Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za Extra+, MR (dwie karty), Pace + jakieś tam filmy VOD z tydzień temu zaproponowali 51 zł, teraz standardowe 44,99 na 24 miesiące lub 47,50 na 15 miesięcy. Umowę mam do końca lipca, rezygnacji nie wysyłałem, opłaca się już teraz przedłużyć?

Ja mam podobną ofertę ale mam Pace i Wifibox i chcieli za to na dzień dzisiejszy 69,90 albo 74,9 z canal+ , czy jakoś w tych okolicach. W moim ica za moją obecną ofertę wyliczyli 74,99. Dla mnie ogólnie to jednak za wysoko. Umowę mam do końca czerwca więc poczekam, a może wypowiedzenie coś dało by..Jak myślicie? Chciałbym płacić za moją obecną ofertę ok 50 zł max myśle. Da radę to ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabialiście zejście z Superpremium za 99.90 PLN w opcji MR z Cyfry+, Sagemcom + Pace na Extra+ z HBO za 79.90?
Bo po złożeniu wypowiedzenia, dzwoniący konsultant mnie wyśmiał... A ja czytam, że dostajecie takie oferty.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie przy zejściu z wyższego pakietu. Ta oferta jest dla osób, co wcześniej za to samo płacili podobnie lub mniej.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie przy zejściu z wyższego pakietu. Ta oferta jest dla osób, co wcześniej za to samo płacili podobnie lub mniej.

 

moze macie jakies sposoby by ze zlozonym wypowiedzeniem to dostac?

na pewno jak ich przetrzymam nie uda się zejsc z 99.90 na 79,90 w tych wariantach (extra+C+HBO na 24 miesiace+MR+pace+sagemcom?)

Edytowane przez jag888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 4 dni kończy mi się już wypowiedziana umowa. 

 

Do tej pory placilem 75zł za Extra+ HBO, Canal+ Multiroom i Dekoder z Nagrywarka 24m

 

Teraz proponują mi za to samo 79.99 +10zl za Muliroom i chyba jakieś 5 zl za coś jeszcze jak się nie mylę.

 

Warto przedłużać czy iść np do CP lub Multimedii.

 

W multimedii za to samo 96 zł ale dodatkowo filmboxy i eleven sport 3 kanały.

 

W CP (mam  telefon w plusie więc smartdom - 50%)  za ok 55 zł:   Pakiet MAX  + HBO + Cinemaxy + Filmboxy + Multiroom + 4 kanały VOD (15 filmow miesiecznie gratis) 

Edytowane przez Yuppies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym przedłużona umowa:

Extra+ multiroom , C+ na 3 miesiące , HBO na 6 miesięcy. 44,90 zł.

Myślę że więcej się nie dało ugrać

 

 

A jakie masz dekodery od nich do MR?

Wysyłałeś wypowiedzenie?

 

 

Jeden mam z nagrywarką 500gb a drugi zwykły. MR mam jeszcze po cyfrze.

 

Czyli za dodatkowy MR nie płacisz nic? Dobrze rozumiem?

 

Mi proponują przy przedłużeniu pakiet Extra+ za 44,99zł plus 30zł za 3 dekodery w MR czyli łącznie 74,99zł na 24 miesiące dodatkowo HBO na 6 miesięcy i Canal+ na 3.

 

Do tej pory jeden dekoder od MR miałem w gratisie i płaciłem za to samo 64,99zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaci się płaci, jak ktoś jest nieogarnięty to płaci.

 

Ogarnięcie to w tej chwili tu już nie ma nic do rzeczy skoro ofert brak.

 

Jeszcze rok temu można było wyrwać jeden multiroom od ITI za 0zł na cała umowę, ja przedłużałem w czerwcu i trzech konsuli w przeciągu dwóch tygodni mi to proponowało (nie powiem że na wejściu) ale wbicu w system wyskakiwało, że nie da się u mnie MR zrabatować na całą umowę tylko na rok. Teraz z tego co czytam nie da się nawet roku wyrwać za 0zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie obecnie posiadalem następujące usługi :

Comfort

Extra

8xcanalplus

HBO + HBO go

Cinrmax

History, History 2

Adventure

Hustler

Eleven

Filmbox

Multiroom premium

Mediabox

 

Za kwotę pierwsze 6m 89,90, następne 6m 99 zł, a ostatnie 12 miesięcy 124,88

 

Teraz proponują wszystko co powyżej za 154,90.

Wypowiedzenie złożone.

Przeszedłem się dzisiaj do aps i gościu zaproponował przedłużenie tego co posiadam za 129,90 (z opcją superpremium) bez Hustler bo nie jest mi on do szczęścia potrzebny. Jak sądzicie dobra oferta czy da się coś taniej urwać?

Edytowane przez Polanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...