Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim,

Umowa wygasa mi z końcem marca. Wypowiedzenie złożone w lutym. Dziś telefon z Krk i dwie propozycje do wyboru:

Wariant 1:
pakiet Extra+
paczka Canal+
paczka HBO+Go
 = 95 zł na 2 lata
Wariant 2:
pakiet super premium (a w nim paczka C+ i paczka HBO =GO)
 = 100 zł na lata

 

Opcjonalnie zaproponowali mi jeszcze Multi MP za 20 zł na minimum 6 m-cy.

Konsultant powiedział, że to najniższe z możliwych cen i nic taniej nie dadzą. Czy tak faktycznie jest?

 

pytanie do bardziej obeznanych - czy faktycznie to jest max ich możliwości?? i który pakiet lepiej wybrać?
Z góry dziękuje

 

ps. dekodery + karty kameleon mam jeszcze po NC+ i na razie nie chcę tutaj nic zmieniać. MR stary w gratisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jacekn1 napisał:

Trafiłeś na dowcipnego konsultanta.

A możesz podać więcej detali? Być może dowcipny, ale napis proszę co mogę ugrać lub co ewentualnie wziąć dodatkowo w tym pieniądzach?


Samo stwierdzenie, że konsultant jest dowcipny w niczym nie pomaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także, umowa kończy mi się w tym miesiącu i wypowiedzenie złożyłem w lutym.

Miałem , tel. dziś z Krakowa z DUK z ofertą :

- Komfort za 35zł

- Extra+ za 49zł.

Podziękowałem i czekam cierpliwie do samego końca jak zaleca @shevchenko1987

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, shevchenko1987 napisał:

Zajrzyj do mojego zestawienia i zobacz sam.

No widziałem. Wychodzi na to, że dali mi max swoich możliwości?
Aj sorry, zapomniałem o czymś takim jak mistrzowska piłka. O tym chyba nie było rozmowy z konsulem...

Ale mi zaproponowali EXTRA+, C+, HBO+GO za 95 zł. Ty w zestawieniu podajesz, że 80 zł taka paczka, no+ GBO to wychodzi 100 zł wg Twojego zestawienia. Ale u Ciebie jest podana mistrzowska piłka. Czy stąd się bierze różnica w kwocie 5 zł?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, jacekn1 napisał:

Trafiłeś na dowcipnego konsultanta.

Dobre informacje dla wszystkich osób ktore chcą przedłużyć umowę na niskich pakietach i oczekują wymiany dekodera na 4K. W marcu wymiany będą tańsze niż standardowo,więc do comforta za 22.5 dekoder 4k za 5zl najmu powinien się bez większych problemów znalezc :D

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Gustlik napisał:

No widziałem. Wychodzi na to, że dali mi max swoich możliwości?
Aj sorry, zapomniałem o czymś takim jak mistrzowska piłka. O tym chyba nie było rozmowy z konsulem...

Ale mi zaproponowali EXTRA+, C+, HBO+GO za 95 zł. Ty w zestawieniu podajesz, że 80 zł taka paczka, no+ GBO to wychodzi 100 zł wg Twojego zestawienia. Ale u Ciebie jest podana mistrzowska piłka. Czy stąd się bierze różnica w kwocie 5 zł?
 

 

Pamiętasz że C+ są w różnych opcjach. Znajomemu dali tuner 4K tylko canal+ w UHD  mu nie włączyli bo nie zapytał. Ponoć jest darmowe, więc to zwykłe [beep]two.

Co do twojej oferty wydaje mi się że za Extra, 10xc+, HBO z go można wytargać max 89zł. To i tak już nieźle ci zeszli, mnie pyskata babka za to samo  proponowała 107zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się oferty urodzinowe dla stałych abonentów 

https://pl.canalplus.com/urodziny-canal-plus#dla-abonentow

W tym wymiana starego dekodera na 4k za 0 aktywacja. Czyli nic nowego dla przedłużajacych

I jest  kruczek "Dostępność ofert na wymianę dekodera uzależniona jest od posiadanej oferty." ;-)

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak "łopatologicznie" - do końca roku mam -25% od ustalonej ceny?

 

Pytam, ponieważ chciałbym wiedzieć co ja z tego będę miał, ponieważ wiele ostatnich "promocji" mnie jakoś nie obejmowało, ponieważ wszystko co włączali za free, ja i tak miałem wykupione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dają darmowe opcje dodatkowe. Paramount Play w sumie na 3 miesiace za free. C+ na 2 m za free, MMP na 2 m za free. I wymiana dekodera za free....Dla wybranych ;-)

Nie przeczytałeś co jest na stronie.

 

@shevchenko1987 może i będzie ta różnica. Nowy dekoder ;-)

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios jeszcze w niedziele Strefa Canal+ proponowała mi wymianę dekodera 4K z czynszem 10zł/miesięcznie.  Od wczoraj w ogóle nie mogę wymienić dekodera na 4K. Ale mogę za to wymienić mojego Pace'a na wifipremiumbox'a za aktywację 49zł i 5zł miesięcznie.  

Cóż za urodzinowa promocja mnie spotkała... ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...