Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, lamers napisał:

Serdeczne dzięki za odpowiedź. Właśnie próbowałem i pytałem czy można zapłacić za aktywację i nie płacić miesięcznej opłaty 5zł za dekoder. Konsultant twierdził jak pisałem wcześniej, że przy Comfort+ nie da rady bo za niski pakiet. Nie sądzę że dobór Eleven ma tutaj jakiś wpływ, bo reszta cen standardowo u Ciebie jak i u mnie obecnie. Rozumiem, że HBO nie bierzesz więc będziesz płacił 55,40 to u mnie byłby wyższy rachunek bo 72,50.

Do kiedy masz umowę i czy miałeś złożone wypowiedzenie? Ja nie składałem jeszcze rezygnacji, a umowa do końca marca 2020. 

Umowa do 1.02 wypowiedzenie oczywiscie zlozone i wystarczl jeden tel zeby dogadac temat.Na poczatku rozm byla mowa chyba o dodatkowych 5zl

za najem deka,ale pozniej go zrabatowali do zera,ale tak jak pisalem musze zaplacic 49zl za aktywacje.HBO moze dobiore pozniej.Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiejsza oferta,

do tego dorzucony UltraBox 4k za free bez aktywacji.

Jakieś sugestie ?

Wybrane usługi

Pakiet Extra+, CANAL+, FOX Play, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR

Wybrane promocje

Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standa rd C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 74,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Marcin80 napisał:

Dekoder za darmo powiadasz? to czemu extra kosztuje 49,99zł a nie 44,90zł?

Do chwili obecnej płacę 76,99 za Extra+, 6 Canal, MR. Teraz będę płacił 75 za pełny Canal, Ultrabox + dodatki. Czyli zostaję w cenie a mam więcej. Tak to rozumem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, arras74 napisał:

Umowa do 1.02 wypowiedzenie oczywiscie zlozone i wystarczl jeden tel zeby dogadac temat.Na poczatku rozm byla mowa chyba o dodatkowych 5zl

za najem deka,ale pozniej go zrabatowali do zera,ale tak jak pisalem musze zaplacic 49zl za aktywacje.HBO moze dobiore pozniej.Pozdr

OK, jutro powinien oddzwonić konsultant bo miałem się zastanowić, będę zatem raz jeszcze negocjował żeby najem za UltraBoxa 4K zamienić na jednorazową aktywację. Jeśli nie uda się to złożę rezygnację. W domu w zasadzie i tak Netflix króluje, C+ i HBO stanowią dodatek, człowiek nie ma czasu żeby non stop przed TV siedzieć ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Powoli kończy mi się umowa (do końca kwietnia 2020) i coraz częściej dzwonią z nc+ odnośnie przedłużenia. Obecnie posiadam:Comfort+ 22,5 zł,Dopełnienie do Extra 10 zł,Canal+ 25zł,Najem dekodera 4K za 15 zł,H2 1,99 zł,History 1,99 zł,Eleven Sports 11,9 zł,Canal+ 4K Ultra HD 10,00 zł,Adventure TV 0,51 zł,SportKlub 0,51 zł. Co w sumie daje 99,4 zł

 

 

Chciałbym pakiet extra+,canal+ (pełny pakiet), canal+ 4K oraz dobrać multiroom. W jakiej najlepszej cenie można dostać wspomniany pakiet? Dziś wysyłam wypowiedzenie.

 

 

Edytowane przez przemek505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, przemek505 napisał:

Witam, 

 

Powoli kończy mi się umowa (do końca kwietnia 2020) i coraz częściej dzwonią z nc+ odnośnie przedłużenia. Obecnie posiadam:Comfort+ 22,5 zł,Dopełnienie do Extra 10 zł,Canal+ 25zł,Najem dekodera 4K za 15 zł,H2 1,99 zł,History 1,99 zł,Eleven Sports 11,9 zł,Canal+ 4K Ultra HD 10,00 zł,Adventure TV 0,51 zł,SportKlub 0,51 zł. Co w sumie daje 99,4 zł

 

 

Chciałbym pakiet extra+,canal+ (pełny pakiet), canal+ 4K oraz dobrać multiroom. W jakiej najlepszej cenie można dostać wspomniany pakiet? Dziś wysyłam wypowiedzenie.

 

 

Jakim cudem Adventure i Sportklub po 0,51 zł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, problem napisał:

 

Jaki dekoder w tej cenie?

