Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dostałem nową ofertę na email (wypowiedzenie UCH do 31.12.2017), jak jest różnica jeżeli kliknę link akceptacji teraz a 01.01.2018?

 

Czy to w ogóle ma jakieś znaczenie ?

 

Pytam bo Pani konsultantka bardzo nalegała, żebym kliknął na link jak najszybciej.

Już wiem jakie to znaczenie, przed chwilą kliknąłem akceptuje, HBO brak uprawnień, pomimo rachunku zapłaconego za 12.2017.

 

Do tej pory extra, 8xC+, 3xHBO+GO za 99, 2xMR za 20

 

Nowa umowa 15-mcy

Start+ 9.9, 8xC+ 25 6 m-cy, potem 40 lub rezygnacja

2xMR za 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja pisałem od samego początku jeszcze w listopadzie że wyślę wypowiedzenie dla zasady i by ewentualnie była jedna sztuka więcej.Bo wiadomo czym więcej tym lepiej pisałem też że nie wierzę w lepszą oferte i zapewne w ostatni dzień wycofam wypowiedzenie.Jedno oferta drugie karta nie wiem które ważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy udało się komuś uzyskać niższą miesięczną opłatę dzierżawy ULTRABOX+ 4K niż 15 zł?

Na początku listopada jeden człowiek dostał z dzierżawą 10zł (miał pakiet extra 6c+), nikt więcej się nie chwalił na forum. Poza tym jak się ma pakiet superpremium w cenie jak dla nowych (120zl+) to można dostać 4k w dzierżawie za 0zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory extra 8 canal+ 79.99 multiroom standard 10 zł eleven sport 15.60. Wypowiedzenie w zw z Uch. Dzisiejsza propozycja superpremium 99.99 eleveny 11.80 multiroom standard 10 zł. Dwa miesiące gratis całość przez dwa miesiące. Konsultant stwierdził, że taniej się da. Niestety dla nich, po 15 latach dzisiaj się z nimi rozstalem podpisując umowę ze słoneczkiem. Nie chcieli moich 2400 zł za to co chciałem na dwa lata. Nie dostaną teraz nawet jednej złotówki. Do zobaczenia póki co w innym dziale tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja pisałem od samego początku jeszcze w listopadzie że wyślę wypowiedzenie dla zasady i by ewentualnie była jedna sztuka więcej.Bo wiadomo czym więcej tym lepiej pisałem też że nie wierzę w lepszą oferte i zapewne w ostatni dzień wycofam wypowiedzenie.Jedno oferta drugie karta nie wiem które ważniejsze.

Dokładnie mnie też karty z nimi trzymają i diviso no i trochę póki co piłka

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziś się zarejestrowałem na forum, to jest mój pierwszy wpis, ale dzięki forum przedłużyłem kilka umów z cyfrą/nc+. Posiadam extra+ 8 C+,multiroom na cameleonach pace 500 i sgemcom wszystko za 79,90, umowa do 31.21.2017 wypowiedziana z powodu UCH.

Dziś propozycja po kilku rozmowach extra+ 8c+ za 79,90 multiroom za 0zł,hbo+go na 6m za 0 potem można wyłączyć, dekoder wymiana pace na wifi premiom box za 2zł/m, eleveny 15,90 wł/ wył, do tego konsultant zaproponował 2 m-ce gratis.Czy to dobra oferta,czy jest szansa wyrwać coś więcej? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone z powodu uch  ,do tej pory ekstra 6c+3hbo hbogo 2cameleony 2 wifibox 89zł . Jeden telefon tydzień przed świętami propozycja za wycofanie wypowiedzenia ,  2miesiące gratis i eleveny do lata gratis ,rozmowa się urwała jechałem samochodem , cisza do dziś .Tylko sms że wyłączą obraz w sylwestra o północy.  I tak podpisałem  23go umowę z słoneczkiem także do zobaczenia w innym dziale .Cameleonów mi nie żal bo już się zaczęły kombinacie z kartami co chwile trzeba je poruszać w czytniku arivy żeby rozkodowywało , prędzej czy później bym musiał oglądać na tych badziewnych wifiboxach co leżą w szafie ,co innego  evobox z polsatu naprawdę super dekoder 

Edytowane przez kuki-74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku listopada jeden człowiek dostał z dzierżawą 10zł (miał pakiet extra 6c+), nikt więcej się nie chwalił na forum. Poza tym jak się ma pakiet superpremium w cenie jak dla nowych (120zl+) to można dostać 4k w dzierżawie za 0zł.

Ten ostatni deal to dla umiejących liczyć inaczej ...

Zamiast 15 wyjdzie wtedy 20 za dekoder ale niby ma się za darmo : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt. No chyba, że planujesz np. na kilka lat do przodu i teraz przedłużasz umowę powiedzmy na 15m po cenie jak dla nowych i od razu rabatujesz sobie deka 4k do 0zł/m, a przy następnym przedłużaniu umowy (kilka miesięcy przed wygaśnięciem tej 15-miesięcznej) już walczysz o pakiety w cenach "normalnych" dla przedłużających, a dekoder 4k masz już zrabatowany, czyli w dzierżawie 0zł.

Wiadomo jak ciężko jest teraz zbić opłatę za dzierżawę dekodera, jak się nie miało na to rabatów wcześniej.

To wszystko, to czyste teoretyzowanie, bowiem któż to wie, co przyniesie przyszłość :)

Edytowane przez NobelM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...