Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mediaboxa to ja mam od nich tylko chodzi mi ile będą za niego chcieli przy przedłużeniu. Niestety nie jesteśmy w stanie dojść do porozumienia co do umowy i mój warunek jest taki, że przedłużę tylko na Comfort bez dodatków. Mają problem bo do tej pory miesięcznie wpływało im 120zł a teraz chce mega obniżyć pakiet i zrezygnować z dodatków skoro nie chcą mi dać HBO za 0 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zyke napisał:

Zapytam z ciekawości, Multi Man Pack wraz Eleven za 25 zł to jakiś nowy pakiet? Może coś przeoczyłem ale nie rzuciło mi się w oczy aby to wcześniej dawali.

 Była taka promocja we wrześniu. Multi man pack  i Eleven za 25 zł dla abonentów. Mi zaproponowali w takiej cenie. Nie brałem osobno i nie łączyłem.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Miichaaal napisał:

Mediaboxa to ja mam od nich tylko chodzi mi ile będą za niego chcieli przy przedłużeniu. Niestety nie jesteśmy w stanie dojść do porozumienia co do umowy i mój warunek jest taki, że przedłużę tylko na Comfort bez dodatków. Mają problem bo do tej pory miesięcznie wpływało im 120zł a teraz chce mega obniżyć pakiet i zrezygnować z dodatków skoro nie chcą mi dać HBO za 0 zł. 

Może być ciężko pozbyć się opcji najmu.Ile płacisz dzierżawy ?2 czy 5 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z opcją multoroom na umowie na czas nieokreślony.W prognozach moje miesięczne zobowiązanie rośnie o 4 zł a jak sie dokopałem do regulaminu kiedy dobierałem multiroom jest tam tabelka że cena 10 zł/mc obowiązuje w okresie gwarantowanym.Po tym okresie rośnie do 20 zł.Prognoza jednak tego nie uwzględnia.Ma ktoś wiedzę w tej materii ?Bo brałem pod uwagę pozostanie na umowie na czas nieoznaczony ale za multiroom 20 zł nie uśmiecha mi się bulić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawel napisał:

Jak to jest z opcją multoroom na umowie na czas nieokreślony.W prognozach moje miesięczne zobowiązanie rośnie o 4 zł a jak sie dokopałem do regulaminu kiedy dobierałem multiroom jest tam tabelka że cena 10 zł/mc obowiązuje w okresie gwarantowanym.Po tym okresie rośnie do 20 zł.Prognoza jednak tego nie uwzględnia.Ma ktoś wiedzę w tej materii ?Bo brałem pod uwagę pozostanie na umowie na czas nieoznaczony ale za multiroom 20 zł nie uśmiecha mi się bulić.

 

Pomimo podobnego zapisu w regulaminie multiroom mam dalej za 0 zł, choć już trochę na czasie nieoznaczonym umowy jestem. Dostałem też telefoniczną gwarancję, że na czasie nieoznaczonym kwota zwiększy się wyłącznie o 4 zł za wszystko co mam obecnie, więc w razie komplikacji nagrało się co trzeba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, zyke napisał:

Zapytam z ciekawości, Multi Man Pack wraz Eleven za 25 zł to jakiś nowy pakiet? Może coś przeoczyłem ale nie rzuciło mi się w oczy aby to wcześniej dawali.

Jest pakiet Multi Man pack wraz z eleven za 25zl dedykowany klientom którzy nie mieli włączonych tych opcji

20 godzin temu, ircios napisał:

Podsumował oba razem.

nieprawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, kubus.kul napisał:

 

Pomimo podobnego zapisu w regulaminie multiroom mam dalej za 0 zł, choć już trochę na czasie nieoznaczonym umowy jestem. Dostałem też telefoniczną gwarancję, że na czasie nieoznaczonym kwota zwiększy się wyłącznie o 4 zł za wszystko co mam obecnie, więc w razie komplikacji nagrało się co trzeba ?

Dzięki za info.Napisałem przez ICA zapytanie w tej kwestii.Zobaczymy co odpowiedzą.W razie czego będzie podkładka pod reklamację.Chyba, że pojawią się w końcu jakieś akceptowalne oferty bo narazie konsultanci poza stękaniem niczego nie oferują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, imperpl napisał:

Umowa kończy się jutro. Otrzymałem ofertę extra + Cx8 za 69.99. Zapewne cos tam mozna jeszcze dorzucić. Wpis informacyjny dla walczących. Ja rezygnuję.

Extra+ z pełną paczką 8C+ za 69,99zł? To możliwe? zawsze sztywno było za 79,99zł/mies. a za 69,99zł z paczką 6C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ircios napisał:

Raczej nie.

Nieprawda. 

Może Ci wyjść ta umowa za 69.99,konsultant nie dopowiedzial szczegolow.79.99x21/24=69.99

Przy 3 miesiącach bez opłat oferta jak najbardziej realna.Konsultant  podał usredniona kwotę,przy odczytywania oświadczenia musiał by podać szczegoly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wczoraj email od nc+ informujący, iż z żalem żegnają mnie z tytułu wypowiedzenia umowy (koniec 30.11.2018). Na dole maila info, że gdyby zmienił zdanie to pod krakowskim numerem czek ana mnie wyjątkowa oferta. Dzwonię więc z czystej ciekawości i dowiaduję się, że owa oferta to to samo co oferowano do tej pory - to samo co mam (Extra+6C) tylko 5 zeta drożej. Odmawiam więc i pytam o czysty Comfort+. Pan konsultant szeleści czymś tam, gaworzy z okolicznymi (zapewne) doradcami i wypala, iż Comfort+ dla mnie to jest za 49,99.  Uśmiałem się szczerze i podziękowałem. Cyrk na kółkach to mało powiedziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, jerry2006 napisał:

A u mnie wyjątkowo nie ma problemu w tym roku. Miałem 14.99 zł za COMFORT i taką propozycje na przedłuzenie dostałem. Do tego CANAL PLUS x6 przez 6 miesięcy 25 zł

Składałeś wypowiedzenie ?Ja mam Comfort za 19,90 i nie chcą przedłużyć w tej cenie.Co ciekawe po włączeniu +Miesiąca w ogóle nie ma dla mnie oferty na sam pakiet Comfort+ :D A na początku miesiąca jeszcze była opcja za 22,50 w ICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...