Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, martiS napisał:

Witam. Mam pakiet Superpremium+ za 99,99. Zadzwoniłem do NC+ w sprawie LM, jak to będzie wyglądało od stycznia, do końca grudnia mam w cenie abonamentu, dodam że umowa jeszcze przez 1,5 roku do lipca 2020. Propozycja od konsula: 30zł/msc bez zobowiązania, albo 20zł/msc ze zobowiązaniem. Czy ktoś już dostał podobną propozycję albo lepszą.

Też mam Superpremium+, ale do października 2020 r.  - oferta na ICA 20 zł/m-c do końca umowy. Trochę przesada... Nie wyświetla mi się opcja 30 zł/m-c bez zobowiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Chciałem się zapytać jak na tą chwilę wygląda wymiana dekoderów, czy dalej nie chcą?

 

Moja oferta to:

Pakiet Extra+ z CANAL+
Eleven Sports
Filmbox Pack
Multiroom standard z dekoderami sagemcom dsi 87, oraz sagemcom dsi 83

Umowa do 30.11.2019

Płacę 96,89zł

 

Chciałbym wymienić obydwa dekodery, w sumie na 4k mi nie zależy bo nie mam takiego tv.

Najlepiej na wifi premiumbox jako podstawowy i jako dodatkowy wifibox, jak myślicie da radę?

Lepiej na infolinię zadzwonić czy pofatygować się do salonu?

 

Dekodery Swoją drogą już powoli odmawiają posłuszeństwa, a na takie same jak Mi wymienić mają to bez sensu.. 

 

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Co sądzicie o tej ofercie?  Uprzednio miałem Superpremium + HBO Go + Eleveny wraz z dekoderem Ultrabox za 141,89zł, bez multiroomu na którym mi zależy. DUK oczywiście zapewnia że jestem szczęściarzem i taniej się nie da ;-) Wypowiedzenia jeszcze nie zdążyłem złożyć. Chciałem zrobić to dziś, ale była kolejka do punktu.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Adventure TV HD, CANAL+4K ULTRA HD, CINEMAX, Eleven Sports, Filmbox Pack, H2, HBO GO, HISTORY HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, Sportklub, Opłata najem 4K UltraBox+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Cinemax 0 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, History, H2, Adventure i Sportklub za 5zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 15 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 131,89 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

przedłużyłem umowę. Do tej pory miałem Extra,C+8, HBO, HBOgo, 2xPace, MR cameleon, okres do 1/2019. 84,99 zł 

Do tej pory kazali mi płacić za LM dodatkowo, więc dziękowałem i wysłałem wypowiedzenie. Generalnie chciałem wziąć tę ofertę za 99,99 ale do tego z 11.

Darmowych miesięcy dać nie chcieli, szałowych jakichś kanałów nie dorzucili, ale tak się facet starał, zaglądał na opcje C+VOD żeby mi wyjaśnić że mi głupio było mu odmówić.

 

Zaakceptowałem taką ofertęna 24 mce:

 
Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom)
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,99 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Edytowane przez Kyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowa do końca grudnia 2018, wypowiedzenie wysłane w listopadzie.

Obecnie:

super premium 100 

kino świat 0

multiroom standard  10

premium wifibox 5

eleven 11,90

razem 127

telefonów już było sporo dzisiaj do tego co mam dorzucili

filmbox

hbo go

FOX Play

National Geographic Play

Mistrzowska Piłka

cena ta sama odrzuciłem, chciałem MR 0 i wifi premiumbox 0 nie zgodzili się.

Co mówicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kyle napisał:

Do tej pory też miałem za opłatą. Facet powiedział, że obniżając obecny abonament, nie ma HBO za 0 zł.

To inna bajka. Trzeba było od razu napisać.

 

@mlodylol

Możesz brać 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, rafkop napisał:

Też mam Superpremium+, ale do października 2020 r.  - oferta na ICA 20 zł/m-c do końca umowy. Trochę przesada... Nie wyświetla mi się opcja 30 zł/m-c bez zobowiązania.

U mnie też się nie wyświetla, ale konsul zaproponował mi takie opcje, także pewnie u Ciebie będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

@Donsego  nie słuchaj @irciosa,bo klienci z wypowiedzeniem bez problemu dostają taniej dekoder 4k 0-10zl  co czesto zreszta pisano na forum.Zloz wypowiedzenie w punkcie i  zadzwoń do DUK możesz tylko zyskać.Dekoder 4k za 0zl bez problemu był dostępny w DUK  w czasie kiedy trwała taka promocja dla nowych(BF i Mikołajkowa oferta).Patrzac na promocję NC w ostatnim czasie pewnie coś wymyśla "pod choinke".

Edytowane przez czarny_figa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę infolinia też jest czynna? Może zadzwonię w sprawie przedłużenia. Dają co chcę albo nie i się pożegnamy. Płakał nie będę. Zaoszczędzę grosza albo konkurencja zarobi.

Edytowane przez Barti
Na forum nie wypowiadamy się w sposób niestosowny. Nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi i przestankowymi, tylko po nich. Poprawiono post.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

Jeśli chodzi o DUK to w sobotę pracują do 17:00.

Edytowane przez czarny_figa
Usunięto fragment postu prowokujący ewentualną dyskusję niezwiązaną z tematem wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, czarny_figa napisał:

@Donsego  nie słuchaj @irciosa,bo klienci z wypowiedzeniem bez problemu dostają taniej dekoder 4k 0-10zl  co czesto zreszta pisano na forum.Zloz wypowiedzenie w punkcie i  zadzwoń do DUK możesz tylko zyskać.Dekoder 4k za 0zl bez problemu był dostępny w DUK  w czasie kiedy trwała taka promocja dla nowych(BF i Mikołajkowa oferta).Patrzac na promocję NC w ostatnim czasie pewnie coś wymyśla "pod choinke".

 

Dzięki, ale już klepnąłem przedłużenie. Może faktycznie miałbym coś taniej, ale nie chciało mi się więcej tracić na to czas, a te 15 zł nie robią dla mnie różnicy.

 

Byłem nieco zdziwiony klikając w akceptację oferty, bo pojawiła się informacja, że oferta została już zaakceptowana telefonicznie. Do tej pory, z tego co pamiętam, umowa wchodziła w życie po akceptacji mailowej.

Edytowane przez Barti
Poprawiono interpunkcję w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2018 o 09:22, czarny_figa napisał:

@Donsego  nie słuchaj @irciosa,bo klienci z wypowiedzeniem bez problemu dostają taniej dekoder 4k 0-10zl  co czesto zreszta pisano na forum.Zloz wypowiedzenie w punkcie i  zadzwoń do DUK możesz tylko zyskać.Dekoder 4k za 0zl bez problemu był dostępny w DUK  w czasie kiedy trwała taka promocja dla nowych(BF i Mikołajkowa oferta).Patrzac na promocję NC w ostatnim czasie pewnie coś wymyśla "pod choinke".

Przy niższych pakietach też?

Bez płacenia za aktywację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...