Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ircios napisał:

Nie wywalczy za 69,99 bo ma E+ z paczką C+. Jest to pakiet nierozłączny właśnie za tyle. Jedynie za 79,99 może to dostać + C+4k za free.  Chyba, że zejdzie do E+ za 44,99 i dobierze za 25 C+ 10 sztuk. 

Tylko czy wtedy też dałoby rade ogarnąć w tych pieniądzach dekoder 4K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz nie jednemu tu żyłka strzeli.Co za różnica czy 6,8,10,12 kanałów na których nic nie ma,same powtórki.Dzwoni mi dziś infolinia i chce wcisnąć 10 C+ w mega hiper promocji 3 x 0 zł i 30 zł do końca umowy(listopad 2020).Pytam się go, po co mi te kanały jak tam leci jedno i to samo,mogę dać max 15 zł ,to podziękował i się rozłączył. Oczywiście wspomniał też ,że do lipca muszę wymienić dekoder i wspomniał o promocji 99 aktywacja i 10 zł /m podziękowałem.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Z końcem kwietnia kończy mi się umowa. Obecnie posiadam Comfort+ z 2 dekoderami, płacę 50 zł (35+15). Składając wypowiedzenie co mogę zyskać? Obecnie proponują Eleven za 12 zl i kanały Canal+ za 25zl, ale to chyba w miarę standardowe ceny?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku, poprawiono pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcem marca kończy mi się umowa. Od dwóch miesięcy wydzwaniają ale dopiero przed dwoma dniami odebrałem pierwszy telefon. Wypowiedzenie nie wysłane. Zgodziłem się na:

- Extra+ - 49,99zł

- Paczka C+ - 11 kanałów (bez C+ 4K, jest teraz dodatkowo płatny podobno) - 25zł

- Paczka HBO + HBO GO- 6 mies. gratis

- Fox Play - 0zł

- Nat Geo Play - 0zł

- wymiana na dekoder 4K 0zł/0zł

 

Czyli miesięcznie 74,99zł.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bamil napisał:

 

- Paczka C+ - 11 kanałów (bez C+ 4K, jest teraz dodatkowo płatny podobno) - 25zł

.

Podobno tej zimy nie będzie śniegu. Zobaczymy. 

Przeczytaj  post kolegi @Masters147 ,  bo na bank nie czytałeś. Jest na tej stronie.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, dziękuję za pomoc. Udało się otrzymać warunki korzystniejsze niż zakładałem.

Było:

- Extra+Canal+(6)

- multiroom 

Kwota: 94,99zl

 

Proponowane:

- Extra+Canal+(6)

- Mistrzowska Piłka 

- Eleven Sports

- multiroom

- Filmbox na 1mc

Kwota: 87,94zl

 

P.S. ktoś wyżej wspomniał, że dostał paczkę HBO na 6 miesięcy gratis. Czy dostając coś takiego można to wyłączyć po tych 6 miejscach? 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez kuras_90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort + wszystkie Canal + (łącznie z C+4K) + wymiana dekodera (Pace PVR) na ultraboxa 4k. Całość za 57,50 zł. Umowa do końca stycznia, oferta sprzed chwili. Do tej pory Comfort + Multiroom standard (Sagemcom + Pace) za 22,50 zł 
Czy oferta za 57.50 zawiera multiroom czy byla rezygnacja z tej opcji?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał ktoś ostatnio Start+ za 9,99? 

 

Za kilka miesięcy koczy mi się umowa i tak sobie myślę, że to była dla mnie najlepsza opcja jako pakiet bazowy. 

Jeśli oglądam coś w linearnej telewizji to jest to głównie sport, czasem jakiś film na C+, ale głównie streaming. 

 

Tylko nasuwa się jeszcze pytanie czy posiadając Ultraboxa 4K (0 zł / 0 zł) można migrować na tak niski pakiet? Czy wymagany jest minimum Comfort+, który to mam obecnie? 

 

Plan jest taki:

 

1) Start+ - 9,99 zł

2) Canal+ - 25,00 zł

3) Eleven - 7,95 zł / 11,90 zł 

4) Canal+ 4K - 0,00 zł (za tyle mam obecnie)

5) HBO / HBO GO - 20,00 zł (lub wł./wył. - 17,50 zł)

 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Poproszę o potwierdzenie.

Aktualnie możliwa jest do wynegocjowania następująca oferta:

- Extra+

- C+ 12 kanałów z C+4K

- HBO + HBO GO 6 mies. gratis 

- Fox Play - 0zł

- Nat Geo Play - 0zł

- wymiana na dekoder 4K 0zł/0zł

Całość na 79,99 PLN

Czy ktoś dostał w ramach oferty na 6 miesięcy: Mistrzowska Piłka?

 

Jeszcze jedno pytanie: 

Czy posiadając 2x Cameleon oraz UltraBox+/PVR PACE i WiFi Box+/Sagemcom DSIW74 w przypadku zamiany PACE na dekoder do 4K zamieniana jest karta?

A co z kartą przy 2 dekoderze? Zostaje Cameleon?

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po 6 miesiącach będzie możliwość wyłączenia HBO, czy będzie obowiązywało do końca trwania umowy i po 6 miesiącach opłata miesięczna wzrośnie? 

Bo mi HBO nie zaproponowali i się zastanawiam, czy dzwonić i prosić o to, bo swojej oferty jeszcze nie zaakceptowałem.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majami

W ramach takiej oferty, MP dostaje sie na całą umowę, o czym jest pisane w tym temacie setki razy, oraz są podane odpowiedzi na inne Twoje pytania.

@kuras_90 Ciężko zapytać konsula lub przejrzeć podobne oferty?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...