Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, adrianbol napisał:

w tym temacie jestem zielony...

         

Jesteś zielony, bo nie zadałeś sobie trudu z czytaniem. Prawie na każdej stronie jest podana cena tego zestawu. W Twoim przypadku możesz spróbować ugrać jeden MR za free.  Swojego czasu była taka możliwość.  Próbuj. 

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Umowa do konca pazdziernika. Wypowiedzenie zlozone.

Od miesiaca juz wydzwaniaja.

 

Interesuje mnie najtanszy pakiet z 10xCanal+.

Wyczytalem gdzies z poprzednich postow ze gola z 10xC+ mozna zagnarc za 50zl. Kto potwierdzi ?

 

Wlasnie mialem telefon z informacja zeby zwrocil dekoder w listopadzie i czy moga mnie jeszcze jakos zatrzymac, powiedzialem co chce to ponoc najtansza oferta za 10xC+ to 64,99zl - podziekowalem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy na dzień dzisiejszy pójdzie ugrać coś takiego:

Comfort 22.5

Canal+ 25zl

Multiroom za 0 (stare dwie karty)

 

Ktoś miał coś podobnego i udało mu się jeszcze dobrać do tego mistrzowską piłkę? Jest tak to za ile?

Edytowane przez prz3m3k1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączę się do dyskusji. Wczoraj byłem zapewniany przez konsultanta, że Eleveny mam w cenie 7,95 zł. Po 12 miesiącach powinienem się przypomnieć i przedłużyć tą ofertę na identycznych warunkach. Pytałem dla pewności kilkukrotnie, czy te warunki nie będą zmienione po 12 miesiącach i dostałem zapewnienie że tak się nie stanie.

Dzisiaj dostaję informację mailową w ofercie, że po 12 miesiącach opłata wynosić będzie 15,90 zł do czasu dezaktywacji.

 

Jak to jest w praktyce - orientuje się ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, piotr77sat napisał:

To będzie pewnie co proponują Extra +10* Canal 79.99
Eleven 7,95- 11,90
Mistrzowska Piłka jest za 0 złotych przy przedłużeniu, HBO też pewnie za 0 później wyłączenie. Multiroom 2*10. Tylko jaki sprzęt posiadasz od nich?

turbo dekoder i sagem-multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, horror_szol napisał:

Włączę się do dyskusji. Wczoraj byłem zapewniany przez konsultanta, że Eleveny mam w cenie 7,95 zł. Po 12 miesiącach powinienem się przypomnieć i przedłużyć tą ofertę na identycznych warunkach. Pytałem dla pewności kilkukrotnie, czy te warunki nie będą zmienione po 12 miesiącach i dostałem zapewnienie że tak się nie stanie.

Dzisiaj dostaję informację mailową w ofercie, że po 12 miesiącach opłata wynosić będzie 15,90 zł do czasu dezaktywacji.

 

Jak to jest w praktyce - orientuje się ktoś?

Jesli Cię zapewniał to zgłoś reklamację niech odsłuchają rozmowę. Ja zostałem poinformowany że po 12 miesiącach będzie wyższa kwota lub będę mógł zrezygnować. Zadzwoniłem i powiedziałem że jeśli jest za 7.95 to przedłużam, jak nie ma to proszę o wyłączenie. Bez problemu się znalazło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2019 o 12:19, piotr77sat napisał:

Za 99.99 masz pakiet Superpremium + , który zawiera Cinemax, lub Superpremium 4k, który posiada Filmbox, Eleveny, CANAL + 4k, HBO Go ale bez Cinemaxa lecz koszt to 109.99. Jezeli

interesuje Cię Dekoder 4k to dodatkowo kosz aktywacji 0-49 złotych i najem 0-10 zł. Jeżeli z twojej strony nie ma zainteresowania 4k to narazie zostań przy Cameleonach.

 

 

Piotrze ale jak dojdzie do tego HBO HBO+GO to będzie pewnie koło 130 zł?

Edytowane przez gregiop
Zmiana nazwy usługi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, prz3m3k1 napisał:

Mam pytanie czy na dzień dzisiejszy pójdzie ugrać coś takiego:

Comfort 22.5

Canal+ 25zl

Multiroom za 0 (stare dwie karty)

 

Można ugrać z użeraniem się z konsulami schodząc z wyższego pakietu. Jeśli ktoś ma Comfort w tej cenie, to raczej nie ma problemu.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem taką propozycję. 
Ciekawa sprawa przy przedłużeniu z możliwością dwóch opcji:
1. pakiet Extra + w cenie 69,99 zł + Eleveny 11,95 + MP 10 zł
 
lub
 
2. pakiet Extra + w cenie 79,99 + Eleven 7,95 zł + MP 10 zł
 
Wybrałem drugą, tańszą opcję plus dodatki i dekoder Wifi Box (mam obecnie 2 x Sagecom). W porównaniu do obecnej oferty (81,89 zł) otrzymałem za 6 zł MP oraz nowy dekoder.
 
Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM HD
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 86,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kole kcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem Box+ w cenie 0 zł/m bezpł. uż. dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 87,94  zł
 
Równo o 10zł za dużo za ten zestaw.
Włączę się do dyskusji. Wczoraj byłem zapewniany przez konsultanta, że Eleveny mam w cenie 7,95 zł. Po 12 miesiącach powinienem się przypomnieć i przedłużyć tą ofertę na identycznych warunkach. Pytałem dla pewności kilkukrotnie, czy te warunki nie będą zmienione po 12 miesiącach i dostałem zapewnienie że tak się nie stanie.
Dzisiaj dostaję informację mailową w ofercie, że po 12 miesiącach opłata wynosić będzie 15,90 zł do czasu dezaktywacji.
 
Jak to jest w praktyce - orientuje się ktoś?
To jak to jest, z jednej strony piszesz, że masz się przypomnieć, a z drugiej, że masz zapewnienie, że warunki po 12m będą takie same (czyli automatem)?
W praktyce przy tej ofercie (Eleven na 12m za 7.95zł), najpóźniej w ostatnim 12tym miesiącu, trzeba dzwonić i albo wyłączyć pakiet, albo negocjować za 7.95zł na kolejne miesiące (nie zawsze dają). A jak się nie zadzwoni to w 13 miesiącu zapłacisz 15.90zl.
Mam pytanie czy na dzień dzisiejszy pójdzie ugrać coś takiego:
Comfort 22.5
Canal+ 25zl
Multiroom za 0 (stare dwie karty)
 
Ktoś miał coś podobnego i udało mu się jeszcze dobrać do tego mistrzowską piłkę? Jest tak to za ile?
Pójdzie ugrać, ale MP wtedy za 20zł (lub włącz/wyłącz cyklicznie za 30zł na 2m).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mxv1 napisał:

Nawet przy opcji superpremium+ za 129zł?

Tak, i też ryzykowne. Taka oferta może pojawić się po rozwiązaniu umowy, jak nie trafisz wcześniej na odpowiedniego konsula.

 

@SPIDERBITE54

Bo im się nie chce? Bo nie masz zaznaczonych zgód marketingowych? Itd...

Mamy zgadywać?

Sam zadzwoń.

 

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:)
Wypowiedzenie złożone ponad miesiąc temu umowa do listopada dlaczego nie dzwoną z ofertą??
Jeszcze jest sporo czasu. A jak chcesz, żeby było szybciej, to sam zadzwoń i powiedz na jakich warunkach chcesz przedłużyć. Z doświadczenia podpowiem, że ostatnimi czasy, nie ma znaczenia kto do kogo pierwszy zadzwoni, tylko na kogo się trafi po drugiej stronie słuchawki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od jakiegoś czasu jadę na umowie na czas nieokreślony, mam extra + 6c+ , eleven, multirom po cyfrze , 2x pace. Płacę 92,80.

Wiesza mi się jedne pace ale mi go w punkcie nie chcą wymienić bo mówią że ten typ tak ma, wiec wypowiedziałem dziś umowę. 

 

Przedłużył bym tą umowę, ale czy da się wymienić jednego z Pace na jakiś cywilizowany dekoder z dyskiem, zachowując multiroom po cyfrze i mieć go za 0 zł i dekodery za zero? To priorytet. 

Do tego Extra +, 6 x C+, MR, Eleveny, Mistrzowska Piłka za 81,89zł. - ktoś kilka stron wcześniej pisał że dostał coś takiego, to by mnie urządzało. 

 

Edytowane przez m.sta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zapytanie: jest szansa wyrwania comfort + za 22,50zl (jestem na wypowiedzeniu) a zarazem wymianę dekodera na jakikolwiek inny bez czynszu? 

Jakikolwiek inny nie zależy mi na konkretnym modelu - ten co mam czyli czarno biały najtańszy jest tak dziadoski, że jeżeli mi nie wymienia w cenie to z tyljo tego powodu jestem w stanie przejść do Polsatu. Częstotliwość zawieszania się, czas reakcji i problematycznoac to masakra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Umowa do konca pazdziernika. Wypowiedzenie zlozone.

Od miesiaca juz wydzwaniaja.

 

Interesuje mnie najtanszy pakiet z 10xCanal+.

Wyczytalem gdzies z poprzednich postow ze gola z 10xC+ mozna zagnarc za 50zl. Kto potwierdzi ?

 

Wlasnie mialem telefon z informacja zeby zwrocil dekoder w listopadzie i czy moga mnie jeszcze jakos zatrzymac, powiedzialem co chce to ponoc najtansza oferta za 10xC+ to 64,99zl - podziekowalem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...