Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie trafiłem na kogoś normalnego w NC+, kto dał mi to co chciałem za tyle ile chciałem. Także Panowie warto wypowiedzieć umowę i poczekać na normalną osobę.

 

Dziś przedłużyłem umowę o 24 miesiące na zasadach:

  • Superpremium+ 99,99 zł 24 m
  • HBO GO 5 zł/m
  • Multiroom Standard C+ 0zł/m (2xC)
  • Multi Man Pack 20 zł
  • Najem ultraBox+ 0zł
  • Eleven Sports 11,90 zł
  • Filmbox Pack 5 zł
W sumie wychodzi niecałe 142 zł miesięcznie, co mi pasuje. Sundance TV dawali mi nza 2,99 zł, ale stwierdziłem, że w sumie tego nie oglądam więc odpuściłem. Zresztą to zawsze można sobie za te 2,99 zł włączyć. Oferta zaakceptowana i powiem szczerze, że jestem pierwszy raz od dawna zadowolony z tego co udało się wynegocjować, a i konsultant mega kulturalny i wiedział o co chodzi bez jakiś ściem itp. Powiedział, że od Grudnia mają mieć nowe promocje więc też spoko. Ja płaciłem za to samo do tej pory 179 zł więc dla mnie zejście z tamtego poziomu to mega plus. Może sobie ktoś wynegocjuje więcej, a mnie taka cena i taka oferta wystarczy.

 

PS: Gość na infolinii powiedział mi, że czytają forum SatKuriera i nie wszystko co ludzie piszą o cenach to prawda, bo ponoć niektórych cen typu Eleveny poniżej 8 zł na ten moment nie dają :) Ale to wiadome, że co sobie ludzie wynegocjują to mają..

 

Oczywiście moźna było walczyć na siłę o 7,95 zł za Eleveny czy 3 miechy gratis, ale jestem realistą i wszystkiego by mi nie dali przy opcji praktycznie Vip+Max w takiej cenie.

Edytowane przez najman12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Gość na infolinii powiedział mi, że czytają forum SatKuriera i nie wszystko co ludzie piszą o cenach to prawda, bo ponoć niektórych cen typu Eleveny poniżej 8 zł na ten moment nie dają :) Ale to wiadome, że co sobie ludzie wynegocjują to mają..

 

Akurat ja dostałem ofertę 7.95zł za Eleveny na 12m (z możliwością wyłączenia), było to na początku listopada, telefon z Krakowa. Także ściemnieją, ale to ich praca, także trzeba być wyrozumiałym i brać poprawkę na to, co mówią :)

Edytowane przez NobelM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milczą jak zaklęci.Krewniaczek pojutrze jedzie oddać dekoder a tu cisza ,tylko wysłali jakiś papier, jak to im przykro że nie chce z nimi zostać. :cry:

Natomiast dla mnie ciągle chyba nie ma lepszej oferty,jak ostatnio comfort 8 C+ z Eleven za 82 zyle  :crazy: Nie wiem jak was, ale mnie najbardziej wkurza w czasie rozmowy z konsulem, jak mówi że to co mi proponuje to nowy abonent ma za 10 złotych więcej. Według mnie skoro ten mityczny "nowy abonent" ,tak czai za rogiem, to dlaczego zawracają sobie głowę starym prykiem, zamiast brać tego świeżaka. :wink:

Edytowane przez BizzareX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Umowa przedłużona.

Do tej pory miałem Extra 6C+, multiroom, moduł CAM - całość 69,9

 

Teraz Extra 6C+

multiroom dwie karty cameleon

moduł CAM,

4 x eleven do końca umowy

HBO do końca grudnia

Soundance TV przez sześć miesięcy gratis później trzeba wyłączyć.

 

Umowa na 15m średnia cena 73,1

 

mozesz na module uruchomic kanal 4K sportowy z nc+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja dostałem ofertę 7.95zł za Eleveny na 12m (z możliwością wyłączenia), było to na początku listopada, telefon z Krakowa. Także ściemnieją, ale to ich praca, także trzeba być wyrozumiałym i brać poprawkę na to, co mówią :)

Oczywiście, że biorę na to poprawkę, ale wiesz jak płaciłem 180 a teraz 140 to jestem zadowolony i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast dla mnie ciągle chyba nie ma lepszej oferty,jak ostatnio comfort 8 C+ z Eleven za 82 zyle :crazy: Nie wiem jak was, ale mnie najbardziej wkurza w czasie rozmowy z konsulem, jak mówi że to co mi proponuje to nowy abonent ma za 10 złotych więcej. Według mnie skoro ten mityczny "nowy abonent" ,tak czai za rogiem, to dlaczego zawracają sobie głowę starym prykiem, zamiast brać tego świeżaka. :wink:

Rozumiem ze każdy próbuje płacić jak najmniej... ale bez przesady. Nowy abonent w/w pakiet ma za 102zl wiec dostajesz ofertę o 20% niższa. Chcesz płacić polowe mniej niż nowi czy w czym problem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jeśli ktoś chce przedłużyć umowę z dekoderem 4K i mieszka we Wrocławiu, to dekodery są w Marino na Paprotnej. Właśnie odebrałem.

Jak są za 0zł, to jadę. Oczywiście jak korki się rozładują. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje możliwość przedłużenia umowy przy jednoczesnej wymianie wifipremiumboxa na moduł (i co zrozumiałe likwidacją multiroomu wifiboxa)? W tym momencie płacę 5 zł za dzierżawę wifi i 10 zł za mr (główny Cayman, mr cameleon)

Edytowane przez Random1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przedłużaniu z dekoderem 4k zdajcie sobie sprawę, że to coś nie ma aplikacji HBO go tylko zwykłe HBO co jest okrojone. Ja niestety to wziąłem. Jutro składam reklamacje bo to nie jest pełnowartościowa oferta. Sprawdziłem sobie co te dwie usługi mają i są duże braki w HBO względem HBO go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie obecnie mam extra+ za 44,99  jestem ciekaw czy można byłoby od nich wydusić 

 

extra+ za tą samą cenę, dodatkowo elevensports za jak najniższą cenę oraz wymianę dekodera za 0zł aktywacji i 0zł dzierżawy bo do tej pory miałem staruszka turbobox+ 5720sx  :>

 

Extra w tej cenie bez problemu. Dekoder - tu mam trochę pod górkę, bo z 200 na początku zeszli na 149 zł (bez opłaty za dzierżawę). Może po skończeniu umowy, w piątek uda mi się coś ugrać z tym dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...