Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od ostatniego czasu spora ilość abonentów NC+ zgłasza że nie może dokonać zwiększenia pakietu na wyższy np. ze Start+ na Comfort+

 

To chyba zbyt ogólnikowa teza. Zależy pewnie od stażu, czasu do końca umowy, wypowiedzenia itd. Od kiedy jest to zgłaszane?

Ja mam aktualnie start za 9,90 (choć zawsze wcześniej miałem bogatą umowę typu Superpremium) i zarówno w ICA, jak i rozmowach z DUK jakaś oferta na Comfort była.

U mnie do końca jeszcze 2 tyg. i co najmniej 10 telefonów. Za każdym razem super oferty - Comfort za 39,99.

Do tej pory płaciłem 24,99, więc jakoś nie możemy się dogadać.

To ich wyśmiej. Ostatnio miałem propozycję przejścia z NC+ na kartę (mam też coś takiego w innej lokalizacji) na abonament  i mi oferowali Comfort za 29,90 na 12 miesięcy i do tego HBO na 6 mies. gratis, + dopełnienie do Extra na 1 miesiąc, które praktycznie można za 15 zł zostawić na stałe ( + jeszcze gratisy na 2 miesiące).

Edytowane przez miro777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja twierdzę, że jest dla tych co tak mieli (dokładnie za 9,99, po odjęciu 5 zł za komplet zgód marketingowych, jak nie wyrazisz zgody to się robi 14,99).

Konsule uparcie twierdzą, że nie ma teraz takiej opcji, ale ja im nie wierzę.

Jak jest naprawdę okaże się pomiędzy 1 a 14 lutego, ponieważ negocjacje jednostronnie zerwałem, wyłączając odpowiednią zgodę w ICA :D 


Od początku grudnia słyszałem zaczął się temat że abonent chcąc podwyższyć swój pakiet nie mógł tego dokonać.  A umowy mają różnie pół roku, rok..

To akurat może być coś na rzeczy. Oferty w ICA pojawiają się na 4 miesiące przed końcem zobowiązania, ale dlaczego infolinia odmawia, to dziwne?

Być może szykują na wiosnę tak rewelacyjną nową pakietyzację, że szkoda im klientów, żeby teraz przepłacali  :wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku grudnia słyszałem zaczął się temat że abonent chcąc podwyższyć swój pakiet nie mógł tego dokonać.  A umowy mają różnie pół roku, rok..

 

Nie wiem gdzie takie informacje usłyszałeś ale z pozycji punktu mogę Cię zapewnić że upgrade pakietu można zrobić. Sam wczoraj robiłem.

Jeżeli do końca umowy zostały mniej niż 6 miesięcy to możliwe że dostępne są tylko oferty na przedłużenie, bez upgradów całego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Od października bez zmian, oferty ciągle na poziomie 97 zł (choć zaczęli od około 108 zł), tj. Comfort+, 6xC+, Paczka Eleven, Multiroom.

 

Obecnie:

Przechwytywanie.JPG

 

Dzisiaj, rzecz jasna, ponownie proponowali mi tę samą ofertę - to jest już nudne...

Ale dodatkowo (bo moim wymogiem jest obniżenie abonamentu do co najmniej 90 zł), zaproponowano mi takiego łamańca:

- umowa na 15 miesięcy,

- Comfort+ za 39,90 zł

- dodatek 8xC+ (25 zł przez pół roku, później mogę wyłączyć, a jeśli chciałbym zatrzymać to 40 zł)
- Eleven cały okres umowy za 11,90 zł
- Multiroom 15 zł

Dodatkowo bonusy w postaci KinoŚwiat (nie wiem na ile) i HBO na 6 miesięcy.

Łącznie: 91,80 zł.

Nie dopytałem na infolinii, ale jeśli po pół roku skończy mi się paczka C+, nie przedłużyłbym, to wtedy dalej bym płacił 91,80?

Jeszcze kwestia dostępnych godzin w aplikacji ncplusgo, bo dosyć często zdarza mi się skorzystać, po 6 miesiącach ukróciliby mi tę liczbę do 3 godzin, następnie mógłbym rozszerzyć sobie do 100h za 4,99 zł, ale miałbym tylko te kanały, co aktualnie w TV (zatem bez C+), tak?
 

W zasadzie kwotę mógłbym zaakceptować, ale powiedzmy za 15 miesięcy, rozpoczynałbym negocjacje bez paczki C+ i pewnie takie rozwiązanie teraz nie byłoby dobre w kontekście przyszłych negocjacji?