Zostawiasz swój czy zmieniasz na nowy?

 

Skoro padło o dekoderze to zapytam.

Przygotowuję się do przedłużenia i będę walczył o wymianę WifiBOX Premium na Ultra 4K.

Rozumiem, że jak pójdę na wymianę do punktu to mogą być różne modele?

Jaki polecacie, jakiego szukać?

 

Mam do Ciebie dwa pytania:

1. Czy próbowałeś wynegocjować dekoder Ultra 4K?

2. Ile kanałów C+ będziesz miał łącznie: 6, 8 czy 10?

Miałem dekoder na własność teraz chcą dać wifi premiumbox za 5zł 

C+ bedzie 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Stef napisał:

Witam,

dzisiejsza oferta,

do tego dorzucony UltraBox 4k za free bez aktywacji.

Jakieś sugestie ?

Wybrane usługi

 

Pakiet Extra+, CANAL+, FOX Play, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR

 

Wybrane promocje

 

Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standa rd C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

 

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 74,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

 

Do kiedy miałeś umowę? Wypowiedziałeś ją?

Będę walczył o to samo plus HBO na 24m za 20 zł

Dostałeś Canal+ 4K? i ich VOD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Stef napisał:

Witam,

dzisiejsza oferta,

do tego dorzucony UltraBox 4k za free bez aktywacji.

Jakieś sugestie ?

Wybrane usługi

 

Pakiet Extra+, CANAL+, FOX Play, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR

 

Wybrane promocje

 

Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standa rd C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

 

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 74,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

 

Za 69,99zł dostaniesz  extra , canal+ 10x , Canal 4K + dekoder 4K 

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Superpremium+

Eleven Sports

HBO GO

Multi Man Pack

MULTIROOM STANDARD

Najem HD Multiroom

Płacę 140,89 zł

Dodają

mistrzowska piłka,

FOX Play

Nat Geo Play

 a zabierają cinemaxy

129 zł czy to dobra cena

109 za pakiet Superpremium+

i 20 za Multi Man Pack

reszta za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mxv1 napisał:

 

Za 69,99zł dostaniesz  extra , canal+ 10x , Canal 4K + dekoder 4K 

Czyli przepłacę raptem 5 zł. Może przeżyję :-)

 

10 godzin temu, problem napisał:

 

Do kiedy miałeś umowę? Wypowiedziałeś ją?

Będę walczył o to samo plus HBO na 24m za 20 zł

Dostałeś Canal+ 4K? i ich VOD?

Umowa wygasła 31.12.19r. Nie wypowiadałem. Mam pełny zestaw C+ razem z VOD.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2019 o 02:24, magda1306 napisał:

Hej Wszystkim,

 

W tej chwili mam Comfort+ za 22,50. Umowa sie konczy w marcu 2020. 
Mozna dostac cos lepszego? Za nizsza cene czy moze ta sama cena z dodatkowym pakietem przez caly czas trwana nowej umowy?

Dzien w dzien dzwonia do mnie z KRK (12 323 6050), ale na razie nie odbieram 

 

DZIENDOBRY,

 

Jak pisalam wyzej moja umowa konczy sie w marcu. Wczoraj telefon z 223586219. Twierdza, ze moga zaproponowac tylko Comfort+ za 26,50 z History i BBC Lifestyle ... nudne te 2 kanaly. 


Da sie wynegocjowac 22,50 plus dopelnienie 10 do Extra+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, magda1306 napisał:

Da sie wynegocjowac 22,50 plus dopelnienie 10 do Extra+?


Jeżeli śledzisz wątek, to powinnaś widzieć, że z tym dopełnieniem ostatnio bywa różnie. Generalnie, to loteria czy dostaniesz. DUK napewno ci nie zagwarantuje utrzymania aktualnie posiadanej ceny. Z różnych źródeł słyszę to samo, odchodzą od dopełnień, w szczególności za dyszkę do comforta za 22,50. To taki paradoks. Oferta programowa ta sama, a cena kilkanaście zeta mniejsza. Na infolinii, jak mantrę powtarzają to samo, żeby zapomnieć o dopełnieniu w kwocie 10pln, do comforta w tak niskiej cenie. Oczywiście nie jest to reguła. Może będziesz miała więcej szczęścia i dostaniesz w tej cenie. Na dzień dzisiejszy marne szanse, ale kto wie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...