Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że jeszcze nigdy nie miałem okazji wlaczac opcji dodatkowych proszę o pomoc. 

Chcąc włączyć opcję dodatkową HBO z tej promocji za 0zl do końca roku, kiedy będę musiał ją wyłączyć żebynie naliczyli mi opłat?  31.12 wystarczy?

W którym miejscu się to w ogóle wyłącza? Po zalogowaniu na swoim koncie w sekcji dotyczącej mojej oferty pojawi się ta opcja dodatkowa z możliwością wyłączenia?

 

Z góry dziękuję za podpowiedź. 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kuras_90 napisał:

Jako, że jeszcze nigdy nie miałem okazji wlaczac opcji dodatkowych proszę o pomoc. 

Chcąc włączyć opcję dodatkową HBO z tej promocji za 0zl do końca roku, kiedy będę musiał ją wyłączyć żebynie naliczyli mi opłat?  31.12 wystarczy?

W którym miejscu się to w ogóle wyłącza? Po zalogowaniu na swoim koncie w sekcji dotyczącej mojej oferty pojawi się ta opcja dodatkowa z możliwością wyłączenia?

 

Z góry dziękuję za podpowiedź. 

 

Pozdrawiam 

Jak włączysz sobie te opcje dodakowe  to napisz od razu wiadomość do nc+ z panelu Moje nc+, że prosisz o wyłączenie opcji dodatkowej z dniem 31.12.2019. Jak tak zawsze robiłem - działa. 

  • Dzięki 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30 listopada z wypowiedzeniem. Obecnie Superpremium 2x Pace za 99,99 pln. Propozycja zostawić to samo lub Superpermium 4K za 109,99 pln, lub Extra, 10x Canal+, HBO + HBO GO, kolekcje National i FOX za 89,99 pln, ale nie chcą dać LM za 0 PLN. Czy komuś udało się ugrać w cenie pakietu Extra ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, tweed77 napisał:

Black Week czy tam plus miesiąca jak zwał tak zwał:

 

Paczka HBO z HBO Go do końca roku za darmo.

Paczka Multi Man Pack do końca roku za darmo.

 

Oczywiście pod koniec grudnia należy wyłączyć.

Oba pakiety przytulone :) .Ciekawe czy wzorem lat ubiegłych włączą pakiet Extra+?!

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś Black friday telefon z bok oferta na przedłużenie umowy - super premium 4 k 109,99 + multiroom 10 zł i za dekoder 4k, który już posiadam 15 zł, razem 135 zł, ręce opadają jak szanują swoich abonentów. Nowy klient 139.99 zł w tym 6 miesięcy za 49,99, jakby nie liczyć nowy ma lepiej, chyba bardziej upaść nie można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem dziś włączyć HBO i MMP na umowie, która kończy się z końcem grudnia. Jest na niej Comfort z dopełnieniem do Extra i C+ za 57,50 zł. Od stycznia 61,50 zł. Jako że tych dodatków nie chcieli mi włączyć ponieważ "do końca umowy jest zbyt mało czasu by skorzystać z takiej promocji" poprosiłem o przełączenie do DUK. I tu dowiedziałem się, że takiego pakietu nie ma (!), potem że nie powinno być, 69,99 zł za to samo to max co wyjątkowo nieuprzejmy konsultant "mógł" zaproponować. Umowa nie jest wypowiedziana. I na przedłużenie szczególnego parcia nie ma.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Dzwonił Kraków, umowa przedłużona

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, CANAL+4K ULTRA HD 0 zł/m, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Filmbox Pack 0 zł 1m, Fox Play 0 zł, NAT GEO PLAY 0 zł, Multiroom Standard 49 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBOX+ 4K 0zł dla Abonentów

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 91,89 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił Kraków, umowa przedłużona

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, CANAL+4K ULTRA HD 0 zł/m, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Filmbox Pack 0 zł 1m, Fox Play 0 zł, NAT GEO PLAY 0 zł, Multiroom Standard 49 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBOX+ 4K 0zł dla Abonentów

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 91,89 zł

Anonimizuj dane osobowe i wrzuć screen, bo mało wiarygodne.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...