Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info ale wydaje mi się, że rozmawiamy o inny dekoderach. Mnie interesuje Dekoder 4k ultrabox z tego co widzę ma wifi.

Pisałem do @przemek505. Edytowałem już do kogo. Nie ma opcji wywalczenia tej oferty taniej. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otrzymałem w dniu dzisiejszym propozycję przedłużenia kończącej się w sierpniu umowy na Superpremium (6 live) + ManPack + Najem Box 0zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla abonentów  za 114,99 oraz ustne zagwarantowanie że nie obejmie mnie wymiana kart (Cameleony) oraz sprzętu (stare Sagemcomy). 

Edytowane przez ar69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

posiadam w chwili obecnej pakiet Extra + z 8 canal+, hbo, mr za który płacę 89,90 umowa do końca marca br., wypowiedzenie złożyłem w styczniu i do chwili obecnej żadnej propozycji przedłużenia umowy, czy to jest normalne?

 

 

 

Normalne. Jak nie ma się zaznaczonych zgód marketingowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Comfort+ dopełnienie do Extra+ umowa 15 m 37,50 zł. Miałem podobnie. Przed zarejestrowaniem wypowiedzenia telefony do dwóch razy dziennie, później cisza przez tydzień i jeden telefon od złego konsultanta (nie przyjąłem oferty kosmos). Nastąpiła dłuższa cisza na łączach... i  następny telefon. Oferta: Extra+ 44,99 zł, Comfort+ 29,99 zł, przejście na czas nieoznaczony z aktualną  ofertą + 4 zł. Po konsultacji zaproponowano jeszcze Comfort+ za 27,50 zł 15 m lub 24 m. Dobranie dopełnienia do Extra+ w interesującej cenie, nie było możliwe. Podziękowałem. PS. Czy to możliwe, że system  ICA rejestruje logowania generując później oddzwanianie z ofertą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja posiadam Pakiet Extra +z canal+za 79.90 +eleven 11.90 umowa kończy mi się w wrześniu czy mógłbym dostać coś tańszego

Jeśli ten sam zestaw, to na dzień dzisiejszy to 92 zł, jak masz 8C+. Z 6C+ 82zł. Do września masz prawie 7m. Daj sobie na luz do sierpnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet z wypowiedzeniem Superpremium nie dostaniesz taniej. Nie zarwacaj sobie teraz głowy do końca Maja. W Maju wyślij wypowiedzenie. Nie niby, tylko taka prawda. O Comfort zapomnij do końca Czerwca, jak nie do połowy Lipca....i tyle w temacie.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie Extra+8C+HBO+HBO GO+Mediabox (129,99)

 

Umowa do końca marca

 

Zadzwoniłem na numer krakowski - najpierw zaproponowano mi Extra+8C za 89,99 + HBO za 6 miesięcy za darmo, a potem 20 (za to HBO) i 5 za mediabox cały czas (czyli przez 6 miesięcy 94,99, a potem 114,99 - średnio co miesiąc 109,99)

Ucieszyłem się i zaakceptowałem, dostałem muzyczkę i konsultant wrócił z informacją, że taka oferta się "nie wyświetla" i może tylko zaproponować Superpremium na 12 miesięcy za 119,99 + 5 za mediabox... trochę się wkurzyłem, bo cinemaxy nigdy nie były mi do niczego potrzebne, ale 12 miesięcy, to powiedziałem, żeby wysłali ofertę na mejla, a ja się jeszcze zastanowię...

 

I teraz - skoro skubańcom "nic się nie wyświetla", to może wysłać im wypowiedzenie, aby się im "wyświetliło"? 150 PLN w ciągu 12 miesięcy to nie jest jakaś ogromna tragedia, ale czemu dać się doić bardziej niż to niezbędne?
Edytowane przez Morgh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...