Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, dajis napisał:

Witam, posiadam comfort za 22,50 plus dopełnienie do extra, płacę 32,50 umowa do stycznia 2020. Wydzwaniają i proponują extra za 44,50 myślę o przejściu na umowę na czas nieoznaczony, w ICA pisze że będzie do zapłaty 36,50. Mam pytanie  ta powyższa cena to dotyczy samego pakietu comfort czy też z dopełnieniem tak jak posiadam do tej pory, po przejściu na czas nieoznaczony?, czy ktoś w ogóle przeszedł na umowę na czas nieoznaczony i płaci tylko 5 zł więcej niż dotychczas?. Opcja nr 2, póki jest jeszcze czas złożyć wypowiedzenie i walczyć tylko o pakiet comfort bez dopełnienia.

Bardzo dobre pytanie. Mam to samo, tylko mam Comfort + MR z dopełnieniem do Extra za 55 PLN.  Po przejściu na czas nieokreślony mam prognozę 58 PLN. Pytanie,  czy tylko za Comfort +MR, czy za to co mam teraz, czyli Comfort +MR+ dopełnienie do Extra???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pawel napisał:

Zobacz w regulaminie dodatku dopełnienia do Extra.Najczęściej jednak cena na okresie nieoznaczonym się nie zmieniała.Jeśli masz za dychę to dalej będzie za dychę. Prognozowana kwota jest jak najbardziej aktualna.Pamiętaj jednak, że umowa na czas nieokreślony to także minusy.

 

Jakie minusy oprócz tego,  że nie ma plusów miesiąca i innych tego typu promocji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

132.89 zł superpremium z multiroom 2x cameleonami i pace pvr umowa na czas nieokreślony a w lipcu jeśli platforma zadecyduje zmuszać mnie do korzystania wyłączenie z ich sprzętu - miesięczne wypowiedzenie i do widzenia :) 

 

Dostęp do canal+ czy hbo  można mieć dziś na wiele sposobów a reszta kanałów to śmieci :) doczekałem się do końca umowy ale nie zaproponowano w umowach okresowych niczego nadzwyczajnego a już tym bardziej nikt nie jest w stanie zagwarantować mi odbioru platformy na własnym sprzęcie - po lipcu 2020 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma oplaty aktywacyjnej + miesiac aktywacyjny nie ma kosztow za pakiet(moga byc za sprzet.)Nie ma okreslonego terminu do ktorego mozesz wznowic umowe(bzdura jest pisanie o 14dniach).Ostatnio widzialem umowe wznawiana 2.5miesiaca po rozwiazaniu.Sa dwa warunki:

 1.niezwrocony sprzet

2. brak windykacji zewnetrznej

Edytowane przez P_Canal+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Abo był do 31.08.2020 r.tj comfort+ 22,50 zł + multirum 15 zł/wifipremium i box+.2 x cameleon /Obecnie w ramach black friday abo przedłużony do 30.11.2021 r

-comfort +       22.50 zł

-9xC+         -     25 zł

-C+4k                   0 zł

-multiroom -      10 zł 

-dekoder 4k/karta cayman/-    10 zł

-dekoder box+/karta cameleon/       0 zł

-3x HBO +GO do 31.04.2020 r   0 zł  /rezygnacja lub inna promocja/         

aktywacja 49 zł

-razem abo 67,50 zł ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa wygasła w sobotę. Dziś przedłużona na 24 miesiące. Comfort+ za 22,50 zł z dopełnieniem do Extra+ do końca stycznia, przy okazji grudzień za darmo. W lutym będę walczył o dopełnienie do Extra+ ;)
Miałem jeszcze propozycję paczki Canal+ za 25 zł na cały okres umowy - może kogoś to zainteresuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...