Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

do tej pory było

Comfort 22,50,Canal+ (10x),Mistrzowska Pilka

Eleven,MediaBox 5 zl

za całość 84,90 

dzis telefon i oferuja 

Extra,Canal+ (10x),MIstrzowska Pilka,Eleven,HBO na 6msc 0 zl,MediaBox zrabataowany do 0 zl

cena ok. 97 zl.

Dodam jeszcze,ze umowa do konca marca,wypowiedzenie jeszcze nie wysłane. 

Brać to co oferują na dziś czy można to samo wyrwać za mniejszą sumkę? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Teraz posiadam Extra z Canal+ 8 szt. za 80 zł. Chciałbym zejść do Start z Canal+ 8 szt. Umowa do końca kwietnia. Ile da się osiągnąć po wypowiedzeniu umowy?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Koleżeństwo,

 

Proszę Was o opinię i radę, 

Umowę mam do końca lutego, 

Wypowiedzenie wysłane, 

 

Czy jest Waszym zdaniem szansa ugrać następujące warunki, 

Comofort+ - 22,50

10×Canal+ - 25,00

Elleveny - 7,95

Mistrzowska Piłka - 10,00

Wymiana dekodera z Pace'a na ultrabox 4K - 0 dzierżawa i 0 aktywacja?

 

Proszę o opinie. 

 

 

Edytowane przez regulus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowską Piłkę można mieć na pewno za 0 zł na całość umowy. Wszystko zależy jaki pakiet się wybiera. Z pewnością i np. HBO GO za 0 zł na całość umowy. Ja tam teraz za to HBO GO jeszcze płacę 5 zł. Z kolekcji nc+ go można też powalczyć obok Fox Play za 0 zł (standard ich oferty) paczkę Paramount Play VOD za 0 zł. 

Na pewno po wysłaniu wypowiedzenia ma się lepszą pozycję do negocjacji. Ci bardziej kumaci z DUK C+ też to forum czytają.

Natomiast kolega Ircios wbił mi gwoździa by poczekać do marca na ew. umowy z dekoderem opartym o Androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

teraz jest: extra+,6c+, cinemax, hbo+go, multiroom standard, 2x cameleon, dek. pace pvr, sagem dsi83 opłata 104.99. Koniec umowy 30.04.2020

pierwszy telefon odebrany ok10 dni temu. Propozycja to samo + dopełnienie do 10 c+ za 5zl więcej, czyli 109.99 po zapytaniu o wymianę deka na 4k chcieli bodajże 49zl za aktywacje+ 5 zl /m wynajem. Odmówiłem.

Dziś propozycja j/w w dotychczasowej cenie czyli 104.99 do tego wymiana na dekoder 4k za 0zl/0zl. Podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał:

Jest szansa powiadasz?A to ciekawe nikt sie tu jeszcze nie pochwalił przy składaku MP za 10zł.

To post, aby wziął i przeczytał cokolwiek zanim zapyta. "Szansa" toczyła się pozostałej zawartości pytania 

 

@Pawel

Może z wątku o tym dekoderze?. Tak oczywiście. Daty nie ma. Jednak wszyscy przewidują właśnie marzec, bo w marcu operator ma urodziny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, czerstwy napisał:

jakim pakiecie i cenie masz MP za 0zł?

Sprawdziłem teraz i pokazuje u mnie już od Extra+ z Canal+ i wiadomo, w tych wyższych pakietach.

 

O tym deku na Androidzie w temacie forum o tym urządzeniu. Tam rzucono taką informację. Jasne jeszcze wiele znaków ???? w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ircios napisał:

To post, aby wziął i przeczytał cokolwiek zanim zapyta. "Szansa" toczyła się pozostałej zawartości pytania 

 

@Pawel

Może z wątku o tym dekoderze?. Tak oczywiście. Daty nie ma. Jednak wszyscy przewidują właśnie marzec, bo w marcu operator ma urodziny. 

W tym wątku padało tyle dat, że dziwię się że bierzesz takie wróżenia z fusów na poważnie.

16 minut temu, ironman napisał:

Więc powiedz od jakiego pakietu w tzw składaku mam pytać już telefonicznie DUK to ci odpowiem, jak będzie w moim przypadku z tą MP.

A w symulacjach na koncie c+ nie ma składaków??? A dobieranie tam różnych opcji, nie jest składaniem sobie pakietów ????!!!! 

W ofertach przedłużeniowych są pełne opcje a nie składaki. Chodzi o oferty z głównej strony.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ironman napisał:

Więc powiedz od jakiego pakietu w tzw składaku mam pytać już telefonicznie DUK to ci odpowiem, jak będzie w moim przypadku z tą MP.

A w symulacjach na koncie c+ nie ma składaków??? A dobieranie tam różnych opcji, nie jest składaniem sobie pakietów ????!!!! 

Widzisz różnicę między np tą ofertą  

A tą 

oferta-pc.png

I co w tych dwóch ofertach jest pakietem podstawą i która to jest składak a która nie.Jak nie widzisz różnicy to ja więcej tłumaczył nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...