Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja umowa kończy się w sierpniu a telefonami molestują mnie już od pół roku. Na szczęście można te wszystkie próby połączenia poblokować albo w telefonie albo odpowiednią aplikacją. Do tego wysłali mi jeden list, że już kończy się promocja. Kiedyś w punkcie proponowali mi przedłużenie mojej umowy (obecnie Comfort 22,50zł) na 25zł gdzie za 26,90zł mam bez umowy po okresie wygaśnięcia. Niby mogą to podnieść ale najwyżej oddam wtedy zaraz dekoder i nara. Na pewno wcześniej niż kilka dni przed końcem umowy nie zamienie z nimi nawet słowa. Jak człowiek ma problem podczas trwania umowy np. z dekoderem to mają człowieka w doopie. 5zł za zgody markietingowe nie oznacza, że muszę z kimkolwiek gadać o [beep]ołach, bo tak można nazwać te super oferty gdzie proponują wyższą kwotę za ten sam pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

do 31 maja posiadam umowę Extra+ za 52,50zł + MR za 10zł . Dostaje mnóstwo telefonów to samo tylko ,ze extra+ za 54,90zł . Wypowiedzenie wysyłam dziś i będę czekał na telefon cały czas tłumacze ,ze interesuje mnie extra+ za 44,90zl MR za 10zl oraz nowy dekoder 4k 5zl/msc ewentualnie 10zl.

Waszym zdaniem jest to do dostanie może warto jeszcze się o coś starać ?

Edytowane przez adam93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś proszę o podpowiedź czy można coś więcej?

 

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Opłata najem 4K UltraBox+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł /m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem 4K UltraBOX+ w cenie 10 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 101,89  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w tej chwili suprepremium, umowa przeszła na czas nieokreślony.

 

Ponieważ dotarło w końcu do mnie, że przez ostatnie dwa lata wszystkie kanały C+ włączyłem raptem kilka razy, a najczęściej chyba korzystałem z HBO Go, chciałem przejść na najniższy pakiet zawierający właśnie HBO oraz ewentualnie programy dla dzieci - wybrałem Extra+ z HBO - dla nowych klientów jest umowa na 18 miesięcy i 59 PLN przez 6 miesięcy (potem 69 PLN), HBO go po 6 miesiącach +10 (czyli łącznie 79, z opłatą za dekoder - 84 PLN)

 

Rozmawiałem dzisiaj i zaproponowali mi umowę na 24 miesiące z kwotą 84.99 na cały okres umowy. Z zostawieniem mojego już kilkuletniego Mediaboxa... jutro jadę składać wypowiedzenie umowy w punkcie - czy jest szansa na jakąś lepszą ofertę, jak wypowiedzenie do nich dotrze? Czy też już szykować się na podpisanie umowy jako nowy klient w przyszłym miesiącu? Niby to nie jest najgorszy pomysł - zawsze te 120 PLN w kieszeni i nowszy dekoder oraz krótsza umowa, ale zawsze trochę szkoda tych nagrań na starym dekoderze... meh to najmniejszy problem - miesiąc na obejrzenie i/lub znalezienie backupów w sieci...

Edytowane przez Morgh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro oglądasz samo HBO GO to nie sądzisz, że nie potrzebna Ci umowa z nc+? Nie lepiej w takiej sytuacji wykupić za 20 zł HBO GO bez zobowiązania bezpośrednio w ich serwisie i korzystać z aplikacji na smart tv lub kupić Xiaomi Mi Boxa czy inną przystawkę do tv? Dodatkowo, gdybyś chciał popatrzeć w tv podłączyć DVB-T i po sprawie ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś przerabiał wypowiedzenie umowy w czasie 14 dni od przyjęcia oferty? Czy naliczają jakiś opłaty za rezygnacje? Rozumiem że nie zadzwonią już z lepszą ofertą po złożeniu takiego wypowiedzenia ? jest to całkowita rezygnacja z nc+ czy obecna umowa przechodzi na czas nieokreślony według cennika?

