Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli z tego co piszecie to najlepiej od razu wysłać wypowiedzenie i czekać na telefon z l lepszymi ofertami bo podczas tej dzisiejszej rozmowy z konsultantem i tak nic nie ugram i nie zgodzi się on na moją powyższą propozycje?

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roju

Wypowiedzenie wysłać lub przejść się do APS.

Nie masz ofert na koncie w "moje NC+"?

Extra+ Canal x8 79,99 zł

Man Packa już nie ma jest Multi Man Pack w promocji za 20 zł (standard 30 zł)

Eleven od 7,95 do 11,90 zł

+ multiroom i sundance tv

Edytowane przez sztywniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile pewna jest ta przymusowa wymiana dekoderów po Cyfrze i likwidacja MR na starych zasadach? Bo może sensowne jest mieć teraz dłuższą umowę nawet jakby płacić parę zł miesięcznie więcej?

Ja tak niedawno przedłużyłem do marca 2019, ale przy zamawianiu eleven w promocji na rok, chciano mi dać te nowe dekodery za 5zł/mc ale podziękowałem. Przymusowa zmiana dekodera to i tak przecież jest na pewno podstawą do rozwiązania umowy z winy NC+, więc coś mi się nie chce wierzyć w ten przymus...

Edytowane przez prwsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@infinity007. Zacznij czytać.

@prwsk. Pewna, ale nie wiadomo kiedy. Przedłużanie umowy nic Ci nie da.

@roju. Za mniej niż stówke tego nie dostaniesz . Superpremium za 99,90 dostaniesz, ale reszty zs free już nie. Prognoza dla Twojego Superpremium z dodatkami minimum 120. Oczywiście bez MR. Czasy dobrych cen i gratisów to historia.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok więc zarejestrowałem się za radą sztywniaka na koncie moje nc+ żeby sprawdzić co też mi oferują. Znalazłem taką opcję:

 

- pakiet SuperPremium+ (w umowie na 15 miesięcy w cenie 134,99)

- multiroom standard + wynajem dekoderów - 15 PLN

- Eleven Sports w cenie 11,90 do końca trwania umowy

- Multi Man Pack za 20 PLN

- HBO GO za 0 PLN przez pierwsze 2 miesiące a następnie 5 PLN miesięcznie

- Sundance HD za 2,99

 

Wszystko to wyszło by mnie 179,88 PLN miesięcznie (184,88 z HBO GO)

Wydaje mi się to trochę zbyt drogo dlatego ile realnie mógłbym ugrać na takim zestawie składając wymówienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roju

Dlatego złóż/wyślij wypowiedzenie i czekaj na oferty lub też po złożeniu wypowiedzenia i zakończeniu umowy ,czyli np 1 grudnia, udaj się do APS.Wtedy jest większa dostępność ofert przedłużeniowych.

W/w moje zestawienie uwzględniające twoje wymagania jest najbardziej realne.No może Sundance HD na 6m-cy gratis potem stała stawka.

Edytowane przez sztywniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy telefon i oferty:


1) Extra+, 8x Canal+, VOD, Multiroom = 94zł   24mce


   Pani bardzo sie podniecała tą ofertą twierdząc że jest to najlepsza możliwa opcja na ten moment. Powiedziałem że nie zamierzam zwiększać swojego obecnego pakietu i oferta:


2) Comfort+, 6xCanal+, Eleven, Multiroom = 90,80zł  24mce  


   Eleven za 15,90zł w dodatku Multiroom za 15zł. O jakimkolwiek rabacie nie było mowy za te pakiety i usługi. 


 


Pani, jak to określiła, była wielce zniesmaczona i zasmucona że nie zaakceptowałem oferty Umowa do końca roku, powiedziałem żeby z takimi ofertami do mnie nie dzwonili bo na takich warunkach nie przedłużę umowy. Pora wysłać wypowiedzenie bo tylko szkoda czasu z nimi teraz rozmawiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie Comfort+, 6x C+, MR (2xCameleon) Pace i Sagecom, umowa do końca października, płace 59,9.  Dziś do mnie dzwonili aby przedłużyć na 24 m. na tych samych warunkach + 6m HBO gratis umowa do końca października, wypowiedzenie jeszcze nie poszło - jest szansa na coś więcej (czyli złzyc wypowiedzenie i czekać) czy nic więcej nie dostane czyli brać? Z tego co czytam kwoty raczej nie obniżą ale może HBO dają na więcej free? (co by mnie satysfakcjonowało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lutego ,pakiet Superpremium+ za 99,90.Wczoraj tel.od nc+i za ten sam pakiet ,chcieli o de mnie 5 zł więcej,oraz wymianę pejsa na wifi premiumboxa

+,przy zachowaniu prze zemnie cameleona.Na moje stwierdzenie ,że mam płacić więcej za słabszą ofertę ( mało premier filmowych na canal+,oraz stratę LM i Ligi Europy ),usłyszałem,że to jest i tak mało jak za taki pakiet ,później będzie tylko drożej i jak nie chcę to mogę sobie iść do Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żalić się też nie musisz. Wszyscy wiedzą, że na tyle miesięcy przed końcem umowy nic nie dają tanio. Choć przyznam szczerze, ta oferta była tania, licząc, że prawie pół roku do końca obecnej umowy. A Cameleon to co? Jakiś rarytas?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@infinity007. Zacznij czytać.

@prwsk. Pewna, ale nie wiadomo kiedy. Przedłużanie umowy nic Ci nie da.

@roju. Za mniej niż stówke tego nie dostaniesz . Superpremium za 99,90 dostaniesz, ale reszty zs free już nie. Prognoza dla Twojego Superpremium z dodatkami minimum 120. Oczywiście bez MR. Czasy dobrych cen i gratisów to historia.

Nie jestem pewny z tą potencjalną wymianą przymusową. W końcu te nowe dekodery muszą się chyba jakoś widzieć przez WiFi. A ja stwierdze że nie mam w domu WiFi i nie mogę korzystać z mr która jest integralną częścią mojej oferty. Edytowane przez prwsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działą wam ICA  ?  dostałem SMS z NC+ o  18:00 ze na ICA czeka na mnie nowa oferta   chciałem  sprawdzić ,ale nie mogę się zalogować .

I nie wiem czy już mnie odłączyli (obecna umowa  do 30.09)  czy to jakaś awaria  tylko .

 

Swoją  drogą dziwne ze  sms wysyłają  pierwszy raz  dostałem takiego z taką treścią  no chyba ze to skutek tego ze ost. tel z DUK nie odebrałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...