Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dostał ktoś Comfort za 22.50 i paczkę 6C+ za 20 i eleweny za 7.95?

 

 

Bez szans na taki mariaż.

 

 

Przy odrobinie szczęścia 5 zł drożej jest szansa.

 

Żadnych szans nawet w cenie o 5 zł wyższej. Gdyby brał Extra+ to może dostałby "11" za 7,95 choć baaaaaardzo dawno nikt się tym nie chwalił (ktoś tam dostał na początku grudnia). Natomiast paczka C+ to minimum 25/6 miesięcy a potem 40/negocjacje. Ewentualnie skorzystanie z oferty promocyjnej już po zawarciu umowy. U mnie na ICA wyświetla się paczka C+ (nie pamiętam 6 czy 8  ) za 30 - nie sprawdzałem też na jak długo zobowiązanie, ale pewnie 12 miechów.

Edytowane przez CuoreRosso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile idzie wycisnąć max z 15 miesięcy?

72,50

Eleven 5 miesięcy 0zł

HBO gratis na ile?

 

w tej umowie o darmowych miesiącach na abonament chyba większość może zapomnieć?

 

Wczoraj dostałem i zaakceptowałem taką ofertę:

- Extra+ - 44,99 zł

- HBO i HBO GO- 20 zł

- Eleven - 0 zł na 5 m-cy, potem rezygnacja albo 15 zł

- Canal+ - 0 zł na 2 m-ce, potem rezygnacja albo 30 zł

- mediabox+ - 5 zł

Umowa na 15 miesięcy, co mnie cieszy najbardziej.

Łącznie do czerwca płacę 69,99 zł. Potem rezygnuję albo zostawiam Eleveny za łącznie 84 zł. Pewnie zrezygnuję bo i tak będę MŚ to w Elevenach nic nie będzie się działo do czerwca do końca sierpnia prawie.

 

Inne opcje, które miałem do wyboru:

- to samo co powyżej tylko na 24 miesiące i chyba 5 zł taniej,

- samo Extra+ za 44,99, na 24 m-ce

- Extra, HBO i Eleveny na 24 m-ce za średnią cenę 75 zł w jakimś łamanym pakiecie, ale na 24 m-ce

- Extra i C+ - 79,99 zł na 24 m-ce

Cisnąłem na 15 miesięcy, więc ostatecznie przyjąłem pierwszą ofertę.

Edytowane przez Brooklyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja oferta z dzisiaj:

 

24 m-ce

Extra + 6 canal plus  69,90 zł

HBO - do końca stycznia 0 zł

Eleveny -  11,90

 

Razem 81,80 zł

 

Jest szansa na coś lepszego? Widzę, że kilka dodatkowych miesięcy elevena za 0 zł mógłym wyszarpać.

 

Jeżeli chciałbym wymienić dekoder na wifi Box to dopłacam 2 zł miesięcznie (aktywacja 0), a wifi premium box 5 zł miesięcznie (0 zł aktywacja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam nietypową sytuację, kończą mi się 2 umowy w 2 lokalizacjach u 2 dostawców:

- NC+ podstawowy pakiet Start - 21zł

- CP pakiet typu wszystko (cinemax, hbo, hbo go itd.) - 89,99

 

Czy z tytułu przedłużenia w NC+ i rezygnacji z konkurencji mogę dostać jakiś bonusik? Chcę mieć jedną umowę typu wszystko (HBO, 6C+ dekoder z nagrywaniem), druga może być niższa, dekoder może zostać podstawowy jaki jest teraz.

 

1. Jakie najlepsze warunki na HBO, 6C+ dostanę przedłużając pakiet Start+ ?

2. Czy ktoś tutaj dobierał drugi dekoder do drugiej lokalizacji w ramach przedłużenia umowy w pierwszej? Multiroom chyba odpada bo dystans to kilkaset km (dom letniskowy na wsi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie:

Extra z Canal + (6)  69.90 zł

Canal + (dopełnienie do 8 ) 5.00 zł

Eleven 11.90 zł

Multiroom 0 zł       razem 86,80 zł    

 

Koniec umowy z końcem lutego , wypowiedzenie wysłane.

Wczoraj pierwsza oferta za to samo na 24 mc --> 91.80 zł + HBO na 6 mcy oferta oczywiście odrzucona.  :crazy:

 

Z uwagi na prawa sportowe rozważam wycofanie wypowiedzenia i przejście na czas nieoznaczony (wzrost z 86.80 na 93,80).

Pytanie : czy mając umowę na czas nieoznaczony można później otrzymać dobrą ofertę promocyjną ? 

Edytowane przez marcinello83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje oczekiwania na przedłużenie umowy właśnie zostały zakończone niepowodzeniem. Pomimo stażu od 2009 oraz przez cały czas mając pakiet na poziomie superpremium nie otrzymałem żadnej satysfakcjonującej oferty. Trudno, z żalem złożyłem zamówienie internetowe na słoneczko zostawiając sobie jeszcze cień szansy, że ktoś z nc sobie o mnie przypomni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

przemm82

Po jakim czasie po uaktywnieniu nowej umowy (zredukowanej) powinien zniknąć dostęp do HBO GO? Kanałów HBO już nie mam, a dostęp do HBO GO ciągle tak.

Jak wchodziła usługa HBO GO to była możliwość testowania darmowego przez 30 dni (dla osób posiadających HBO) akurat miałem w promocji na 6 mieś. i się zarejestrowałem. Pakiet HBO został wyłączony po 6 mieś a z HBO GO korzystałem przez następne 18 mieś :) gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę. Extra+ za 44,99, History+H2 2,99, Mediabox 5zł, 1 x Multiroom 10zł i pół roku HBO za darmo, później na pewno wyłączę. Czyli razem 62,99zł na cały okres trwania umowy - 15 miesięcy. Szkoda, że nie dają HBO GO za darmo na pół roku, cóż, trzeba będzie wrócić do nagrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób twierdzi, że ucieka, ostatecznie przybija to co daje NC+ i zostaje. Caly czas powtarzam, nie każdy sugeruje się ceną. Mi zależy na Ekstralidze Żużlowej i choćby pakiety kosztowaly 150 zł to i tak kupię.

Oczekiwałem Superpremium  z HBO GO i Eleven oraz wymiana dekodera 4k przy mojej rezygnacji z multiroom i dwóch pece.

Powyższe proponowali za 135, a max chciałem 115 im płacić.

Zawsze można coś ugrać, ale niestety to nie my decydujemy co i za ile kupimy. Chcieć, a móc... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...