 

Widzę że niektórzy piszą o dopełnieniu... mi babka z DUK powiedziała że nie może mi dać od razu dopełnienia za 10zł tylko mam dzwonić pod koniec miesiąca o dopełnienie promocyjne na ogólną infolinię.. skłamała?? (przeszedłem z Extra+ na Comfort+ +1mc dopełnienia do E+)
 

Edytowane przez voytecc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa (Start+ 24,99, 8xC+ 25zł, 4K ULTRABOX+ 0zł, C+4K Ultra HD 0zł) do czerwca...brak wypowiedzenia.
Dziś zadzwoniłem na Kraków i udało mi się uzyskać dobre warunki więc klepnąłem :-)

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Nowy Start+, CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, Dopełnienie do Nowy Comfort+, Opłata najem 4K UltraBox+
Wybrane promocje Nowy Start+ 9,99 zł 24 m, a po tym okresie 13,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m,  Najem 4K UltraBOX+ w cenie 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 34,99 zł

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2019 o 23:40, nowuzy napisał:

Czy teraz wypowiedzenie można złożyć najpóźniej na 30 dni przed końcem umowy tak jak piszą na oficjalnej NC+

 

Wypowiedzenie można złożyć w dowolnym terminie. Najwyżej jeśli to będzie okres <30dni do końca umowy zapłacimy za 1msc w okresie nieoznaczonym. Umowa z nc+ to nie OC, które samo się przedłuży na kolejny rok. Tak poza tym wypowiedzenie umowy najlepiej złożyć razem z podpisaniem umowy i mamy spokój.

Edytowane przez housemdt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co można wyciągnąć od NC+ za abonament w granicy 75-90 zł/ miesiąc ?

Umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie złożone i nie dzwonią  a zostały dwa dni.

Dodam że muszę mieć MR i chciałbym wymienić dekoder bo mam stary Sagem. Jaki teraz dekoder polecacie? Najwiecej oglądam sportu i filmy. Mogę przeznaczyć około 90 zł na miesiąc więc co w tej kwocie mogę wyciągnąć? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2019 o 12:23, coś tam napisał:

Obecnie.Pakiet Extra+ 6C+ dekoder Box+. Cena 72,50. Umowa do 30.09.2019.

Dzisiaj telefon . Pakiet Extra+, 6C+, Eleven  na 24 miesiące cena 86zł umowa na 24 miesiące.

Chyba ich tam nieźle pokręciło.???

Dzisiaj kolejny telefon. Oferta Extra+, 6C+, MP wymiana dekodera na wifibox+, umowa na 24 miesiące. Cena 82,99 Robi się coraz ciekawiej.??? Oczywiście odmówiłem. Jutro wysyłam wypowiedzenia. Takie padliny to niech sobie wysyłają.

10 minut temu, coś tam napisał:

Dzisiaj kolejny telefon. Oferta Extra+, 6C+, MP wymiana dekodera na wifibox+, umowa na 24 miesiące. Cena 82,99 Robi się coraz ciekawiej.??? Oczywiście odmówiłem. Jutro wysyłam wypowiedzenia. Takie padliny to niech sobie wysyłają.

Takie piękne oferty dostaję myślę że wypowiedzenie im trochę schłodzi te rozgrzane głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do jutra. Dziś sam zadzwoniłem bo mam zablokowany marketing. Mówię, że chcę Comfort za 22,5 oraz C+ za 25zł.

Nie ma takiej opcji. Taki pakiet za 77,99 czy coś w tej okolicy. Pogrzało ich konkretnie. Ja kończę przygodę z NC+ bo ta ich postawa to jest kpina.

Dodam, że mam MR po starej cyfrze - czytaj dwa cameleony. Chyba pacyfikują te zestawy albo na mnie konkretnie się uparli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tombik87 napisał:

Ja z komórki miałem w miarę dobrą ofertę...Start+ za 19.99zł, Canal+ x8 za 25zł, Canal+ 4K za 0zł i dekoder 4K za 0zł na całą umowę.

Ja na razie mam bardzo słabe ale umowa do końca września i jeszcze wypowiedzenie nie wysłane. Czyli nie ma zasady jak chcą dać cos fajnego to dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...