Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WItam, Mam pakiet Extra+ z HBO, płacę 64,90+5zł za Premium Box+. Z opcji nagrywania nie korzystam, czy w nowej umowie mogę po pierwsze wymienić dekoder żeby nie płacić za sprzęt, a może po prostu targować żeby za niego nie płacić? i druga opcja: da się urwać z tych 64,90 trochę? w sumie z HBO nie chcę rezygnować. Jestem klientem od co najmniej 5 lat. Chciałbym płacić w granicach 50-60zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant z działu przedłużeń zachęcał mnie do nie przedłużania (a place 249zl) umowy bo będą super promocje (4x niższe ceny) w listopadzie bo od listopada do grudnia będzie przymusowa wymiana wszystkich dekoderów po Cyfrze+ i n.

 

Jak już konsultant sie "wygaduje" to coś ustalili.

 

Zatem pytanie.. czy 199zl z 249zl ma sens?

Płacisz 249zł miesięcznie za telewizję? :D Konsultant miał tracić dojną krowę i dać przedłużenie umowy o co najmniej kilkadziesiąt złotych miesięcznie mniej do zapłaty? Cały czas się chwalisz, że zauważyłeś że konsultant się coś wygadał, ale najprawdopodobniej to wierutna bzdura i zrobił cię w balona żebyś dalej im płacił śmiesznie wysoką cenę. 

Super promocje abonament 4x niższy? Czyli za Extra z C+ będą wołać coś około 25zł?! NC+ tak obniży ceny?! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czlowiek powiedzial, zreszta w rozsylanych ankietach proponowali juz taniej

 

dziwne jest to ze mi sie umowa konczy i nie chcial gosc ani zarobic tych "paru groszy" ani zachowac taki abonament na kolejny okres.. co najmniej dziwne

 

Vip+Max 199,99

najem wifiPremiumbox+ 5zl

MR STD 10zl

Mezzo 5zl

Filmbox Arthouse 2zl

Disney MOD 15zl

Eleven 11,90zl

 

wiec moj abonament wychodzi 243,98 i tak nie mam wszystkiego i w dodatku mam pelne ceny bez promocji

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy miesiac przed koncem wypowiedzenia "odblokowuja" sie jakies oferty specjalne na koncie?

pytam bo za nic majac superpremium nie moge zejsc na extra+ z 6C+ za 69,90 - najnizsza oferta za extra+ to 89,90

nie wiem czy liczyc na cos czy musze czekac az wygasnie umowa i kupic jako nowy klient?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy ile płacisz obecnie. Złóż wypowiedzenie, przejrzyj kilka stron wstecz z tego działu, bo możliwe są zejścia na niższy pakiet, ale czasami dopiero po wygaśnięciu umowy a przed zdaniem sprzętu. Jako nowy nie dostaniesz extra z 6c+ za 69.99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenia nie składałem jeszcze, a już miałem trzy telefony i dopiero za ostatnim uzyskałem co chciałem - Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m i w bonusie Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów (pewnie z raz tam zajrzę). Co ciekawe bez dyskusji i problemów mimo, że dwie poprzednie oferty były o 10 zł wyższe i rzekomo nie miałem szans na 69,99. Trochę więcej płacę za Eleveny, ale suma sumarum jestem zadowolony.

 

Pierwszy konsul był bardzo [beep]ki i dostał opr. Na kolejnych z miejsca nerwowo reagowałem, ale może to pomogło? Poprzednio było bodajże 74,99 i to po wielkich bojach z Działem Utrzymania. Pomoc na fb maiłem od jednej sympatycznej konsulki wtedy miałem :)

 

Logiki z nimi człowiek nie uświadczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę do końca września, wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem ale już oczywiście dzwonią. Płacę 90 zł. Zaproponowali to samo co mam, czyli

Extra+

6 C+

Eleven

Multiroom

2 x Pace PVR

za niecałe 90 zł.

Na ile jest szansa zejść z tym pakietem?

Ja mam umowę do grudnia zaproponowano mi to co kolega wymienił na 15mc za 84.4zł

 

Skoro czytałeś to wiesz, że nic nie dostaniesz i to pytanie jest zbędne. Kolejna sprawa to dlaczego teraz dzwonią. Bo szukają naiwniaków. Nowa umowa wejdzie w życie z końcem obecnej. Czyli do tych 15m.dolicz sobie jeszcze miesiące obecnej umowy. Na dzień dzisiejszy nie zawracaj sobie głowy, tylko czytaj temat,bo przez parę miesięcy może wszystko się zmienić może na lepsze, a wtedy będzie płacz dlaczego tak wcześnie aneksowałem. Drożej raczej nie, bo to już chyba max jaki nc osiągnęło.

Jednak zastanawiam się nad tym czy jest tak jak konsultant mi powiedział  że od 1.08 liczy się 15mc nowej umowy czy tak jak kolega wyżej sugeruje - obezna umowa którą mam do grudnia + 15mc nowej. Jak będzie tak jak pisze kolega to chyba nie warto tak wczas ja przedłużać za 84,4zł ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Obecnie miałem pakiet ekstra + 6 canal plus i dekoder wifibox.

 

Umowa kończy się w październiku, złożyłem wypowiedzenie.

