Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, ircios napisał:

@Belfer81

Najszybciej Start+ za 9,99 dostaniesz po 31.12.19 przy wznowiwniu umowy. Choć też nie wiadomo. Za duży zjazd ze 180.

 

Rozumie, podpowiesz o co mogę powalczyć (mogę płacić rachunek do 80 zł), a oglądam przeważnie Polską ekstraklasę i jakiś serial na HB Go, chciałbym do tego mistrzowską piłkę i eleven. Co z tego za taką kwotę mogę wynegocjować i czy czekać do 2 stycznia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, C+ekspert napisał:

Najniżej dostaniesz najprawdopodobnie starta jak nowi klienci 0/3 i moga ci zdjąć opłatę za najem dekodera jeśli posiadasz. Znajomemu tak zmniejszyli  pakiet z superpremium do starta 

Wszystko fajnie, tylko o jakich kwotach mogę z nimi o tym rozmawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumie, podpowiesz o co mogę powalczyć (mogę płacić rachunek do 80 zł), a oglądam przeważnie Polską ekstraklasę i jakiś serial na HB Go, chciałbym do tego mistrzowską piłkę i eleven. Co z tego za taką kwotę mogę wynegocjować i czy czekać do 2 stycznia?
Extra z 6C+ za 69.99zł + Eleven 11.90zł lub 7.95zł na 12m, do tego MP gratis i HBO z HBO GO gratis na 5m.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, NobelM napisał:
6 godzin temu, Belfer81 napisał:
Rozumie, podpowiesz o co mogę powalczyć (mogę płacić rachunek do 80 zł), a oglądam przeważnie Polską ekstraklasę i jakiś serial na HB Go, chciałbym do tego mistrzowską piłkę i eleven. Co z tego za taką kwotę mogę wynegocjować i czy czekać do 2 stycznia?

Extra z 6C+ za 69.99zł + Eleven 11.90zł lub 7.95zł na 12m, do tego MP gratis i HBO z HBO GO gratis na 5m.

Czy mam rozumieć, że z premium+ VIP do tego zejdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym zapytać, co mógłbym ugrać, mam w tej chwili pakiet, extra z canal+ ( wszystkie oprócz canal+4k), HBO z HBO go, mini MEN pack, 1x mr i dekoder 4k, za wszystko płacę 119,99zł. Dotychczasowe propozycję to pakiet premium4k, w sumie 3 telefony (1- 135 zł, 2-155 zł i 3-145 zł) oczywiście bez mini MEN pack, umowa do maja 2020, pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, NobelM napisał:
9 godzin temu, Belfer81 napisał:
Rozumie, podpowiesz o co mogę powalczyć (mogę płacić rachunek do 80 zł), a oglądam przeważnie Polską ekstraklasę i jakiś serial na HB Go, chciałbym do tego mistrzowską piłkę i eleven. Co z tego za taką kwotę mogę wynegocjować i czy czekać do 2 stycznia?

Extra z 6C+ za 69.99zł + Eleven 11.90zł lub 7.95zł na 12m, do tego MP gratis i HBO z HBO GO gratis na 5m.

Potem zostanie bez HBO po okresie promocyjnym, bo chce płacić max 80.

 

3 godziny temu, Belfer81 napisał:

Czy mam rozumieć, że z premium+ VIP do tego zejdę?

Niekoniecznie, ale jedt szansa. Musisz próbować Za 80 zł wszystko to cobwymieniłeś to się nie zmieścisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Belfer81: Jak chcesz HBO i HBO GO do końca umowy, to +20zł, ale moim zdaniem lepiej wziąć w gratisie na 5m i potem sobie dobrać za 20zł lub robić co 2 miesiące włącz / wyłącz w ICA.
Zamiast pakietu Extra z 6C+, możesz wziąć Comfort z 6C+ za 59.99zł (zawsze to 10zł taniej). Reszta bez zmian - MP 0zł, Eleven 11.90zł lub 7.95zł na 12m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NobelM napisał:

@Belfer81: Jak chcesz HBO i HBO GO do końca umowy, to +20zł, ale moim zdaniem lepiej wziąć w gratisie na 5m i potem sobie dobrać za 20zł lub robić co 2 miesiące włącz / wyłącz w ICA.
Zamiast pakietu Extra z 6C+, możesz wziąć Comfort z 6C+ za 59.99zł (zawsze to 10zł taniej). Reszta bez zmian - MP 0zł, Eleven 11.90zł lub 7.95zł na 12m.

