Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Start+ klepniety za 9,99 przez ICA. Tak patrze co tam teraz jest i mocno sie rozrosl... Turbo, Style, TVN24, Seriale, KPM.

jak to zrobiłeś przez ICA ja mam jeszcze 4 miesiace do mnie sami zadzwonili a jeszcze nie składałem wypowiedzenia i startu nie ma za 9,9 a comfort 22,5 zł 

 

PS. odnośnie dekoderów to warto wziąć turboboxa za 5 na miesiąc ma dysk ale nie ma wifi ktoś się orientuje czy to model ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 czerwca kończy mi się roczna umowa E+6C+, MRS, Eleveny, Eurosport 2 - 101,80. Wiem, sporo ale na tyle wycenili Abonenta, który był z nimi i od początku...do rzeczy:

 

 

Dzisiaj dostałem ofertę przedłużenia: Start+6C+, Eleveny i MRS + opłata za dekoder, której teraz chyba nawet nie mam - 96zł. Oniemiałem, podziękowałem. Taki teraz mają cennik dla stałych?! Miazga jakaś, do końca czerwca daleko, ale znowu zaczną się jazdy, wypowiedzenia i nerwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do końca maja, wypowiedzenie złożone. Dzisiaj zaproponowali :

 

Comfort+, Eurosport2, 6C+, 3xEleven za 86zł na 24 miesiące

 

Brać czy można zejść niżej? Albo może dadzą np umowę na 15 miesięcy?

Tak bierz. A jak nie wiesz to zapytaj mamy ;-) . Takie decyzje należą do Ciebie. Nawet pewnie trudu sobie nie zadałeś i nie przeczytałeś co tu się pisze. Widać, że na sporcie Ci zależy więc nie potrzebne Ci są C+ Seriale i C+Discovery. E+ z 6 C+ 69,99 + 11 12zł =82. Nie lepiej to wziąć?. Mniej zapłacisz i więcej kanałów w tym mało warty teraz Eurosport2, który stracił prawa. Umowa na 24m.

 

@niszczyciel. Do końca Twojej umowy sporo czasu, zdążysz doczytać za ile dają takie oferty. Nie zawracaj sobie teraz głowy. Masz duzo czasu. Jakie nerwy?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem ofertę przedłużenia umowy na ICA i nie wiem czy oni sobie żartują z klientów czy mają ich za baranów!!!

Moja dotychczasowa oferta to SuperPremium za 99 zł + Eleveny 7,50 zł 12m/ 15,90 zł 12m.

Nie dość że straciłem średnio 12 zł na miesiąc za dodatkowe kanały Eleven żeby oglądać to co kiedyś miałem w Canal+.

To teraz wysłali mi propozycje: SuperPremium za kwotę 119.90 zł

                                                 Ekstra+ z C+ za kwotę 99,90 zł

Do tego od następnego sezonu mają jedną ligę mniej oczywiście mi chodzi o Bundesliga, oraz okrojona Liga Angielska aktualnie.

Jeszcze z nieoficjalnych źródeł wycieka że pogubili jakie prawa filmowe i dopiero będzie bez premier filmowych.

Dlatego to jest jakiś żart dostawać mniej i płacić więcej. Jak tak dalej będą podchodzić do Klientów to pójdą z torbami szybciej mi sobie myślą.

I dobrze że są takie fora co można wszystko się dowiedzieć o ich wszystkich przekrętach i robienia z ludzi głupków!!! :>  :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem ofertę przedłużenia umowy na ICA i nie wiem czy oni sobie żartują z klientów czy mają ich za baranów!!!

Moja dotychczasowa oferta to SuperPremium za 99 zł + Eleveny 7,50 zł 12m/ 15,90 zł 12m.

Nie dość że straciłem średnio 12 zł na miesiąc za dodatkowe kanały Eleven żeby oglądać to co kiedyś miałem w Canal+.

To teraz wysłali mi propozycje: SuperPremium za kwotę 119.90 zł

Ekstra+ z C+ za kwotę 99,90 zł

Do tego od następnego sezonu mają jedną ligę mniej oczywiście mi chodzi o Bundesliga, oraz okrojona Liga Angielska aktualnie.

Jeszcze z nieoficjalnych źródeł wycieka że pogubili jakie prawa filmowe i dopiero będzie bez premier filmowych.

Dlatego to jest jakiś żart dostawać mniej i płacić więcej. Jak tak dalej będą podchodzić do Klientów to pójdą z torbami szybciej mi sobie myślą.

I dobrze że są takie fora co można wszystko się dowiedzieć o ich wszystkich przekrętach i robienia z ludzi głupków!!! :> :crazy:

 

Jakie niby prawa filmowe potracili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj następny telefon umowa do końca marca (wypowiedzenie wysłane) - znowu standardowe e+ za 45zł i z c+ za 70zł - gość mowił że to ekstra oferta - ja mu na to że ta co mam jest ekstra i nie przedłuże umowy z 40% podwyżką, albo dają mi to co mam ew 10% drożej albo rezygnuję wogóle - i wiecie co w d.. mam TV - założę sobie naziemną żeby żona nie płakała. Bez Tv da się żyć - może wtedy zmienią podejście do klientów jak im parę tysięcy ludzi odejdzie. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bierz. A jak nie wiesz to zapytaj mamy :wink: . Takie decyzje należą do Ciebie. Nawet pewnie trudu sobie nie zadałeś i nie przeczytałeś co tu się pisze. Widać, że na sporcie Ci zależy więc nie potrzebne Ci są C+ Seriale i C+Discovery. E+ z 6 C+ 69,99 + 11 12zł =82. Nie lepiej to wziąć?. Mniej zapłacisz i więcej kanałów w tym mało warty teraz Eurosport2, który stracił prawa. Umowa na 24m.

