Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, NobelM napisał:

Oba Eurosporty są w pakiecie Extra+. W pakiecie Comfort+ jest tylko Eurosport 1 (możesz dobrać Eurosport 2 za 5zł/m do tego pakietu).

Dzięki. Już coś drgnęło. Ludzie walczą o 2,50 PLN zniżki,a za chwilę się okazuje,że trzeba 5 PLN dopłacić.  Jeszcze może jakieś perełki ktoś wie?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

dziś oferta

wymiana dekodera 4k za 0 zł

i miesiecznie 0 zł

Ekstra+ 6 canal+ -79,99 zł

Mistrzowska piłka - 0 zł

Multiroom -10 zł

Eleven 7,96 zł na rok pozniej 15 zł

 

moje pytanie czy można wycisnać coś jeszcze za kwotę 88 zł

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ z 6xC+ dają standardowo za 69,99zł. Czyli masz "ukrytą" opłatę 10zł za dekoder 4K.

Zagadaj o pakiet Extra+ z 8xC+ w cenie 79,99zł. Przy pełnej paczce C+ będziesz miał dostęp VOD na dekoderze 4K. I powinni dać Ci za darmo kolekcję Fox Play i National Geographic Play.

Zapytaj o darmowe HBO na kilka miesięcy.

Edytowane przez tombik87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawel napisał:

Trudno powiedzieć jakie perełki masz na myśli.

 Pakiet Extra+ to kilkanaście dodatkowych kanałów w porównaniu z Comfort+. Sam Eurosport 2 pewnie mało kto dokupuje jak za 5 zł więcej można mieć dopełnienie do Extra+.

Chodzi mi wyłącznie o różnicę między Comfortem,a tym co nazywają teraz Nowym Comfortem. Jak to tylko te dwa śmiecie  to pikuś.

Edytowane przez Stasio777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poda ktoś numer do DUK w celu przedłużenia umowy bo kończy się z końcem miesiąca ,a zero konkretnych telefonów i sam postanowiłem się zapytać  co proponują .

 

Obecnie mam extra+ 52.50zl + MR 10zl

ktos z forumowiczów miał podobna ofertę , co mogę przy pakiecie extra negocjować ? Chciałbym extra + 44,90 i do tego dekoder 4k za 0zl , ale to chyba nierealne do uzyskania .

pozdrawiam

Edytowane przez adam93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie jak jest z nową ofertą dla starych abonentów na CANAL+ 4K za darmo na 12 mcy, + dekoder 4k na 12mcy za 10zł?

Takie promo przyszło emailem dziś do mnie.

Będę mógł się z tego wypisać po 12 miesiącach i wyłączyć CANAL+4K ze zwrotem dekodera i powrotem do obecnego pejsa?

https://ncplus.pl/canal-plus-4k-ultra-hd

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
dziś oferta
wymiana dekodera 4k za 0 zł
i miesiecznie 0 zł
Ekstra+ 6 canal+ -79,99 zł
Mistrzowska piłka - 0 zł
Multiroom -10 zł
Eleven 7,96 zł na rok pozniej 15 zł
 
moje pytanie czy można wycisnać coś jeszcze za kwotę 88 zł
 
pozdrawiam
Kanał C+4k proponowali?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

nie, a można wyrwać canal 4k za zero zł ?

i na ile HBO daja za free przy umowie 24 mies?

 

dzis jeszcze jedna propozycja

ekstra+ i multiroom za 54,99 zł

 

pozdrawiam

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SowaLdz napisał:
Witam
nie, a można wyrwać canal 4k za zero zł ?
i na ile HBO daja za free przy umowie 24 mies?
 
dzis jeszcze jedna propozycja
ekstra+ i multiroom za 54,99 zł
 
pozdrawiam

Można. HBO za free dają nawet na 6m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.

