Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Kowliczek napisał:

Mogą jedynie zaproponować n. C+ za 34.99, canal+ za 25 i HBO z HBO go 20 

Nie ma już pakietu Comfort + jest teraz Nowy Comfort + i jest w najniższe cenie 24.99. Nikt nie zaproponuje niższej ceny za ten pakiet 

Od kiedy niby nowy Comfort za minimum 24.99zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kowliczek napisał:

Jeżeli miałeś na camelonach no to są za 0zł. A dekoder mogą ci naliczyć opłatę. Ile w ogóle twój obecny rachunek wynosi?

Płacę 22.5 zl za comfort i 0 zl za MR. Przedłużając umowę chciałbym oddac 1 cameleona i wziac caymana z dekoderem ultra 4k (dysku nie potrzebuję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca maja. Aktualnie za to co mam w podpisie proponują 80zł czyli tyle ile płaciłem dotychczas albo za 85zł z gratis HBO na 5 miesięcy. Obie oferty odrzucone. Jako że jestem abonentem prawie 10 lat to oczekuje choćby symbolicznego rabatu z 10zł przy kolejnym aneksie na 2 lata. Ewentualnie mogę się zgodzić na te 85zł albo nawet 90zł ale niech HBO będzie na cały okres umowy tylko nie wiem czy to jest realne w tej kwocie?

Wypowiedzenie jeszcze nie złożone - wyśle w następnym tygodniu bo zostało mi już tylko 11 dni.

2 godziny temu, asffaf napisał:

Jak długo można być na umowie na czas nieokreślony? Myślę że ciężko będzie utrzymać obecnie warunki a w moim przypadku przyjemność oglądania TV bez umowy to 9 zł.

 

 

 

 

 

Jak sama nazwa mówi tak długo dopóki żadna ze stron tej umowy nie wypowie. Może to być nawet kilka lat. Skoro ci pasują aktualne warunki to siedź cicho i czekaj na ruch z ich strony :D

Edytowane przez kondziak
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Mam umowę do końca maja (obecnie Extra+ z C+, HBO/HBO GO, Eleven, multiroom z cameleonami  za 101,98), złożyłem wypowiedzenie i przygotowuję się do rozmów.

Dzięki informacjom uzyskanym na Szanownym Forum, myślę o superpremium 4k za 109,99 i przejściu z cameleonów na caymany aby mieć mozliwość odbioru 4k.

Obecnie mam starego Pace'a a drugiego cameleona używam na module aston (mam również starego sagemcoma na własność)

 

Byłbym wdzięczny Doświadczonym Kolegom za następujące wskazówki:

1. czy opłata 5 pln miesięcznie za dzierżawę dekodera 4k jest rozsądna (chyba ciężko jest uzyskać dzierżawę bez opłat) ?

2. czy mam szansę uzyskać moduł CI z kartą cayman w zamian za zwrot drugiego cameleona (jesli tak, to na jakich warunkach) ?

3. pytanie techniczne - czy po zamianie kart na 2 caymany w powyższej konfiguracji (dekoder 4k i moduł) - bedę mógł uzywać ich niezależnie

  (w 2 różnych lokalizacjach, w różnych sieciach), oczywiście mając świadomość że poszczególne karty będą przypisane do danego sprzętu ?

 

z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chcę wykupić niższy pakiet niż mam obecnie (zejście z superpremium+).

 

Czy oferują takie umowy przedłużeniowe czy też muszę zakończyć starą umowę (wypowiedzenie 30-dniowe i rozwiązanie z dniem 30.06) i wykupić nową umowę na niższy pakiet. Wtedy jak rozumiem jestem nowym klientem i mogę skorzystać z tej promocji 25% z okazji 25-lecia Canal+.

Wyszły mi oszczędności ok. 16 zł miesięcznie (ok. 400 zł na 24 m-ce) wględem pakietu superpremium przedłużonego zgodnie z ich ofertą przedłużeniową którą mam w Strefie Klienta. Głównie chodzi mi o wyrugowanie HBO bo mogę go mieć z innych źródeł.

