 

proszę o info - pozdrawiam Dredzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, saba19712 napisał:

Witam, umowa do 31.05, wypowiedzenie złożone, dotychczas extra z canal+, HBO z HBO go, mr i dekoder 4k za 114,99, dziś telefon z duk i po krótkiej rozmowie super premium 4k za 109,99zł, MP,  Fox Play i NG za 0zł, mr za 10zł oraz dekoder 4K za 0 zł(wcześniej w kwocie 114,99 zł miałem 15 zł za dekoder 4K), chyba nienajgorzej i będę akceptował?

 

 

Dostałeś to na 24mies czy na rok i potem inna cena?? 

 

 

W Superpremium+4k nie ma Cinemax'ów więc więc coś za coś od Superpremium+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dredzik napisał:

Witam Wszystkich!

umowa do 31.05 - wypowiedzenie złożone.

 

telefon sprzed kilku minut i oferta na cały okres trwania umowy 24m-ce:

Pakiet Extra+,

CANAL+,

HBO,

Eleven Sports,

Filmbox Pack,

HBO GO,

MULTIROOM STANDARD (3 dekodery),

MISTRZOWSKA PIŁKA 

KWOTA 126,89zł

 

w tej chwili mam (do końca maja) jak powyżej bez MISTRZOWSKIEJ PIŁKI w cenie 125,89zł

 

pytanie do fachowców - brać czy czekać na lepszą ofertę?

co ewentualnie można dodatkowo w tej cenie otrzymać lub za ile ten pakiet jest realny do wyrwania?

 

dekodery mam stare -

turboBox+/PVR ADB 5720SX - główny

Box+/HD ADB 2849/50ST - 3x multiroom

 

proszę o info - pozdrawiam Dredzik

 

podpowie ktoś co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezygnuj i poczekaj aż sport wróci a to jak wiemy nie wróci do jesieni może z małymi wyjątkami gdzie mecze będą wyglądać jak podwórkowa kopanina:)

Idzie lato odpoczniesz od tv:)

HBO możesz sobie dobrać online dla filmów pewnie C+ też i nie musisz się wiązać na rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Mam umowę do 31.08.2020.

Posiadam pakiet Comfort Canal +(6) Live z Mistrzowską Piłką oraz Eleven Sports.

Obecnie płacę za to 75,89.

Nie potrzebuję już tak bogatej oferty i nie chcę już kanałów Canal plus.

Jaką najlepszą ofertę jetem w stanie uzyskać za sam pakiet Comfort+ , ew. z Eleven Sports?

Pierwsze telefon z Warszawy zaczęły już wydzwaniać ale proponują tylko utrzymanie obecnej oferty.

Napiszę oczywiście wypowiedzenie. 

Dziękuję za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, jeneka napisał:

 

Bo mi wciska że nie da się tego na 24m.... dlatego poleciało wypowiedzenie może po tym zmienią zdanie? 

Zmienią, mi przed złożeniem wypowiedzenia oferowano cenę za to co dostałem od 150 do 135 zł, wczorajszy telefon był pierwszy od złożenia wypowiedzenia, które złożyłem w marcu. Rozmowa była krótka, rozmówca zapytał mnie co mnie by interesowało żebym pozostał dalej abonentem powiedziałem i po konsultacji z kierownikiem otrzymałem taką ofertę. Moja rada poczekaj na pewno się odezwą tak jak i do innych kolegów z forum, którzy dostali lepsze oferty, powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, umek napisał:

rezygnuj i poczekaj aż sport wróci ...

Nie wiem czy to dobra rada w jego przypadku. Przyjdzie mu ponownie płacić aktywację za dekodery MR. Nie mówiąc już o tym, że dostanie gorszy sprzęt niż ma obecnie (poza turboboxem). 

 

@Dredzik teraz jaki masz pakiet i za ile ?Przeglądałeś podpięte zestawienie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

umowa zaakceptowana dziś:

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mi strzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

poprzednio płaciłem 84,99zł więc nic się nie zmieniło w płatności.

Dodane mam w porównaniu z poprzednią umową: Fox play, mistrzowska piłka, nat geo play, hbo go....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skłonny / nieskłonny - coś w telewizji zawsze się znajdzie (przy 5-ciu domownikach - ktoś zawsze coś znajdzie)

to zapodam jeszcze raz - końcowa oferta - zostaje kliknąć i aktywować:

24m-ce stała kwota.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play

Wybrane promocje

Extra+ z CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kol ekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 126,89  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dredzik napisał:

skłonny / nieskłonny - coś w telewizji zawsze się znajdzie (przy 5-ciu domownikach - ktoś zawsze coś znajdzie)

to zapodam jeszcze raz - końcowa oferta - zostaje kliknąć i aktywować:

24m-ce stała kwota.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play

Wybrane promocje

Extra+ z CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kol ekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 126,89  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl


ja bym nie brał, powiedz im że chcesz pakiet drugi od dołu z umową na rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...