Umowa do końca listopada 2019. Na stanie 2 cameleony, bez dekoderów pakiet Superpremium oraz HBO GO za 99,99 miesięcznie. Od marca dopadło mnie zacinanie się obrazu podczas nagrywania innego.

Chciałem przedłużyć umowę i wymienić tylko 1 cameleona na caymana  z dekoderem wifi premiumbox. Dzwoniłem pod krakowski numer DUK- powiedziano mi że OK, ale cena 104,99 do listopada 2021- pozostanie (przynajmniej na razie)  1 cameleon i wifi premiumbox z caymanem.

Co sądzicie? Warto?  Ktoś ćwiczył taką zamianę/przedłużenie umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (01/19)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 74,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

 

Warto ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2017 o 12:37, lipton napisał:

"Superpremium+ 104,99 zł 24m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł 12 i 11,90 zł/m dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 10zł dla Abonentów, nc+go TV HBO GO 5 zł/m dla Abonentów (2), Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów"

 

Czeka na mailu do akceptacji, na 24m. Można chyba było utargować jeszcze 5 zł na Superpremium. W porównaniu do poprzedniej umowy, 11 zł taniej + Eleveny i Kino Świat. W wybranych usługach widnieje jeszcze "Filmbox Pack", o którym konsultant nic nie wspominał. Muszę zerknąć do umowy i zobaczyć, na jakich zasadach ta paczka.

 

Witam. Kończy mi się umowa, 2 lata temu udało mi się wynegocjować powyższy pakiet za 137 zł. Chciałbym zostać przy obecnym pakiecie (ewentualnie zrezygnować z Kino Świat) + otrzymać Mistrzowską Piłkę. Widziałem na poprzednich stronach, że taki pakiet można dostać za + - 115 zł. Czy w moim przypadku udałoby się zjechać ze 137 do 115, dostając dodatkowo Mistrzowską Piłkę czy to jednak zbyt duży zjazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lukasz1985 napisał:

Witam czy komuś udało się wymienić stary multiroom po cyfra plus na nowy z dekoderem 4k i z drugim jakimś zeby też miał nagrywarke

Nie ma do MR od ITI dekodera PVR. 

7 godzin temu, arzak napisał:

Może ktoś wie jak jest z nową ofertą dla starych abonentów na CANAL+ 4K za darmo na 12 mcy, + dekoder 4k na 12mcy za 10zł?

Takie promo przyszło emailem dziś do mnie.

Będę mógł się z tego wypisać po 12 miesiącach i wyłączyć CANAL+4K ze zwrotem dekodera i powrotem do obecnego pejsa?

https://ncplus.pl/canal-plus-4k-ultra-hd

Nie ma powrotu do Pejsa. Zostajesz z tym co weźmiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adam93 napisał:

SowaLdz 

 

extra + MR za 54,99zł bez dekodera 4k ?

O dekoderze dziś nic nie wspominał tylko do oferty wczesniejszej namawiał mnie mocno na dekoder 4k za free

 

dziś też dostałem maila:

 

Drugi dekoder do końca listopada W PREZENCIE!*  middle-dot-2x18.png  
 
 

Multiroom Standard HD to zestaw od 2 do 6 dekoderów, w tym jednego dekodera z wbudowanym dyskiem twardym (PVR). Usługa zapewnia dostęp do aktualnie posiadanej oferty na kilku dekoderach. Podłączając dekoder do internetu usługa nc+ GO TV z bogatą biblioteką filmów, programów i seriali, będzie dostępna na każdym dekoderze w sieci.

Oferta dostępna dla Abonentów korzystających z dekodera typu: turboBox+, mediaBox+, WiFi Premiumbox+ lub 4K UltraBOX+

*Po okresie promocyjnym 10zł/mies. za każdy Sprzęt Uzupełniający. Zobowiązanie do końca okresu oznaczonego Umowy. Szczegóły w warunkach promocji dostępnych na ncplus.pl

 

 

pozdro

Edytowane przez SowaLdz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...