Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj rozmawiałem z DUK z Krakowa. Mam teraz moduł własnościowy i Start 19.90, C+25 zł i C+4k 0zl. Oferta 22.50 za comfort, 25 zł za C+, do tego extra i hbo do końca września, tylko nie chcieli dać C+4k, że tylko na ich dekoderze. Dlatego nie przyjąłem. Zobaczymy co dalej. Czy dostał ktoś c+4k na module za darmo na 24 miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Umowa do 31 grudnia 2019

Obecnie płacę 114.99 

I posiadam extra + canal+ jak również multiroom 20 zł (2 dekodery) i 5 zł najem wifi premiumbox +

Wypowiedzenie złożone. 

I pytanie do Państwa czego mogę się spodziewać jak najwięcej mogę zbić cenę? 

Zależy mi na canal plus (liga angielska przede wszystkim jak również mistrzowskiej piłce) 

pakiet comfort + raczej by wystarczył 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy na Twoim miejscu nie zawracałbym sobie głowy przedłużeniem. Jest sezon ogórkowy, a Ty masz jeszcze 5 miesięcy. We wrześniu nc+ zmienia nazwę.  W zwiazku z tym, być może pojawią się nowe atrakcyjne oferty, a najlepsze oferty są w okreśnie przedświątecznym i światęczno noworocznym.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś z nc+ to czyta to weźcie się za siebie.

Wczoraj telefon z działu promocji, pracownik pragnie poinformować abym pamiętał o zdaniu sprzętu równo za pół roku. Na pytanie czy nie dzwoni przedłużyć umowy, odpowiada nie, tylko przypomina aby zdać sprzęt. Dodam że mam VIP+MAX.

Edytowane przez g0nz0s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną umowę wypowiedziałem. Teraz czas na drugą.
Czy ktoś przy przedłużeniu otrzymał mistrzowską piłkę za 0 zł. DUK 10 zł i tyle.

W dniu 3.08.2019 o 10:39, jozekfcl9 napisał:

Witam 

Umowa do 31 grudnia 2019

Obecnie płacę 114.99 

I posiadam extra + canal+ jak również multiroom 20 zł (2 dekodery) i 5 zł najem wifi premiumbox +

Wypowiedzenie złożone. 

I pytanie do Państwa czego mogę się spodziewać jak najwięcej mogę zbić cenę? 

Zależy mi na canal plus (liga angielska przede wszystkim jak również mistrzowskiej piłce) 

pakiet comfort + raczej by wystarczył 

 

Ja za extra +, canal+ 8 szt, jak również multiroom i dwa dekodery s tary menpack płacę 85 zł.

Edytowane przez gieroj09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, gieroj09 napisał:

Jedną umowę wypowiedziałem. Teraz czas na drugą.
Czy ktoś przy przedłużeniu otrzymał mistrzowską piłkę za 0 zł. DUK 10 zł i tyle.

Ja za extra +, canal+ 8 szt, jak również multiroom i dwa dekodery s tary menpack płacę 85 zł.

Świetna cena taka by mnie satysfakcjonowała tylko pytanie czy jest to możliwe bo z tego co czytam na forum najlepiej  extra+ z canal + dają za 69.99 zł plus multiroom 2 dekodery dodatkowe 20 zł a z nich chyba nie da się zejść z ceny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gieroj09 napisał:

Jedną umowę wypowiedziałem. Teraz czas na drugą.
Czy ktoś przy przedłużeniu otrzymał mistrzowską piłkę za 0 zł. DUK 10 zł i tyle.

Ja za extra +, canal+ 8 szt, jak również multiroom i dwa dekodery s tary menpack płacę 85 zł.

Po wypowiedzeniu umowy Mistrzowska pilke predzej czy pozniej dostaniesz za 0zl.Z tego co ktos wczesniej tu pisał juz nie daja starego man packa tylko wciskaja nowego 15zl drozszego. IMO warto rozwazyc w opcje Multi Man Packa z eleven za 25zl (o ile te tresci Cie interesuja :))

Edytowane przez hubson
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge zrozumiec niezadowolenie  po utracie praw sportowych.Rozumie niezadowolenie, ze zagorzali fani pko ekstraklasy musza doplacac chore pieniadze za 2kanaly z powtorkami meczow i podobno jakims dodatkowym studiem analiz meczowych(jakby bylo co analizowac w ich grze?).Nie rozumiem natomiast dlaczego ludzie nie czytaja umow....