A jeśli chodzi 6x canal to które są to canały?

 

3 minuty temu, NobelM napisał:

@Belfer81: Jak chcesz HBO i HBO GO do końca umowy, to +20zł, ale moim zdaniem lepiej wziąć w gratisie na 5m i potem sobie dobrać za 20zł lub robić co 2 miesiące włącz / wyłącz w ICA.
Zamiast pakietu Extra z 6C+, możesz wziąć Comfort z 6C+ za 59.99zł (zawsze to 10zł taniej). Reszta bez zmian - MP 0zł, Eleven 11.90zł lub 7.95zł na 12m.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:
Czy da się otrzymać oferte lepszą niż ta co jest dla nowych klientów, tzn.
Extra+, dekoder 4K = 49,99zł (+opłata aktywacyjna 49zł) oferta: https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/extra-4K-24m?dllist=zco

Po rozmowie z Konsultantem, wpierw zaoferował Extra+ za 45zł plus dekoder 10zł = 55zł > 50zł dla nowych... Stwierdził, że potrafi odwzorować tylko to co jest na stornie (wraz z opłatą aktywacyjną) i nie da się obniżyć ceny.
Komuś udało się otrzymać ww zestaw taniej niż dla nowego klienta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że moja aktualna umowa powoli dobiega konca i żłożyłem juz wypowiedzenie na zakończenie jej z dniem 31.01.2020, chciałbym prosić o radę.
Aktualnie posiadam pakiet 
Extra+CANAL+(6)LIVE za 72,50zł
Eleven Sports za 15,90 (przez 12 m-cy byl za 7,95)

Mistrzowska Piłka za 5 zł/m-c

multiroom standard 10zł

Czynsz za najem WifiBox Premium+ 5zł

 

W sumie 108,40/m-c (aktualnie), ale przez wiekszą część umowy - było 100,45zł przy umowie na 15m-cy.

 

Jeśli chodzi o nową ofertę, to jestem zainteresowany utrzymaniem tych pakietów jakie mam i ewentualnie wymianą dekodera na 4K wraz z włączeniem Canal+ 4K.

Przy 2 dotychczasowych rozmowach, jeszcze przed zlozeniem wypowiedzenia, konsultant stwierdzil, ze mam za dobre warunki i nie ma szans ich utrzymac.

Na jaki wg Was pakiet moge liczyć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taki sam

14 minut temu, cavalier napisał:

Na jaki wg Was pakiet moge liczyć.

 

 

Na taki sam za mniejsze pieniądze. Ewentualnie z dekoderem 4k i C+ 4k, też za mniejsze pieniądze niż obecnie płacisz. Napewno przy umowie na 24 m. Przy krótszych kontraktach jest zazwyczaj drożej, choć czasami ceny nie odbiegają od tych umów na 24m. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ircios napisał:

Na taki sam za mniejsze pieniądze. Ewentualnie z dekoderem 4k i C+ 4k, też za mniejsze pieniądze niż obecnie płacisz. Napewno przy umowie na 24 m. Przy krótszych kontraktach jest zazwyczaj drożej, choć czasami ceny nie odbiegają od tych umów na 24m. 

Rozmawiałem właśnie z DUK (chyba - dzwonilem na 12 294 78 79) i zaproponowali mi wlasnie z dekoderem 4k, ale bez C+ 4k, za niecałe 97zł/m/24m i do tego HBO do maja za 0zł.

Konsultant stwierdził, że nie ma szans żeby do tego dac C+4k za 0zł albo żeby obniżyc cene Eleven z 11,90 na 7,95 ("bo ta promocja nie jest podpięta do mojego konta").

Czy to faktycznie najlepsze co da się wycisnąć? Dekoder 4k bez C+4K nie ma za bardzo sensu.

 

BTW, czy orientujesz się czy do tej oferty mogliby dać Netflixa (w wersji na 4 ekrany)? Jesli tak, to w jakich pieniądzach?

Edytowane przez cavalier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...