Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do końca lutego, ale postanowili skontaktować się już teraz - wczoraj SMS, dzisiaj telefon - pierwszy raz odzywają się do mnie tak wcześnie. Mam Superpremium+ za 99 zł, oferują to samo na kolejne 2 lata i do tego konsultant chciał mi wcisnąć Eleven, płatne od grudnia, a potem do końca trwania umowy za dodatkowe 11,90 zł. Na głowę nie upadłem, żeby płacić tyle samo bez LM.

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście za Ekstra + płaciłem, jak wisl@k06 mówi, czyli 44,99.

 

Dziś dzwoniłem i się dogadaliśmy.

Czyli Ekstra + za 44,99, dekoder ten sam, co mam za 0 zł , Eleveny za 11,90 na 12m, potem opcja rezygnacji (za 7,95 nie ma możliwości) (za wifi dekoder 5 zł co miesiąc chcą). Do tego mam HBO na miesiąc 0 zł, C+ na 3 miesiące za 0 zł + 2  miesiące abonamentu za 0 zł... NC+ Go tez 0 zł na całą umowę.

Łącznie 56,89 na miesiąc. Umowa 24 miesiące.

Wydaje mi się że OK. Co sądzicie?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale nie jest to podstawa do reklamacji. :mrgreen: Wystarczy przejrzeć parę stron wstecz i dowiesz się, że można to np. zrobić w APS-ie po zakończonej umowie, a przed zdaniem sprzętu. Ile masz do końca umowy? Jeśli dużo to poczekaj cierpliwie. Im bliżej końca tym więcej można wynegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacisz dużo plus masz włączoną opcję dodatkową. To Ci nie pomoże w negocjacjach. Extra z 6/8c+ to 69.99zł/79.99zł. Comfort z 6/8c+ to 59.99zł/69.99zł. Dodatkowo eleven to koszt 11.90zł (niektórym się udaje z 7.95zł, ale w Twoim przypadku bym nie liczył). Do końca listopada jeszcze sporo czasu, czekaj do końca na oferty w takich cenach jak wyżej.

Ps. Ile płacisz za eleven? Wyłącz sobie tą opcję jeśli możesz i wtedy ceny powinny pójść w dół.

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy się w marcu 2018 roku, a już wczoraj przyszedł sms z prośbą o kontakt w sprawie nowej umowy a wieczorem już był telefon. Cisną strasznie  :mrgreen: a do końca jeszcze prawie pół roku. Oczywiście oferta mega, super, turbo   :censored: . Teraz mam Extra+ 6xC+ MR  ( dwa camele i sagema 83 ) za 69.90 zł. 

Konsultant powiedział, że już dziś mogę nową umowę podpisać  :mrgreen: - oczywiście wszystko to samo, no wyjątkowo  :censored: może mi zrobić eleveny dwa miesiące za free potem 11.90 zł za miesiąc.

Nie omieszkał Pan zapytać czy jestem zadowolony z multiroomu na niezależnych kartach  :crazy:. Jest ktoś kto nie jest zadowolony  :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacisz dużo plus masz włączoną opcję dodatkową. To Ci nie pomoże w negocjacjach. Extra z 6/8c+ to 69.99zł/79.99zł. Comfort z 6/8c+ to 59.99zł/69.99zł. Dodatkowo eleven to koszt 11.90zł (niektórym się udaje z 7.95zł, ale w Twoim przypadku bym nie liczył). Do końca listopada jeszcze sporo czasu, czekaj do końca na oferty w takich cenach jak wyżej.

Ps. Ile płacisz za eleven? Wyłącz sobie tą opcję jeśli możesz i wtedy ceny powinny pójść w dół.

 

Eleven chcę mieć z uwagi na mecze, które oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, szanowne koleżeństwo.

Dzień końca umowy zbliża się wielkimi krokami, zaczynałem jeszcze w C+.

Poproszę o potwierdzenie, czy dobrze doczytałem:

Extra z 8x C+: 79,99 zł

HBO: 6 miesięcy 0 zł kolejne 25 zł. Czy komuś udało się wyrwać w tej cenie HBO + GO?

Eleven: 7,95 zł na zasadzie włącz/wyłącz, czy można przy przedłużeniu dostać 6 miesięcy 0 zł, kolejne 6 miesięcy 15,90 zł?

Oczywiście przy złożonym wypowiedzeniu.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Powoli zaczyna kończyć mi się umowa w nc+. Jest bodajże do końca listopada.

Posiadam obecnie pakiet Superpremium+, Multiroom (dwa cameleony) oraz pakiet Filmbox. Płaciłem za to do tej pory 119 zł. Boxy jakie posiadam do tej oferty to 2x Sagemcom DSI83. Obecnie w zakładce "Przedłuż umowę" widnieje oferta Superpremium+ za 109.99 zł oraz VIP, VIP+ Max. Najbardziej zależy mi na zatrzymaniu dwóch cameleonów gdyż korzystam z własnego sprzętu.

 

Czy jest szansa uzyskania lepszej oferty i co ewentualnie mógłbym ugrać składając wypowiedzenie i kiedy najlepiej byłoby to zrobić? Będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej zakładce mam Superpremium+ za 99,99 zł, aczkolwiek jest bez C+Seriale i Discovery. Też mam 2 cameleony z Cyfry+. Wypowiedzenia nie składałem, bo umowa kończy się w lutym. Dlatego próbuj. A wypowiedzenie wyślij w październiku, przynajmniej ja tak robię, wysyłam po 10-tym, żeby do końca miesiąca doszło, ponieważ umowę na czas określony trzeba wypowiedzieć na miesiąc przed.

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Moja umowa kończy się z końcem września.

 

Czy dostał ktoś ostatnio Comfort za 22.5 z dopełnieniem do extra na 3 m-ce za zero i canal + na 3 m-ce za zero?

 

Oferuja Comfort za 22.5 i 8x canal+ za 25 z zobowiązaniem na 6 m-cy. Extra tylko na miesiąc.

 

Proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy Comfort z 8C+ za 47,5/mies.? Czy ta oferta się czymś różni od tych proponowanych Comfort 8C+ za 69,99?

 

 

Żadna rewelacja jak dla przedłużającego.

Ja przy przejściu z prepaid na własnym sprzęcie mam:

Pakiet Start+ 19,99 zł + 8xC za 25 zł czyli 44,99 zł.na tym mi zależało.

Pewnie dopełnienie do Comfort wytargowałbym za 10 zł może nawet i za 5 zł :)

Czyli 49,99 - 54,99 zł.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...