Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Zawsze miałem Superpremium i kanały Ekstra były w tym. Teraz chcę trochę zejść z ceny i nie ma dla mnie problemu bawić się w włącz/wyłącz. Czyli jeśli dobrze myślę, po wybraniu pakietu Comfort pojawią się w mojej strefie C+ możliwości opcji dodatkowych, takich jak pakiet Extra, Canal+, HBO z HBO Go?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. 

Posiadam pakiet 

Extra+ z Canal + 84.99

HBO +  HBO Go za 0 zł

History HD za 2.99

Canal +4 K za 0 zł

Liga Mistrzów za 0 zł

NC+ Go TV za 0 zł

NG Play

Fox Play

Dekoder posiadam Ultrabox 4K za którego płace wynajem 1zł. Za wszystko wychodzi 88.99

Dziś dostałem telefon, że mogę to wszystko utrzymać w cenie 87.99 czyli nie będzie opłaty za dekoder. Umowę proponowali na 24 miesiące. Teraz posiadam HBO i HBO Go którego nie mam uwzględnionego w umowie ponieważ brałem go na warunkach promocyjnych. Jeżeli przedłużę umowę zostanie mi to wpisane w aneks do umowy. Obecną umowę mam do końca kwietnia. Wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem. Pytanie czy to dobra oferta czy podstawa to wysłać wypowiedzenie i czekać na telefon z lepszą oferta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. 
Posiadam pakiet 
Extra+ z Canal + 84.99
HBO +  HBO Go za 0 zł
History HD za 2.99
Canal +4 K za 0 zł
Liga Mistrzów za 0 zł
NC+ Go TV za 0 zł
NG Play
Fox Play
Dekoder posiadam Ultrabox 4K za którego płace wynajem 1zł. Za wszystko wychodzi 88.99
Dziś dostałem telefon, że mogę to wszystko utrzymać w cenie 87.99 czyli nie będzie opłaty za dekoder. Umowę proponowali na 24 miesiące. Teraz posiadam HBO i HBO Go którego nie mam uwzględnionego w umowie ponieważ brałem go na warunkach promocyjnych. Jeżeli przedłużę umowę zostanie mi to wpisane w aneks do umowy. Obecną umowę mam do końca kwietnia. Wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem. Pytanie czy to dobra oferta czy podstawa to wysłać wypowiedzenie i czekać na telefon z lepszą oferta. 
Podejrzanie niska cena jeżeli to faktycznie pełna paczka C+ z Extra, Mistrzowska Piłka i HBO razem z GO na cały okres umowy. Możesz podać poszczególne składowe, co za ile?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa 15 miesięczna ,kończy mi się 31.03.2020 r. (wypowiedzenia nie składałem).

Do tej pory mam ofertę:

- Nowy Komfort + 29,99 zł

- dopełnienie do EXTRA + za 10 zł

- Canal+ 25zł 

- Filmbox 5zł 
Razem 69,99

Dziś telefon w sprawie przedłużenia umowy z propozycją:

Cała paczka jak obecnie za 84,89 !!!- (śmiech na sali) lub
- EXTRA + 54,99
- Komfort + 30,99

Oferta jak najbardziej nie do zaakceptowania.

Wspomniałem konsulowi o tym że nie szanują obecnych klientów , dając ofertę o 15zł droższą , ale miałem wrażenie że w ogóle taki argument ich nie interesuje.

Oczywiście słynna gadka , że nie ma już dopełnień do EXTRA+, a w przypadku przejścia na czas nieokreślony brak możliwości poszerzenia oferty promocyjnej  jak i oferty cennikowej.

Wspomniałem konsulowi , że z pewnego forum wiem że Komfort + dają za 22,50 i dopełnienie można dobrać za 10zł to usłyszałem ,że nie ma takiej oferty.

Myślę ,że jest to odpowiedni czas na to aby złożyć wypowiedzenie umowy w lutym.

Co sądzicie o tym?

Proszę o Wasze podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, teson napisał:

Co sądzicie o tym?

Proszę o Wasze podpowiedzi.