 

Dziś dostałem propozycję w punkcie

 

Superpremium za 94.99

Eleveny za 7.95

Dekoder premium box z nagrywarka za 0. z

 

Łącznie wychodzi 102.94 na 2 lata.

 

Uważacie ze dobra oferta? Myślicie ze zejdą coś jeszcze z ceny? Ewentualnie czy uda się zrobić ta ofertę na 15 miesięcy? W punkcie mówił iż cały pakiet na 15 m to koszt 117.94

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie wiem czy to w tym wątku ale pośrednio dotyczy przedłużenia umowy ale od poczatku.

 

Trzy tygodnie temu dostałem oferte plus miesiąca odnosnie HBO GO - dwa miesiące gratis i kolejne po 5 PLN, oraz wyłączenie Eleven za 15,99 i właczenie za 11,99 plus dwa miesiące gratis. Myśle super sprawa i się zgodziłem.

 

Wyjechałem na urlop i po powrocie dzwonie na infolinie wyłaczyć men pack. W miedzyczasie pytam jak tam HBO GO bo cos nie zadziałało i tutaj dostałem pała w łeb. Konsultant mówi uprzejmie że HBO GO oraz Eleveny będą od 01.01.2018 wraz z przedłużoną umową (obecna mi się kończy z końcem roku i się zastanawiam czy zostać czy iść do konkurencji)

 

I pytanie do Was, Ktoś miał takie wciskanie kitu i jak z niego wyjś?

Edytowane przez maniekAG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złóż reklamacje, sprawdż warunki oferty w mojencplus. Jezeli byl to +miesiaca to napewno nie wchodzo to od nowej umowy a od nowego okresu rozliczeniowego + oplata proporcjonalna od dnia aktywacji, bo aktywuje się od ręki. Nie polecam konkurencji, cos hiper nowego będzie w nc+ (oprócz dekodera 4K) na święta (więc idealnie na przedłuzenie twojej umowy z wymianą sprzetu) i nawet CP tego nie bedzie mieć. Lepiej zaczekac i przedłuzyc umowe na nowych warunkach a narazie złożyć reklamacje choćby przez mojencplus aby nie latac na pocztę. Skan pisma z podpisem własnoręcznym zalaczasz jako załącznik. Opisz tam calą sytuacje.

 

EDIT:

Wspomnialeś że wejdą z przedłużoną umową, jeżeli zgodzileś się na przedlużenie to obawaiam się że będziesz mial problem.

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej ceny za Comfort+ u nich. Taka cena jest nie realna do negocjacji. Można wyrwać góra za 24,99 zł za Comfort+. Nie chcą zejść niżej za ten pakiet niestety. :sad:

Z palca można mieć Comfort+ za 19,90 zł, w tym dekoder pace Pvr  i MR po cyfrze ,  przy przedłużaniu umowy dali mi go 14,99, + 8 C+ 25 zł + 3 Hbo za 10 zł ,umowa na 24 miesięcy od października 2016 r, Dlatego proszę nie piszcie ,że się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dla kogo było to pomocne to dziś dzwonił do mnie DUK ( dziś ostatni dzień umowy).

Mam dekoder własnościowym . Pakiet start z Canal + płaciłem 69.90zl miesięcznie.

Dziś ostateczna oferta :

Pakiet extra z 6C+ Hbo na pół roku w gratisie potem można wyłączyć, umowa na 15miesiecy cena pakietu 72.50miesiecznie.

Zrezygnowałem bo musze mieć multiroomem a na sprzęcie własnościowym nie jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uncharted-4 akurat wątpię byś podał informację komuś pomocną ...

Może ja Tobie pomogę ...bo przepłacałeś..

Skoro się nie zgodziłeś to od jutra masz 2 tygodnie na oddanie sprzętu i pewne będzie aktywny pakiet start ale za 9,99 a 8 Canal + oczywiście za 25 zł wiec to co miałeś dotąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uncharted-4 akurat wątpię byś podał informację komuś pomocną ...

Może ja Tobie pomogę ...bo przepłacałeś..

Skoro się nie zgodziłeś to od jutra masz 2 tygodnie na oddanie sprzętu i pewne będzie aktywny pakiet start ale za 9,99 a 8 Canal + oczywiście za 25 zł wiec to co miałeś dotąd

Przecież napisał że dekoder jest jego. To co ma oddać? Edytowane przez redlum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie start w ICA jest za 9,90, a comfort za 24,99 zł, umowa do końca sierpnia. Dawno nie dzwonili. Nie kochają już, czy można dodać ewentualnie coś dodatkowego do startu, np. HBO, czy coś z filmami ewentualnie i jakiej cenie? Czy umowy są tylko na 2 lata, czy np. wzorem komórkowych na czas nieokreślony?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z palca można mieć Comfort+ za 19,90 zł, w tym dekoder pace Pvr  i MR po cyfrze ,  przy przedłużaniu umowy dali mi go 14,99, + 8 C+ 25 zł + 3 Hbo za 10 zł ,umowa na 24 miesięcy od października 2016 r, Dlatego proszę nie piszcie ,że się nie da.

 

Dało się, teraz się nie da, od X.2016 mimo wszystko trochę czasu minęło. Ja właśnie mniej więcej od nowego roku z takimi ofertami się nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...