Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Obecnie mam pakiet extra + 6 c+ + multiroom (2 pace). Płace 69,90 zł. Umowa do końca marca 2018. Wypowiedzenie złożone 2 dni temu. . Sms od nich o pilny kontakt na numer 12 2947879. Narazie nie dzwoniłem,  oni do mnie też.

Chciałbym podobny pakiet jaki mam. Jednocześnie chciałbym wymienić jednego pace na na coś nowszego np.  wifipremimumbox. Może jeszcze  jakieś dodatkowe  bonusy typu Multi Man Pack  i HBO na jakiś okres promocyjny.

Jak myślicie w jakim przedziale cenowym można negocjować? Czytając forum myślę że można coś takiego w granicach  70-80 zł .

Jaka byłaby opłata za najem wifipremiumboxa miesięcznie  oraz opłata aktywacyjna  ?

 

Dzięki za cenne uwagi i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie również przed chwilą dzwonili z informacją ze na camelach już nie przedluze umowy i muszę wymienić sprzęt oczywiście z opłatą.

Mam uwolnione wszystkie oferty bo mogłem zejść z extra 8c+ na comfort za 22.50 + 15 zł za dekoder.

Oni chyba naprawdę myślą ze ja swoje dekodery wywale do kosza i zapłacę za ich wifi szroty.

Smieszni są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już wiem, że kity wciskają. Przed chwilą zadzwoniłem na infolinię i przełączyli mnie na utrzymanie klienta, gdzie dostałem informację, że mogę przedłużyć to co, mam za 99 zł, pozostając przy samych kartach Cameleon. Także nie dajcie się nabrać na informacje o tym, że trzeba wymienić sprzęt i karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się w grudniu. Czy jest sens podpisywać nową, jeśli interesuje mnie piłka nożna, a nc+ już nic nie będzie miało? Liga Mistrzów, wszystkie inne ligi będą na Eleven albo w Cyfrowym Polsacie.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Idź tam, gdzie pokazują te wszystkie ligi. Przetargi nie ogłoszone, a ten wie, gdzie wszystko będzie. Umowy się dodatkowo sumują i nie ma sensu teraz podpisywać kolejnej.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego postu, przeniesionego już do innego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

W listopadzie poszło wypowiedzenie , koniec umowy z końcem lutego. Od tego czasu trzy kontakty z krakowskim Duk ,

abonentem jestem około 8 lat i zawsze wykorzystywałem możliwość wypowiedzenia umowy ale tym razem odbijam się od ściany.

Moje założenie to chcę utrzymać to co posiadam za mniejszą kwotę lub dołożyć nieznacznie max 99 zł i ugrać jak najwięcej -

(nie interesują mnie Filmboxy i ManPacki - oraz przejście do Polsatu) 

Więc przedstawię wszystkie oferty jakie zostały mi przedstawione - może komuś przyda się ta wiedza.

 

Obecnie płacę 86,80 zł --> Extra (C+6) 69,90 zł + dopełnienie do (C+ 8  5,00 zł + Eleven 11,90 zł + multiroom 0 zł + ( TurboBox + mydelniczka za 0 zł)

 

Z uwagi na wałkowany już temat praw piłkarskich w rachubę wchodzą tylko dwie opcje tj. przejście na czas nieoznaczony lub umowa na 15 m-cy (koniec praw nc+ do ligi polskiej i angielskiej)

 

1)  Umowa na czas nieoznaczony --> to samo co do tej pory , kwota wzrasta z 86,80 na 93,80 zł  (potwierdzone kwota później nie będzie większa)

 

2) Umowa na 15 m-cy  84,40 zł --> Extra (C+6) , Eleven , HBO 6 miesięcy za 0 zł 

3) Umowa na 15 m-cy  94,40 zł --> Extra (C+ 8 ), Eleven , HBO 6 miesięcy za 0 zł

4) Umowa na 15 m-cy 104,40 zł --> Extra (C+6) , Eleven, HBO GO

 

5) Umowa na 24 m-ce 86,80 zł --> Extra (C+6) ,dopełnienie do (C+8 )  5 zł przez 6 miesięcy potem 20 zł lub rezygnacja                     albo negocjacje aby pozostało za 5 zł, HBO 6 miesięcy za 0 zł

6) Umowa na 24 m-ce 101,89 zł --> Extra (C+6), Eleven, HBO GO

7) Umowa na 24 m-ce 111,89 zł --> Extra (C+8 ), Eleven , samo HBO oraz GO lub Cinemax

 

Cały czas obracam się tylko w kręgu tych ofert, proszę o opinię czy któraś z tych propozycji jest godna uwagi.

Edytowane przez marcinello83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcinello83, spójrz na moją sygnaturę.

 

Na twoim miejscu zszedłbym do Comfort+ za 27,50 zł (15 m-cy) + paczka CANAL+ na 6 m-cy za 25,00 zł / dalej 40 zł, negocjacje lub wyłączenie. 

 

Po klepnięciu umowy dzwonisz na ogólną infolinię i dobierasz / walczysz o dopełnienie za 10 zł do Extra+.

 

Eleven w zobowiązaniu za 11,90 zł lub w opcji włącz / wyłącz za 7,95 zł.

 

Da się to wyszarpać za kwotę mniejszą niż 75 zł. ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi o HBO 3x + GO. Dzięki za twój punkt widzenia shevczenko1987 niezła propozycja ale sporo kombinacji i za dużo założeń , że może się uda.

 

A zawsze są dwa uda  :wink:  i np.  Comfort+ za 27,50 zł (15 m-cy) + paczka CANAL+  później 40 zł + dopełnienie do Extra 10 zł + Eleven 11.90 zł + HBO GO za 25 zł to może dawać aż 114.4  a w sumie dużo tu znaków zapytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja schodziłem z Extra+ z Canal+ oraz Eleven. Łącznie dawało to 101,89 zł.

 

Dzisiaj za Extra+, Canal+, Eleven (włącz / wyłącz) oraz HBO (włącz / wyłącz) wychodzi mi średnio miesięcznie 82,95 zł.

 

Natomiast bez HBO to kwota 70,45 zł.

 

Wszystko zależy od wytrwałości i wiedzy żeby później wiedzieć o czym rozmawiać z konsultantami. Jeszcze do niedawna sam również byłem mało obeznany w temacie, ale trochę się poczytało / douczyło i dzisiaj samemu można doradzać ;)

 

Paczka C+ zazwyczaj zostaje w cenie 25-30 zł. Także bez obaw, ale zrobisz jak będziesz uważał.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...