 

2 lata temu jak próbowałam negocjacji z obniżem pakietu, kazano mi zawierać nową umowę (dla nowego klienta), stąd pytanie czy coś się tutaj zmieniło.

 

Będę wdzięczna za info.

 

 

Edytowane przez kate1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paqui8 Zejdziesz na Comfort za 22,50 dopiero na sam koniec obecnej umowy.

 

19 godzin temu, prawns napisał:

Płacę 22.5 zl za comfort i 0 zl za MR. Przedłużając umowę chciałbym oddac 1 cameleona i wziac caymana z dekoderem ultra 4k (dysku nie potrzebuję)

Prawdopodobnie przy tak niskim abonamencie nie dostaniesz za Pejsa dekodera 4k, nawet bez dysku za 0.

 

5 godzin temu, kondziak napisał:

Umowa do końca maja. Aktualnie za to co mam w podpisie proponują 80zł czyli tyle ile płaciłem dotychczas albo za 85zł z gratis HBO na 5 miesięcy. Obie oferty odrzucone. Jako że jestem abonentem prawie 10 lat to oczekuje choćby symbolicznego rabatu z 10zł przy kolejnym aneksie na 2 lata. Ewentualnie mogę się zgodzić na te 85zł albo nawet 90zł ale niech HBO będzie na cały okres umowy tylko nie wiem czy to jest realne w tej kwocie?....

 

Możesz sobie być nawet i 20 lat abonentem. 

E+ z 10 C+ to minimum 79,99. Do tego możesz dostać HBO z Go na 6m za free bez dodatkowej opłaty 5zł. Umowa na 24m.

 

@kate1974 Możesz kontynuować obecną umowę z niższym pakietem.  Oferta dla nowego 25% taniej to, nie tak tanio.

Co Cię interesuje?

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ircios napisał:

 

@kate1974 Możesz kontynuować obecną umowę z niższym pakietem.  Oferta dla nowego 25% taniej to, nie tak tanio.

Co Cię interesuje?

 

Extra+ z CANAL+ 24 m-ce

 

9 m-cy za 74,99 potem 99,99, wyszło mi ok. 90 zł mc względem 105 mc (wliczam koszt dekodera) za przedłużenie superpremium+ (w dodatku oferują C+ 6 a nie 8 i chcą mi odciąć C+ VOD, które mam obecnie)

 

Jedyna różnica jaką widzę to brak HBO i Cinemax, ale mam tanie dojście do HBO GO więc HBO i Cin mnie nie interesują. W darmowycb opcjach Fox Play i NG Play

 

Dekoder : stara umowa : 5 zł miesięcznie (bez Wifi), nowa 2 złote miesięcznie (tu WiFi). Nie chcę dekodera 4K.

Edytowane przez kate1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kate1974 Wypowiedzenie i negocjuj  E+ z 10 C+ za 79,99. Za 2 złote to chyba tego muła chcą Ci dać Wifiboxa. Przy negocjowaniu jak nie chcesz 4k to spokojnie za 0 WifiPremiumbox z aktywacją max 49,99. Ewentualnie 5/m.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ircios napisał:

@paqui8 Zejdziesz na Comfort za 22,50 dopiero na sam koniec obecnej umowy.

 

Prawdopodobnie przy tak niskim abonamencie nie dostaniesz za Pejsa dekodera 4k, nawet bez dysku za 0.

@kate1974

 

Kilka postów wyżej kolega pisze, że nie ma już comortu za 22.50zl tylko jakiś nowy za 24.99. To jak jest naprawdę?

 

Jeśli chodzi o dekoder to nie mam Pejsa tylko Sagemcomy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, prawns napisał:

 

Kilka postów wyżej kolega pisze, że nie ma już comortu za 22.50zl tylko jakiś nowy za 24.99. To jak jest naprawdę?