Jeśli na początku przyszłego tygodnia nic nowego nie zaproponują to pewnie przejdę do Cyfrowego Polsatu, gdzie za paczkę Eleven z Multiroomem zapłacę 70 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- umowa na 15 miesięcy,

- Comfort+ za 39,90 zł

- dodatek 8xC+ (25 zł przez pół roku, później mogę wyłączyć, a jeśli chciałbym zatrzymać to 40 zł)

- Eleven cały okres umowy za 11,90 zł

- Multiroom 15 zł

Dodatkowo bonusy w postaci KinoŚwiat (nie wiem na ile) i HBO na 6 miesięcy.

Łącznie: 91,80 zł.

 

Nie dopytałem na infolinii, ale jeśli po pół roku skończy mi się paczka C+, nie przedłużyłbym, to wtedy dalej bym płacił 91,80?

Jeszcze kwestia dostępnych godzin w aplikacji ncplusgo, bo dosyć często zdarza mi się skorzystać, po 6 miesiącach ukróciliby mi tę liczbę do 3 godzin, następnie mógłbym rozszerzyć sobie do 100h za 4,99 zł, ale miałbym tylko te kanały, co aktualnie w TV (zatem bez C+), tak?

 

W zasadzie kwotę mógłbym zaakceptować, ale powiedzmy za 15 miesięcy, rozpoczynałbym negocjacje bez paczki C+ i pewnie takie rozwiązanie teraz nie byłoby dobre w kontekście przyszłych negocjacji?

Jeśli na początku przyszłego tygodnia nic nowego nie zaproponują to pewnie przejdę do Cyfrowego Polsatu, gdzie za paczkę Eleven z Multiroomem zapłacę 70 zł.

 

Pytanie brzmi: na czym tak naprawdę Ci zależy? Bo jeśli rozpatrujesz CP, to chyba nie aż tak bardzo na C+?

Jeśli tylko na Comfort, Eleven i MR, to specjalnej łaski Ci nie robią - porównaj aktualną ofertę dla nowych.

Rozumiem, że umowa do końca stycznia i wypowiedzenie aktywne, więc określ swoje wymagania przy następnym telefonie z DUK i czekaj. Z CP się nie śpiesz, zawsze zdążysz.

Jeśli do końca stycznia nie uzyskasz tego co zaplanowałeś, poczekaj, jest szansa, że na początku lutego dostaniesz to co chcesz. Jak wiesz po rozwiązaniu umowy masz jeszcze 14 dni na zdanie sprzętu i często dopiero wtedy można dojść do porozumienia.

Teoretycznie:

Comfort + 6xC+, to teraz min. 59,90

Extra+ 6xC+ - 69,90

do tego Eleven 11,90 i MR/najem - 15.

Problem w tym, że przy przedłużaniu pierwszej umowy, to ceny raczej hipotetyczne, ale trzeba próbować.

Z opcją C+ 25/40, to często jest tak, że jak dzwonisz po 6 miesiącach, że chcesz wyłączyć, to proponują zostawić do końca umowy w tej samej cenie.

Jak nie chcesz, to wyłączasz i 25zł mniej na następnym rachunku.

Próbuj zbić cenę Comfortu  do 34,90, wtedy przez pół roku masz Comfort+ 6C+ HBO za ok 60 + 11,90 Eleven + 15 = 87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy coś można jeszcze z tego ugrać?

Dzisiaj taka propozycja:

 

 

- Superpremium+ 99,90zł

- MultiPack 5,00zł

- Filmbox - 5,00zł

- VOD Seriale - 8,00zł

 

razem: 117,99zł

 

Wcześniej płaciłem praktycznie za wszystko z programami Eleven 110 zł, bez programów dla dorosłych, czyli podwyżka o 20 zł

 

Pozdrawiam

 

Panowie ponawiam pytanie, czy coś można jeszcze ugrać na cenach przy tych rzeczach co wymieniłem, lub czy coś można dostać gratis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ponawiam pytanie, czy coś można jeszcze ugrać na cenach przy tych rzeczach co wymieniłem, lub czy coś można dostać gratis?

Superpremium+ 99,90 to max do ugrania,

możesz próbować wariant za 79,90  z HBO gratis, ale bez dobrania dużej ilości dodatków za min. 25 - 30zł nieosiągalny.

A co do podwyżki, to NC+ stoi na stanowisku, że każdemu abonentowi się należy, jak psu buda.

Extra , HBO i C+ 6  wraz z MR po cyfrze . Wszystko za 69,99zł

 

Masz to klepnięte na 100% czy tylko obietnice złożone w starym roku? Jeśli to drugie, to do kiedy umowa i co masz teraz aktywnego?