Edytowane przez hubson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie zapewnić Mistrzowską Piłkę przed startem 4 rundy el. LM. Dotychczas miałem Extra+, 10 C+, Eleveny za ok. 105zł. Umowa do końca października. Początkowo chciałem jedynie tę MP, ale nawet tego nie chciano mi dodać w ramach obecnej ceny, każda propozycja to było bodaj +10zł. do aktualnego rachunku oraz dodatkowo FOX PLAY i Nat Geo czy coś (tak, tego też na ten moment nie posiadam). O dekoderze 4K nawet nie chciano słyszeć. Poszło wypowiedzenie. Dzień później telefon i na pytanie dlaczego odchodzę powiedziałem o fiasku negocjacji. Mają dzwonić we wtorek, prawdopodobnie z dołączeniem tej wyżebranej MP. Wątpię jednak aby coś zmieniło się w kwestii dekodera.

Toteż zainteresowałem się usługą Orange Love i po rozmowie z ich konsultantem nie mam już takiego parcia na przedłużanie tutaj. W Orange miałbym nieco uboższą ofertę podstawową kanałów, których raczej się nie ogląda + pożądane C+, Eleven, MP i opcję dokupienia pozostałych Polsatów za dyszkę. Rozdzielając wszystkie usługi, cenowo wyszłoby podobnie jak w nc+, także byłbym wciąż otwarty na ofertę nie do odrzucenia. Jak sobie przeglądam tutejsze posty, to ludzie miewają korzystniejsze warunki. W jednym z punktów pan z nc+ wręcz powiedział mi, że w mojej ofercie dekoder 4K to mus i on by nie przystał na propozycję bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanie co do waszych doświadczeń z przedłużaniem umowy. Lepiej poczekać na ich telefon ich propozycje, czy lepiej samemu dzwonić i dyktować im swoje warunki? W sensie chodzi mi o to w jakim wypadku dostaniemy korzystniejszą ofertę. Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

do tej pory: Extra+ (6C+) 69,99,- Eleveny 11,90,- MR, najem, dzierżawa terminala 0,- + MP (włącz/wyłącz) = 81,89 zł/m-c

 

Dzisiaj telefon i oferta Extra+ (6C+) 79,99zł, Eleveny 7,95 na cały okres, MP na cały okres trwania umowy za 0zł = 87,94 zł/m-c, do tego HBO + HBO Go na 6 m-cy za darmo, oraz NC+ GO i pakiet FOX i Nat.Geo na cały okres trwania umowy za darmo. Szczerze mówiąc? Chyba lepszej oferty nie mogłem oczekiwać. Jasna sprawa, że zrabatował mi Eleveny i MP podnosząc pakiet C+ o dyszkę, ale dzięki temu w przyszłości będę próbował wrócić do poprzedniej ceny.

 

Na dodatek korzystając z okazji i świetnego konsultanta (mega miły, rzeczowy, konkretny - oby takich jak najwięcej, a szczerze mówiąc z wieloma już rozmawiałem ostatnio) wymiana obu starych dekoderów Pace i Sagemcom na WifiPremium Boxa płacąc dodatkowo 15 zł/m-c. Zatem suma -> 102,94 zł/m-c. I tak samo przy kolejnym przedłuzeniu możliwość zrabatowania tych dekoderów do 0. Chyba więcej nie mogłem ugrać?

 

Dodam, że poprzednie oferty z ato samo oscylowały w granicach 110-115-125zł m/c !

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że jesteś zadowolony (to jest najważniejsze) ale, tak już w sumie sam wspomniałeś, 6C+ z Extra+ o 10zł za dużo, tak samo opłata za WiFi Premiumbox+ przynajmniej o 10zł za dużo (trzeba było brać dekoder 4k jak już chciałeś tyle płacić za dekoder).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...