Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umów na 12 miesięcy praktycznie nie oferują. Są na 15, 24 miesiące. Te na 12 to najczęściej dla tych, co przechodzą z Mixów, czy innych ofert na kartę. Choć można spróbować ale zapewne będzie droga. Darmowe miesiące były przy wypowiedzeniu z powodu Universala, a raczej w tym okresie. Teraz chyba zaprzestali miesięcy za free, bo nikt się nie chwali takim gratisem..

Edytowane przez Barti
Bardzo niechlujna pisownia w poście! Post napisany bełkotliwie, z licznymi błędami i literówkami. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Umowę mam do 31.03 więc pewnie jeszcze poczekam choć do początków miesiąca marca z przedłużeniem, bo i będzie wtedy ten pierwszy darmowy (tak chyba było poprzednio) i nie będzie to oferta na 28 miesięcy, czy 30 bo już dzwonili w październiku, ale oczywiście ten okres do marca by się nie skrócił, tylko wydłużył co uważam za głupotę. Wysłałem wypowiedzenie, ale podobno nic to nie daje w negocjacjach ;) Jeśli by jednak udało się na 15 miesięcy to też by był git. Z Eleven to wiadomo, biorę wł/wył.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj do samego końca, chyba że oferta będzie zadowalająca. A najlepiej aneksować w kwietniu w okresie 14 dni na zdanie sprzętu. W tym czasie może coś się rozjaśni odnośnie praw sportowych na 3 ligi, na jakie obecnie jest przetarg. W okresie zdania sprzętu masz uwolnione wszystkie możliwe oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Niby pokazuje w ICA 76,90zł od kwietnia więc nie jest najgorzej. Ale czy przejdzie mi umowa na czas nieokreślony jak wysłałem jakiś czas temu wypowiedzenie? Czy będę musiał o nią poprosić, a potem ewentualnie negocjować umowę na czas określony?

Edytowane przez bartolinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa zakończona 31.01.2018 dalej dzwonią Extra+ , Canal + 6 i HBO na 6 miesięcy za free za 69,90 co do dekoderów mówiła konsultantka że nie ma problemów z przejściem na dekoder 4k tylko opłaty :crazy:

 

o dziwo za 4k aktywacja 49zł a za  wifi premium box + 99zł potem miesięcznie 15zł za 4k i 10 za wifi premium +

 

Miesięcznie 94,90 nie za bardzo mi się to widzi , jestem w stanie zapłacić za 4k nawet jeszcze ta aktywacje i za najem ale za drugi dekoder 99zł :crazy:

 

lub pozostać z PACE szrotem za 0zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 12 m-cy dostałeś umowę? Jak rozumiem przy mniejszych pakietach nie ma takich możliwości? Plus mam pytanie, czy są jakieś darmowe miesiące teraz jeszcze dostępne? Oczywiście chodzi mi o Extra + 6x C+.

 

Miałem propozycję na 12 lub 24 miesiące. Wybrałem 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na dzień dzisiejszy to jest maks co można wycisnąć z tego zestawu poniżej?

Extra+ , Canal+(6) HBO 6 m-cy - 69.90zł (umowa 24 m-ce).

Czy może ktoś dostał jeszcze do tego Eleveny w gratisie na okres 6 m-cy?

Pytam, powtarzam o oferty obecne z ostatniego okresu tj. od połowy stycznia do dnia dzisiejszego

Edytowane przez bartc1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to sobie odpuszczę. W końcu i tak kiedyś będzie wielka wymiana na 4K za free. ;)

W Twoim przypadku to raczej wymiany nie będzie ponieważ masz sprzęt na własność. Chcąc wymienić na nowy CAM niestety ale musisz zakończyć tą umowę i podpisać nową taką jak dla nowych z tym, że albo bierzesz CAM w wynajem 0 zł/mies albo kupujesz na własność i przechodzisz po miesiącu na ofertę NC+MIX ze sprzętem własnym.

 

@Flaga

To chyba logiczne, że jak nie masz w pakiecie C+ to nie masz również C+VOD i CanalPlusSport Online. Jak dołączysz do pakietu 8 x C+ to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się 31.05.2018 r aktualnie płace 139,99 zł a w prognozie na czerwiec 154,99 zł. Myślałem na zmianą pakietu ze zobowiązaniem  na Extra+ z 8 x C+, HBO z HBO GO ( tyle ile dadzą zdarmo w promocji później za opłatą, ewntuaqlnie HBO GO od początku umowy) do tego ManPack ( do tej pory za 5zł ) , Eleveny w opcji włącz/wyłącz. Trochę szkoda mi Cinemaxów ale może da się je włączyć później bez zobowiązania. Generalnie ze względu na brak  jasności co do prawa do transmisji  Ekstraklasy i Ligi Angielskiej na następne sezony od 2019 r, oraz praw do pokazywania filmów wytwórni filmowych myślałem o umowie na 12 m-cy lub 15m-cy z 2 x Cameleon + Pace PVR. Tak aby zobowiązanie było jak na najmniejsza kwotę.  

Edytowane przez Flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7,50 na miesiąc w opcji włącz wyłącz 

Witam ,mam pytanie moja umowa kończy się ostatniego lutego a wypowiedzenie wysłałem 1 lutego i nie wiem własnie czy nie za póżno wysłałem to wypowiedzenie ?

7,95 zł jak już ;)

 

15,90 zł : 2 m-ce = 7,95 zł.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...