Ja nic nie sądzę o tym. Nie wiem na co liczyłeś przepłacając na dzień dzisiejszy, mając ponad 2 m do końca umowy i w dodatku bez wypowiedzenia.  Czytasz forum to rób tak jak inni i czekaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, bartc1 napisał:

Czy n/w pakiet do wywalczenia i jest to maks czy można coś więcej wywalczyć ?

Extra+

- Canal 6

- HBO + HBO GO 5 mies. gratis 

- MP - 0 zł

- Fox Play - 0zł

- Nat Geo Play - 0zł

- MR Cameleon x 2

Całość za 69.99 zł

Z góry dzięki za info 

Więcej można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pawel1003 napisał:

 

Ja dzieci nie mam zamiaru pozbawiać kanału. Rozchodzi się czy warto bawić się w dopełnianie do extra jako włącz/wyłącz. Chyba, że takiej opcji nie ma do wyboru.Jeśli nie ma to wezmę extra normalnie.

Zależy do jakiej ceny zbijesz pakiet Comfort+. Druga sprawa to w ICA generalnie rzadko pojawia się dopełnienie do Extra. Ja miałem kilka razy ale zawsze w opcji ze zobowiązaniem.Musisz, więc założyć, że ewentualna aktywacja tylko przez infolinie. Moim zdaniem jeśli chcesz mieć gwarantowany dostęp do tego kanału to bezpieczniej będzie wybrać pakiet Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ircios napisał:

Nie wiem na co liczyłeś przepłacając na dzień dzisiejszy, mając ponad 2 m do końca umowy i w dodatku bez wypowiedzenia.

Ale ja nie zatwierdziłem tej oferty .

Napisałem tylko jaka jest na tą chwilę propozycja Canal+ i że nie szanują obecnych klientów proponując mi droższą o 15zł ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NobelM napisał:
2 godziny temu, MichałLKR napisał:
Witam wszystkich. 
Posiadam pakiet 
Extra+ z Canal + 84.99
HBO +  HBO Go za 0 zł
History HD za 2.99
Canal +4 K za 0 zł
Liga Mistrzów za 0 zł
NC+ Go TV za 0 zł
NG Play
Fox Play
Dekoder posiadam Ultrabox 4K za którego płace wynajem 1zł. Za wszystko wychodzi 88.99
Dziś dostałem telefon, że mogę to wszystko utrzymać w cenie 87.99 czyli nie będzie opłaty za dekoder. Umowę proponowali na 24 miesiące. Teraz posiadam HBO i HBO Go którego nie mam uwzględnionego w umowie ponieważ brałem go na warunkach promocyjnych. Jeżeli przedłużę umowę zostanie mi to wpisane w aneks do umowy. Obecną umowę mam do końca kwietnia. Wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem. Pytanie czy to dobra oferta czy podstawa to wysłać wypowiedzenie i czekać na telefon z lepszą oferta. 

Podejrzanie niska cena jeżeli to faktycznie pełna paczka C+ z Extra, Mistrzowska Piłka i HBO razem z GO na cały okres umowy. Możesz podać poszczególne składowe, co za ile?

Jakie składowe Ci chodzi? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@teson

No to dobrze Ci napisałem.  Na co liczyłeś z tak drogą ofertą? Że zaraz Ci dadzą Comfort za 22,50? To jest ich taktyka od dawna.  

 

@bartc1 Dlaczego nie zapoznałeś się z ofertami, że pytasz o coś co jest podawane cały czas.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ircios napisał:

 

 

 

@bartc1 Dlaczego nie zapisałeś się z ofertami, że pytasz o coś co jest podawane cały czas.

Sorki z całym szacunkiem ale Twoja odpowiedź jest mało zrozumiała  dla mnie,  zwłaszcza pierwsza część zdania tj - " Dlaczego nie zapisałes się z ofertami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK :)  teraz a pytanie ponawiam czy to maks jesli pozostaję przy obecnym dekoderze przy pakiecie Extra z 6xCanal za 69,99 zł z bezpłatnymi dodatkami  MP, Fox Play i Nat Geo Play na 24 m-ce MR Cameleon x2 + HBO 5 mcy . Pisząc maks pytam bo może jest jeszcze coś naprawdę warte o powalczenie

 OK ircios teraz zauważyłem edycję Twoją

Edytowane przez bartc1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...