Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ircios u mnie nie chcieli zejść z tego. Pod koniec ponad 30-minutowych negocjacji proponowałem wariant z oferty dla nowych, gdzie zapłacę 49 zł aktywacji i mam go za 0, no ale nie udało się. Zależało mi na obniżeniu rachunków, uwzględniając opłatę za MP mam 13 zł niższy abonament, może być. Miałem plan poczekać do Black Friday, ale przekonał mnie chyba też brak przepychanki o zostawienie starego MR, bo wiele osób mówi, że mają z tym problemy. Mam do wyboru, albo w ciągu 7 dni odbiorę dekoder 4K i +5 zł do rachunku, albo zostaję przy obecnym i mam 109,99 zł. Koledze @mcdjtk gratuluję wyciśnięcia oferty do maksimum.

 

c.png

 

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 z ł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99  zł

 

Co sądzicie? Koniec umowy 31.12.2019 wypowiedzenie wysłane wczoraj jeszcze nie dostali. Dzisiaj otrzymałem taką ofertę. Dekoder mam ich stary pace tutaj widzę że jakiś ultrabox, nie zależy mi na MR. Da się coś lepiej?

Edytowane przez adamkas
nie dopisałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca listopada, wypowiedziana. Do tej pory Start za 17.5. Dzisiaj przedłużyłem:

- Comfort+ za 22.5 zł

- Dopełnienie do Extra do końca grudnia za darmo

- Canal+ do końca lutego za darmo

- HBO z HBO GO do końca stycznia za darmo

- Multiroom po Cyfrze dalej za darmo na całą umowę

- Wifi Premiumbox+ i jakiś drugi stary Sagemcom HD dalej za darmo na cały okres umowy

- Umowa na 24 miesiące. Dzisiaj już kanały świeca. Dzięki za pomoc i do usłyszenia za dwa lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYBRANE USŁUGI:
Wybrane usługi    Pakiet Superpremium+, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje    Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)    od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 104,99  zł

Czy można wynegocjować coś więcej w tej  cenie?

Pozdrawiam Szanowne Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie
Przede mna końcówka umowy z nc+ - 30.11.2019, wypowiedzenie zostało wysłane, nie rozmawiam na razie z konsultantami.


Obecnie posiadam w jednej cenie:
Pakiet Superpremium+
Filmbox Pack
HBO GO
Eleven Sports
Najem PVR
Multiroom Standard 2x cameleon


Nie interesuje mnie 4k, nie interesuje mnie wymiana sprzętu (dekodera PACE oraz kart cameleon)

.

Obecna cena: 116,89 z tym że umowa przez pierwsze 3 miesiące była za 0 zł więc jakby sumując to 24 miesiące były po 99,00 zł.

 

Jakie oferty otrzymaliście na te warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Wczoraj dostałem propozycję na przedłużenie umowy:

 

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, 
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 114,99 zł/m oraz za 129,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 134,99  zł

 

+ 10 PLN/miesiąc jeżeli wybiorę dekoder 4K. (bez dopłaty przy starym turbo box)

Jak przeliczyłem wszystkie koszty (aktywacje, najmy dekodera i 2xMR)  - to niestety jest drożej niż gdybym brał jako nowy klient w aktualnej promocji. (różnica 80 PLN na całej umowie przez 24 miesiące).

Pakiet mi odpowiada, lecz cena nie. 

1. Myślicie, że jest szansa na lepsze warunki/ile można urwać , gdy wyślę wypowiedzenie? Umowa do 31.12.2019

 

2. Czy ktoś może wytłumaczyć mi zapis promocji (to co wytłuszczone): 

Superpremium+ 4K za 114,99 zł/m oraz za 129,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złożyłem wypowiedzenie z końćem miesiąca... dzisiaj odebrałem w końcu telefon z Krakowa .. chyba z 15 razy się dobijali. propozycja to:

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzows ka Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 81,89  zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, koxownia napisał:

Witam.

 

Wczoraj dostałem propozycję na przedłużenie umowy:

 

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, 
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 114,99 zł/m oraz za 129,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 134,99  zł

 

+ 10 PLN/miesiąc jeżeli wybiorę dekoder 4K. (bez dopłaty przy starym turbo box)

Jak przeliczyłem wszystkie koszty (aktywacje, najmy dekodera i 2xMR)  - to niestety jest drożej niż gdybym brał jako nowy klient w aktualnej promocji. (różnica 80 PLN na całej umowie przez 24 miesiące).

Pakiet mi odpowiada, lecz cena nie. 

1. Myślicie, że jest szansa na lepsze warunki/ile można urwać , gdy wyślę wypowiedzenie? Umowa do 31.12.2019

 

2. Czy ktoś może wytłumaczyć mi zapis promocji (to co wytłuszczone): 

Superpremium+ 4K za 114,99 zł/m oraz za 129,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L

 

 

Superpremium 4K 109 zł/msc - możesz wywalczyć, 2 x MR - 10 zł/ms  - tutaj nic nie zrobisz - nie rabatują MR.

129 zł - będzie po zakończeniu umowy wyznaczonej. Dekoder różnie dają ja mam za 10 zł msc - niektórym dają za 5 zł msc - niektórym rabatują na 0 zł. 

 

Ja za ten sam pakiet płacę 139 zł - nowy klient za ten pakiet płaci 169 zł

Edytowane przez wilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla zorientowanych w sprzecie. Obecnie mam multiroom (w bezpłatnej dzierzawie Pace 500 Gb + moj stary sagemcom, stanowiacy moja własność). Przy przedłużeniu proponują mi wymiane Pace'a na jakis ich superodbiornik 4K z opłata miesięczna 5 pln. Konsultant mowił, ze konieczna bedzie wymiana jednej karty - tej do nowego tunera, natomiast stara karta w sagencom'mie ma pozostac.  Czy taka konfiguracja jest mozliwa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie modułu to jeszcze jedno pytanie od siebie dorzucę.

Chodzi mi o to czy wymienią mi kartę cameleon na kartę cayman albowiem posiadam taki moduł w szufladzie od czasu Mundialu i czy będzie to działać?

Ewentualnie chciałabym spróbować umieścić w tym module obecną jedną z dwóch kart cameleon i czy to będzie świecić czy też istnieje obawa pozyskania FEDEC?

Będę wdzięczna za odpowiedź.

Edytowane przez sillesianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2019 o 12:59, adrianbol napisał:

w tym temacie jestem zielony

teraz mam

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE

Teraz mam 

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE

Eleven Sports        
MISTRZOWSKA PIŁKA

Witam

Czy jest to dobra oferta?

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 81,89  zł 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wilos napisał:

Superpremium 4K 109 zł/msc - możesz wywalczyć, 2 x MR - 10 zł/ms  - tutaj nic nie zrobisz - nie rabatują MR.

129 zł - będzie po zakończeniu umowy wyznaczonej. Dekoder różnie dają ja mam za 10 zł msc - niektórym dają za 5 zł msc - niektórym rabatują na 0 zł. 

 

Ja za ten sam pakiet płacę 139 zł - nowy klient za ten pakiet płaci 169 zł

OK. Ale nowy klient ma przez 6 miesięcy rabat 90 PLN. W sumie 540 PLN. Co sprawia że całkowite koszty dla nowego klienta przez 24 miesiące wynoszą w przybliżeniu 3400 PLN, a w mojej ofercie przedłużenia umowy 3480 PLN. Absurd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...