 

@niszczyciel. Do końca Twojej umowy sporo czasu, zdążysz doczytać za ile dają takie oferty. Nie zawracaj sobie teraz głowy. Masz duzo czasu. Jakie nerwy?

Akurat E+ z 6C i Elevenami proponowali za 92 a nie 82. I sorki ale codziennie zadaje sobie trud i ślędzę wszystkie wpisy. I uznałem, że zapytać można, może akurat ktoś jest na dzień dzisiejszy w podobnej sytuacji. Mimo wszystko dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁ/Wył polega na tym ze ogladasz zamowione kanały 2 miesiace a płacisz za 1,zamawiasz powiedzmy 1 kwietnia   i trzeba pamietac o wył ostatniego maja.  W ten sposob ogladasz 2 miechy a placisz za 1.  I znow zamawiasz 1 czerwca i tak dalej... Ja tak robie wlasnie z Elevenami bo to najtansza opcja a kiedy nic sie nie dzieje np przerwa w rozgrywkach to nie zamawiam w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁ/Wył polega na tym ze ogladasz zamowione kanały 2 miesiace a płacisz za 1,zamawiasz powiedzmy 1 kwietnia   i trzeba pamietac o wył ostatniego maja.  W ten sposob ogladasz 2 miechy a placisz za 1.  I znow zamawiasz 1 czerwca i tak dalej... Ja tak robie wlasnie z Elevenami bo to najtansza opcja a kiedy nic sie nie dzieje np przerwa w rozgrywkach to nie zamawiam w ogóle

 

wtedy placisz 15,90 za 2 miechy ? a normalnie 2x 11,90 zl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Umowa konczy mi sie z koncem Kwietnia. W chwili obecnej mam Extra+, 8 x C+, HBO za 89.90. Chcialbym otrzymac to samo za 79.90. Konsultanci mowia ze nie ma takiej mozliwosci i oferuja mi to co mam za 99zl (super premium).  Wobec powyzszego chcialbym zejsc do Extra + z HBO. Za taka konfiguracje zaspiewali sobie 79.90... Tyle samo za Extra+ 8xC+.  Z tego co czytalem pakiet Extra + jest do wyrwania za 44.90 Do tego chcialbym dolozyc HBO za 20 zl co daje 64.90 za wszystko. 

Konsultant przekazal mi rowniez informacje ze sam pakiet Extra+ nie jest dla mnie do uzyskania. 

 

Czy im blizej konca umowy tym lepsze oferty ? Dodam ze wyslalem wypowiedzenie ktore jest zarejestrowane w systemie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁ/Wył polega na tym ze ogladasz zamowione kanały 2 miesiace a płacisz za 1,zamawiasz powiedzmy 1 kwietnia   i trzeba pamietac o wył ostatniego maja.  W ten sposob ogladasz 2 miechy a placisz za 1.  I znow zamawiasz 1 czerwca i tak dalej... Ja tak robie wlasnie z Elevenami bo to najtansza opcja a kiedy nic sie nie dzieje np przerwa w rozgrywkach to nie zamawiam w ogóle

 

Dziękuję bardzo za informację. Też tak zacznę robić od kwietnia. Do końca marca mam kanały 11 za 11,90 zł (przez 12 miesięcy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gra gitara jeśli tak zostanie

Akurat do końca maja będziesz miał kiedy trwa sezon a potem jest sezon ale ... ogórkowy na piłkę i wakacje to masz przerwę czerwiec lipiec sierpień i wracasz we wrześniu najwcześniej czyli jakby mie było prawie 24zl taniej

No chyba ze Eleven będzie lobbowało za podwyżką bo w końcu trochę tych praw nabyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Umowa konczy mi sie z koncem Kwietnia. W chwili obecnej mam Extra+, 8 x C+, HBO za 89.90. Chcialbym otrzymac to samo za 79.90. Konsultanci mowia ze nie ma takiej mozliwosci i oferuja mi to co mam za 99zl (super premium). Wobec powyzszego chcialbym zejsc do Extra + z HBO. Za taka konfiguracje zaspiewali sobie 79.90... Tyle samo za Extra+ 8xC+. Z tego co czytalem pakiet Extra + jest do wyrwania za 44.90 Do tego chcialbym dolozyc HBO za 20 zl co daje 64.90 za wszystko.

Konsultant przekazal mi rowniez informacje ze sam pakiet Extra+ nie jest dla mnie do uzyskania.

 

Czy im blizej konca umowy tym lepsze oferty ? Dodam ze wyslalem wypowiedzenie ktore jest zarejestrowane w systemie.

Nie distaniesz Extra za 45 zł. Teraz dają za 52, a w Twoim przypadku tak jak powiedział konsul. Choć troche przesadził. Oczywista oczywistość, że na koniec umowy są prawie zawsze najlepsze oferty. Wczesnijsze drogie propozycje biorą napaleńcy lub nieświadomi. Jest taki dużo. Nie ma co sie spieszyć, bo nawet jak teraz nawet byś wziął umowę to wejdzie ona w życie z końcem obecnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...