Pytam, bo sam miałem w końcu 2016 dużo ciekawsze oferty, a takiej wersji zaakceptowanej ostatnio nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o zmiany w kanałach canal+ np. canal+start to wątpie, żeby nc+ tak się z tym śpieszyła. Dlaczego? A no bo jeśli pozmieniają ilość kanałów Canal+, usuną jedne, a dadzą inne to będą musieli zmienić regulamin, warunki promocji, cenniki, a co się z tym wiąże? To otwiera drogę abonentom do rozwiązania swoich umów bez ponoszenia kar pieniężnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi: na czym tak naprawdę Ci zależy? Bo jeśli rozpatrujesz CP, to chyba nie aż tak bardzo na C+?

Jeśli tylko na Comfort, Eleven i MR, to specjalnej łaski Ci nie robią - porównaj aktualną ofertę dla nowych.

Rozumiem, że umowa do końca stycznia i wypowiedzenie aktywne, więc określ swoje wymagania przy następnym telefonie z DUK i czekaj. Z CP się nie śpiesz, zawsze zdążysz.

Jeśli do końca stycznia nie uzyskasz tego co zaplanowałeś, poczekaj, jest szansa, że na początku lutego dostaniesz to co chcesz. Jak wiesz po rozwiązaniu umowy masz jeszcze 14 dni na zdanie sprzętu i często dopiero wtedy można dojść do porozumienia.

 

Zależy mi głównie na Eleven, choć nie zaprzeczę, że pożegnanie się z C+ będzie trochę boleć, ale Ligę Mistrzów można w sieci obejrzeć. Jeśli nie pojawi się odpowiednia oferta to max do 30.01 mogę poczekać, bo później będę musiał skombinować nową umowę z CP.

Zgadza się, łaski mi nie robią, jak sobie kalkulowałem łamańca z ich strony, to przy Start+ (z C+ na cały okres umowy) miesięczny rachunek w przeciągu 2 lat wynosi średnio 91,80 i prawda jest taka, że odejście z Comfort na Start nie byłoby już tak dla mnie bolesne, jak przy stracie C+.

 

Teoretycznie:

Comfort + 6xC+, to teraz min. 59,90

Extra+ 6xC+ - 69,90

do tego Eleven 11,90 i MR/najem - 15.

Problem w tym, że przy przedłużaniu pierwszej umowy, to ceny raczej hipotetyczne, ale trzeba próbować.

Z opcją C+ 25/40, to często jest tak, że jak dzwonisz po 6 miesiącach, że chcesz wyłączyć, to proponują zostawić do końca umowy w tej samej cenie.

Jak nie chcesz, to wyłączasz i 25zł mniej na następnym rachunku.

Próbuj zbić cenę Comfortu do 34,90, wtedy przez pół roku masz Comfort+ 6C+ HBO za ok 60 + 11,90 Eleven + 15 = 87

Dzięki za info! Jutro będę rozmawiać z konsultantką i powalczę o ten Comfort+ za 34,90, jeśli dostałbym taką cenę to brałbym z marszu, bo po cichu właśnie liczę, że przy ewentualnej próbie wyłączenia po pół roku C+, mogliby mi zaoferować tę paczkę w przynajmniej takiej samej cenie.

A odnośnie tych cen "teoretycznych", to raczej u mnie bez szans. Przedłużam dopiero pierwszą umowę, więc bez szans na takie ceny, chociaż Extra+ 6xC+ proponowali mi bodajże za 74,90 (kiedyś).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko dostałeś na cały okres umowy?

Mi by to odpowiadało. Do tego bym sobie dobrał MRP i przy odrobinie szczęścia z Cinemaxami bym się zmieścił w 100zł.

Dostałem na cały okres umowy lub wariant nr 2 C+8 i HBO za 79,99zł  ale z racji tego,że przedłużam też umowę dla rodziców a tam warunki były gorsze od akceptowalnych podziękowałem. Chcę załatwić dwie umowy w pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

Do tej pory mam : 

 

Comfort+ 24,90

Multi+ 0

Extra 20

8x Canal+ 10

Eleven Sports 11,90

History HD & H2 2,99

Adventure HD 1,99

Filmbox 0

Mediabox+ wynajem 5,00

Multiroom 10 (ADB 5800s)

Vod+Prapremiery TVP.pl 9,00

= 95,78 

 

Moje pytanie brzmi czy da się w tej cenie ewentualnie do 110 wynegocjować to samo ale z Multi man pack ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...