 

 

Nie ma Comfortu za 24.99 - jest ta kwota tylko dla tych co dali sie naciągnąć (oszukać) Tak jak w sklepie kupujący rządzi a nie sprzedający - Comfort jest oficjalne za 22,50 zł.

Pamiętaj że oni mają towar który jest wirtualny i muszą nadawać umowy ich zmuszają, - a kosztuje tyle ile kupujący zechcą za to zapłacić !!! 

Oni aby sie utrzymać muszą znaleźć głupich co kupi... 

Edytowane przez verte
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, prawns napisał:

 

Kilka postów wyżej kolega pisze, że nie ma już comortu za 22.50zl tylko jakiś nowy za 24.99. To jak jest naprawdę?

 

Jeśli chodzi o dekoder to nie mam Pejsa tylko Sagemcomy

A co masz za problem że sprawdzeniem. Cofnij się 5 miesięcy, 4 czy 3 miesiące z postami to zobaczysz, że Comfort jest za 22,50. Sorry..Nowy Comfort :-D

A jak masz Sagemcoma to za free to Wifiboxa wyrwiesz.

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ircios napisał:

A co masz za problem że sprawdzeniem. Cofnij się 5 miesięcy, 4 czy 3 miesiące z postami to zobaczysz, że Comfort jest za 22,50. Sorry..Nowy Comfort :-D

A jak masz Sagemcoma to za free to Wifiboxa wyrwiesz.

Wifiboxa?Nawet jak zechce oddac cameleona?

Ja nie mam problemu ze sprawdzeniem. Od dwóch lat mam za 22.50. Kończy mi się umowa i wpadłem dowiedzieć się czy są jakieś zmiany, ale jak widać poniżej można otrzymać sprzeczne informacje.

 

 

W dniu 18.04.2020 o 18:41, Kowliczek napisał:

Nie ma już pakietu Comfort + jest teraz Nowy Comfort + i jest w najniższe cenie 24.99. Nikt nie zaproponuje niższej ceny za ten pakiet 

 

Nudzi Ci się kolego Kowliczek? Dlaczego wprowadzasz w błąd? W canale + pracujesz?

Edytowane przez prawns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, mmkk napisał:

Witam serdecznie,

Mam umowę do końca maja (obecnie Extra+ z C+, HBO/HBO GO, Eleven, multiroom z cameleonami  za 101,98), złożyłem wypowiedzenie i przygotowuję się do rozmów.

Dzięki informacjom uzyskanym na Szanownym Forum, myślę o superpremium 4k za 109,99 i przejściu z cameleonów na caymany aby mieć mozliwość odbioru 4k.

Obecnie mam starego Pace'a a drugiego cameleona używam na module aston (mam również starego sagemcoma na własność)

 

Byłbym wdzięczny Doświadczonym Kolegom za następujące wskazówki:

1. czy opłata 5 pln miesięcznie za dzierżawę dekodera 4k jest rozsądna (chyba ciężko jest uzyskać dzierżawę bez opłat) ?

2. czy mam szansę uzyskać moduł CI z kartą cayman w zamian za zwrot drugiego cameleona (jesli tak, to na jakich warunkach) ?

3. pytanie techniczne - czy po zamianie kart na 2 caymany w powyższej konfiguracji (dekoder 4k i moduł) - bedę mógł uzywać ich niezależnie

  (w 2 różnych lokalizacjach, w różnych sieciach), oczywiście mając świadomość że poszczególne karty będą przypisane do danego sprzętu ?

 

z góry dziękuję

Jeżeli chodzi o punkt 3 to tylko karty Cameleon są nie zależne reszta już nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jax

Ten dekoder nadaje się tylko do przełączania kanałów i to też z pewnym zapasem cierpliwości trzeba do tego podchodzić bo i ta funkcja go czasem przerasta. Miałem styczność z wieloma dekoderami od różnych operatorów i były w porządku a Wifi Box no cóż  ;) 

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...