Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@czerstwy

Nawe DUK nie zaoferuje pakietu Superpremium taniej niż 99 zł.Nie przeceniałbym tutaj kompetencji tego działu.

Normalnie powinno być: przedłużasz ofertę dostajesz więcej za to samo albo taniej za to samo.(Ukłon w kierunku Polsatu).

NC+ bierze swoich abonentów za jakiś zacofanych wietnamskich "dzikusów".Choć podejrzewam, że na innych rynkach bardziej godnie traktuje swoich klientów.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum ktoś pisał że dostał za ok.95 zł i to z 8C+.Część ofert to może i jest w normalnej cenie ale cenowo wszystko raczej zbliżone to obecnej oferty.W DUK możesz dodatkowo dostać jakieś gratisy itp.A w konkurencji też większość cen jest sztywnych cenowo a negocjujesz darmowe miesiące i długość umowy.(oczywiście są małe  wyjątki)  Gdyby tak dawali ciągle więcej lub taniej to w końcu niektórym musieli by dawać za pół darmo lub oferować kanały u nich niedostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy

Nawe DUK nie zaoferuje pakietu Superpremium taniej niż 99 zł.

Ja jestem zadowolony z Superpremium za 99 pln. Pakiet wart jest swojej ceny. Najlepiej jakby dawali za 59 pln....

Rozdawnictwo się dawno skończyło szanowni forumowicze. @lukimann dobrze napisałeś teraz są sztywne ceny, niema znaczenia czy DUK czy zwykły konsultant.

NC+ bierze swoich abonentów za jakiś zacofanych wietnamskich "dzikusów".

Od początku fuzji jestem w NC+ i nikt zemnie dzikusa ani "jelenia" nie zrobił.... W moim przypadku płacę 134 pln , bo chcę mieć to co mnie interesuje. Komuś się nie podoba że NC+ nie daje gratisów , to można w CP szukać szczęścia.  :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth

Czy oferta przez 2 ostatnie lata stała się bardziej atrakcyjna?

Jeśli się mylę to użyj argumentów potwierdzających tezę , że pakiet nie stracił na wartości.To już nie jest ta sama oferta co 2 lata temu!

Pomijając nieszczęsny multiroom z którego ja a później Rodzice i tak nie korzystali.Na guzik taki gratis...Razi mnie jednak bezczelne podejście dajemy..a po rzetelnym opłacanym abonamencie odbieramy prezent. :-/

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukimann, nie stała się bardziej atrakcyjna. Racja. Tyle że w moim przypadku nadal jest na tyle warta uwagi że ja wybieram NC+.

Interesuje mnie Canal+. CP dla mnie od zawsze jak tu jestem to piszę, jest na tyle słaby że mnie nie przekonuje do siebie. :cool:

Problem to były te śmieszne oferty za 59 pln, łamańce i inne bzdety. Jak się okazało, że nie stać operatora na te wszystkie prawa sportowe i cena większa to nagle był "lament".

Każdy z nas ma prawo wyboru.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy

Nawe DUK nie zaoferuje pakietu Superpremium taniej niż 99 zł.Nie przeceniałbym tutaj kompetencji tego działu.

Normalnie powinno być: przedłużasz ofertę dostajesz więcej za to samo albo taniej za to samo.(Ukłon w kierunku Polsatu).

NC+ bierze swoich abonentów za jakiś zacofanych wietnamskich "dzikusów".Choć podejrzewam, że na innych rynkach bardziej godnie traktuje swoich klientów.

 

Mnie wskoczyło coś takiego :

 

SUPERPREMIUM+ (6) LIVE

  • 199 kanałów (w tym 85 HD)
  • Abonament 94,99 zł do końca okresu oznaczonego umowy
  • Długość umowy: 24 miesiące
  • 7 kanałów tematycznych produkcji nc+
  • 6 kanałów CANAL+
  • Kanały HBO
  • Kanały CINEMAX
  • Hbo go 2miesiące gratis później 5zł 

Czy to w ogóle się opłaca ?

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wskoczyło coś takiego :

 

SUPERPREMIUM+ (6) LIVE

  • 199 kanałów (w tym 85 HD)
  • Abonament 94,99 zł do końca okresu oznaczonego umowy
  • Długość umowy: 24 miesiące
  • 7 kanałów tematycznych produkcji nc+
  • 6 kanałów CANAL+
  • Kanały HBO
  • Kanały CINEMAX
  • Hbo go 2miesiące gratis później 5zł
Czy to w ogóle się opłaca ?

Taak.. ;-P z pewnością jak się "klepnie" taką ofertę to się będzie musiało ( co miesiąc) opłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie w czym tak odstaje cp od nc+ w swojej ofercie nie liczac kanałów z paczki c+?

Dla mnie paczka Canal+ to jest to "coś". CP nie jest mi wstanie nic w zamian dac, co by mogło mnie do słoneczka przyciągnąć. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz patrze na ofertę cp to przy max ofercie 99,90 to wszystko jest w cenie HBO CINEMA MAX ELEVEN SPORT  i takie tam także myślę że różnią Canal Plus *8. Najbardziej śmiać mi się zachciało jak wybrałem opcję tylko HD a tam zniknęły Eleveny wszystkie . To znaczy że w CP Eleveny są w SD nadawane ??? 


Taak.. ;-P z pewnością jak się "klepnie" taką ofertę to się będzie musiało ( co miesiąc) opłacać.

 

Tak tylko zapytałem

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie paczka Canal+ to jest to "coś". CP nie jest mi wstanie nic w zamian dac, co by mogło mnie do słoneczka przyciągnąć. :P

Nie tylko paczka C+ daje przewagę Nc+ nad słoneczkiem, nie zapomnij o pakiecie dla dorosłych :)

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukimann, nie stała się bardziej atrakcyjna. Racja. Tyle że w moim przypadku nadal jest na tyle warta uwagi że ja wybieram NC+.

Interesuje mnie Canal+. CP dla mnie od zawsze jak tu jestem to piszę, jest na tyle słaby że mnie nie przekonuje do siebie. :cool:

Problem to były te śmieszne oferty za 59 pln, łamańce i inne bzdety. Jak się okazało, że nie stać operatora na te wszystkie prawa sportowe i cena większa to nagle był "lament".

Każdy z nas ma prawo wyboru.

czołem forumowicze

Wiem że to gdzieś wcześniej pewnie już było, ale co to znaczy oferta Comfort+(6C+LIVE) bo taką ofertę mi wkleili do icoka.

Poproszę o wyjaśnienie, bo na razie nie chce mi się z nimi (nc+) gadać

Dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...